Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: MovieSmart için öneri...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    84790

Tum MovieSmart için öneri...

Arkadaşlar şuan MovieSmart neredeyse hep aynı filmleri döndürüp duruyor.
    D-Smart'ın elinde bulunan TNT kanalında her ay neredeyse 60 film oynuyor ve bunların çoğu MovieSmart'takilerden daha kaliteli... Birde TNT'de yayınlanan filmlerin çoğunu şahsen izleme fırsatım olmuyor. TNT filmleri 21.15'te veriyor, tekrarı ise 03.00'te. Başka tekrarıda olmuyor.
    Şöyle bir önerim var: TNT'de yayınlanan filmleri bir ay sonra MovieSmart'ta yayınlansa daha iyi olmaz mı? Hem TNT'deki kaçırdığımız filmleri izleriz, hemde MovieSmart daha fazla izlenmeye başlar ve reklam geliri artar...

Lütfen görüşlerinizi buraya belirtin, eğer önerimi beğendiyseniz sizde bir zahmet adresine yollayın. (Ben yolladım.)
    Düzenleyen systemplus : 04-07-2008 at 00:21

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    265648

Beğendim önerinizi, ben de bunu mesajla ilettim.
    Ama şu yeni paralı film kanalı SinemaTV var ve bu TNT filmlerini belki SinemaTv Aile kanalında yayınlamayı düşünüyorlardır, ama umarım düşünmüyorlardır. :)

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    422643

Oyle birsey olmasi imkansiz.Bu filmler doganin tapulu malı degilki.TNT anlasmalı olarak acılan bir kanal yani %100 dogana ait degil.Dolayisiyla filmlerin TNT den baska kanalda yayinlanmasi yasak.zateb TNT de yayinlanacak filmleri TNT belirler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    309802

aslında mantıken önce şöyle bi sıra izlemesi lazım ama maalesef olmuyor :

loca > moviesmart > tnt / kanald / star

ama mevcut film kalitesine bakarsak aynen şöyle bi sıra izleniyor

loca > tnt > kanald > star > moviesmart

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    265648

O sıralama bundan sonra muhtemelen şu şekilde olacak:

LOCA > SinemaTV > KanalD/Star > TNT > ve belki MovieSmart :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    432496

aslında movesmarttaki filmelerin neredeyse hepsi ödüllü filmler ama türkiyede beğenilmedi neyse mesele bu değil yabancı kanaldaki filmlerin yayın hakkı türkiyede kanalı yayına sokmak için kanalın yayın hakkını alan kuruluştadır tnt kendi gelmedi buraya doğan holding getirdi vede getirdiği için telif hakkınıda doğan holding öder diye biliyorum aslında çok ayrıntılı bir konuda kısaca böyle
    Düzenleyen enstantane : 04-07-2008 at 14:38

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Şimidi öyle bir şey istemişsiniz ki bu öneriniz olmaz. Neden? Çünkü Goldmaxı örnek alın. Filmlerin tekrarı 2 saat sonra Goldmax2 de. TNTnin yayınladıklarını 1 ay sonra Moviesmart yayınlasa Moviesmarta ne gerek var o zaman Moviesmart2 geri gelsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    272912

Ama tnt ile Movie smart farklı firmalara ait bir kanal.Movie smart D-smart'ın , tnt ise Turner Broadcasting System şirketine ait.Doğan grubu içeriğine karışmıyordur diye düşünüyorum.Nasıl olcak ki bu?
    Düzenleyen erdi1907 : 04-07-2008 at 16:58

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erdi1907 Mesajı Göster
    Ama tnt ile Movie smart farklı firmalara ait bir kanal.Movie smart D-smart'ın , tnt ise Turner Broadcasting System şirketine ait.Doğan grubu içeriğine karışmıyordur diye düşünüyorum.Nasıl olcak ki bu?
    İşte bu seveple arkadaşın verdiği öneri olmaz maalesef. Ozaman TNT2 gelmeli diye düşünüyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    265648

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erdi1907 Mesajı Göster
    Burada yanlışnız var: TNT, Türkiye'de ulusal kanal olarak Doğan Grubu tarafından açıldı ve içeriğini de kendileri belirliyor.Yayınlanan bütün dizi,sinema ve çizgi filmleri kendileri seçiyorlar ve yayınlıyorlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    401779

arkadaşlar tnt bir platform kanalı olarak gelmedi tamam doğan getirdi ama platform kanalı olarak gelmedi lütfen şu tnt muhabbetini bir kaldırın artık

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mustafa_(87) Mesajı Göster
    arkadaşlar tnt bir platform kanalı olarak gelmedi tamam doğan getirdi ama platform kanalı olarak gelmedi lütfen şu tnt muhabbetini bir kaldırın artık
    Haklısın,tnt ve moviesmart apayrı,en mantıklısı,iki saat sonra filmlerin moviesmart2 den tükçe altyazılı tekrarı olur sanırım,sorun çözülür böylece,zaten sinema tv kanalının içieriği kaliteli ve vizyon filmeleri ve paralı olacak zannedersem,moviesamartın da içeriği ne yazıkki böyle sıradan filmler olacak,ama çoğu zamanda güzel filmeler yayınlanmıyo değil,gayet güzel yani özellikle geceden sonraki şeytan,yamyam2004 gibisinden gerilim filmleri,ve biçok tür,ama dedğim gibi altyazılı film seyretme hastası ben için moviesmart 2 nin yayına girmesini bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    407115

ben TNT filmlerini izliyorum kaçırdığım filmler pek olmuyor Movie Smart içeriğini biraz daha zenginleştirsin yeter ileride daha iyi olacağını düşünüyorum.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    40327

arkadaslar,
    bi film bir kurumun bir kanalında yayınlanması demek, o kurumun butun kanallarında yayınlanabilir demek degildir.

hatta 2 kere yayın hakkı aldıysa 3. kez yayınlayamz. yayınlanma adedini asamaz.

mesela, starda yayınlana film kanald de yayınlanmaz..
    ancak su olur. dogan alırken filmleri ben su su kanallarda, su adette yayınlaycagim diyerekten almadıkca bu is olmaz.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    422643

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi enstantane Mesajı Göster
    aslında movesmarttaki filmelerin neredeyse hepsi ödüllü filmler ama türkiyede beğenilmedi neyse mesele bu değil yabancı kanaldaki filmlerin yayın hakkı türkiyede kanalı yayına sokmak için kanalın yayın hakkını alan kuruluştadır tnt kendi gelmedi buraya doğan holding getirdi vede getirdiği için telif hakkınıda doğan holding öder diye biliyorum aslında çok ayrıntılı bir konuda kısaca böyle
    telif hakkı holdinge degil kanala veriliyor yani aldigi filmi ya TNT de yada MovieSmartta yayinlaya bilir...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı