Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Next Ye 8400 Mpeg4 DVD Player

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2006
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    241917

Kullanım özellikleri, cipseti markası bunları yazmamışsın. Ayrıca hangi formatları destekliyor.

Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24227

ben kullandım on para etmez dvd cd deki filmler mesala 6 tane film var 3 tanesini gösteriyo ama next 6500 güzeldi

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46341

yazılım hatasımı

Sanki yazılım hatası var gibi CD veya DVD den seyrederken altyazı problemi yok USB ve MMC karttan okurken altyazılar çıkmıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2006
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    241917

Yeni çıkan divx xvid playerlarda hala demode olmuş menü kullanıyorlar. Şöyle hd playerlara benzeyen bir menü kullansalarya, zaten bunların miyadlarıda doldu. Yeni alacak olanlar için söylüyorum bunları artı satın alınmamalı biraz daha bekleyip hd playerları yönelmemeri. Hatta WD HD TV şubat ayında piyasaya hemde uygun fiyatla çıkacağı söyleniyor. Böylece yerli montajcılarda artık milletin uyandığına bakıp hd player montajlamaya başlayacaklardır(TR piyasasındaki bütün ürünler maalesef tr üretilmiyor. Demonte şeklinde cinden getirtilip merdiven altı dediğimiz atölyelerde montajlanarak piyasaya sürülüyor). Piyasada hd player çeşidi coğalınca fiyatlar düşer kalite artar. Ama hala SD player almaya devam edersek, bunları bir halt yapmayacağı belli.

Saygılar...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı