Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: LG inverter klimaları nasıl bilirsiniz? Teknik özellikler içeride...

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    443014

LG inverter klimaları nasıl bilirsiniz? Teknik özellikler içeride...

LG Inverter klimaların özellikleri gayet iyi görünüyor. Aşağıdaki listede görülen modellerin satış fiyatlarını bulamadım. İnternette farklı modeller var. 12.000 BTU olanlar 1,500 YTL civarında. Mitsubishi, Toshiba gibi klimaların 2.000 YTL olmasından dolayı LG üzerinde duruyorum. LG-BEKO'larda ses ve ısıtma sorunu olduğunu öğrendim. LG'ler hakkında bilgisi olan var mı?

KAYNAK:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2036

ben 24.000 btu klimayı 995 ytl ye aldım. blueline demirdöküm marka. internet cafede kullanıyorum. inan bilgisayarlar ve içerdeki insan sayısına göre yine de soğutuyor. hatta bazen üşütüyor.

12.000 btu luk bir klimaya 1.500 ytl kesinlikle vermem. 12.000 btu klimayı 470 ytl ye migros veya şok marketlerden alabilirsin.

neymiş bu LG ya altından mı yapmışlar bunun konvektörlerini. OHAA yanii.

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    443014

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cevizkabugu Mesajı Göster
    ben 24.000 btu klimayı 995 ytl ye aldım. blueline demirdöküm marka. internet cafede kullanıyorum. inan bilgisayarlar ve içerdeki insan sayısına göre yine de soğutuyor. hatta bazen üşütüyor.

12.000 btu luk bir klimaya 1.500 ytl kesinlikle vermem. 12.000 btu klimayı 470 ytl ye migros veya şok marketlerden alabilirsin.

neymiş bu LG ya altından mı yapmışlar bunun konvektörlerini. OHAA yanii.
    Bunlar inverter klimalar. Sizin aldığınız, klasik klimadır. Inverter modeller, klasiklere göre %30 civarında daha az elektrik tüketirler, ses seviyeleri daha düşüktür. Ama internet kafe için klasik klima yeterlidir bence de.
    LG'yi; Mitsubishi, Toshiba, Daikin'e göre daha ucuz olduğu için almayı düşünüyorum. Çünkü; Mitsubishi, Toshiba, Daikin''deki 12.000 BTU inverter modeller 1.900 YTL'den başlıyor. Piyasadaki en ucuz 12.000 BTU inverter ise LG-BEKO'nun 7685D modeli: 1,300 YTL. Ancak LG-Beko'ya pek güvenmiyorum; sesinin yüksek olduğu ve ısıtmada sorun yaşattığı söyleniyor.
    Düzenleyen nathan : 07-07-2008 at 16:52 Sebep: ekleme

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı