Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: Sherwood nerelerde bulabilirim?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    442636

Sherwood nerelerde bulabilirim?

Sherwood arastiriyorum, kullananlar varsa bu markanin urunleri hakkinda bilgi verebilirler mi? ve nerelerde bulabilirim, nasil arastirabilirim acaba?

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423299

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kravitz Mesajı Göster
    Sherwood arastiriyorum, kullananlar varsa bu markanin urunleri hakkinda bilgi verebilirler mi? ve nerelerde bulabilirim, nasil arastirabilirim acaba?
    merhaba foruma hoş geldiniz bursa CD bank ta sayit bey yeni Sherwood nıwcesıl lar getirdi ararsanız size detaylı bilgi verirler. kolay gelsin sayit bey türkiye tistribütörü tel:0224 2402353 :wave:
    Düzenleyen yusuf1969 : 03-07-2008 at 16:45

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    180269

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    54758

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dellafago Mesajı Göster
    Yukarda verilen linki inceleyebilirsin ama yusuf1969'un bahsettiği gibi Bursa CDBank'tan fiyat almadan alışveriş yapma sakın.Selamlar...

Papirus

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    268545

" Akıllı insan düşündüğü herşeyi söylemez ;
    ama her söylediğini düşünür..." ARİSTOTELES
    Aristotales e Assos havası yaramış anlaşılan,doğru söylemiş.Saygılar.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    442636

nanomall.com.tr ye baktım ve sherwood un turkiye distributorunun nanomall oldugunu ogrendim arkadaslar. Sizlerinde bilginize.

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423299

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kravitz Mesajı Göster
    nanomall.com.tr ye baktım ve sherwood un turkiye distributorunun nanomall oldugunu ogrendim arkadaslar. Sizlerinde bilginize.
    sayın kravitz öğrendiğiniz kişinin kim olduğunu yazarmısınız bana sayit beyin kedisi turkiye distributorü olduğunu söyledi yalnışlık olmasın.:smiles7:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    292619

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yusuf1969 Mesajı Göster
    sayın kravitz öğrendiğiniz kişinin kim olduğunu yazarmısınız bana sayit beyin kedisi turkiye distributorü olduğunu söyledi yalnışlık olmasın.:smiles7:
    +1500..

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    442636

Nanomall'dan Savas Beyle gorustum. Sayit Bey Sherwood'la ilgili is ortaklıgı yaptıkları biriymis. Ama turkiye distributoru ve turkiyeye getiren firma nanomall'mıs. O zaman Sayit Beye de urunleri bu firma veriyordur.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    14-07-2008
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    444553

selam arkadaşlar ;

Bende pazar günü said beyden aldım sherwood 772 avr ve wharfadele diamond hoperlör takımını

Sağolsun çok ilgilendi... orada bize yardımcı oldukları için tuncelisi,yusuf1969,papirus ve kazanlı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.. çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ama henüz sistemi kuramadı yardımcı olursanız sevinirim

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423299

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yıldırans Mesajı Göster
    selam arkadaşlar ;

Bende pazar günü said beyden aldım sherwood 772 avr ve wharfadele diamond hoperlör takımını

Sağolsun çok ilgilendi... orada bize yardımcı oldukları için tuncelisi,yusuf1969,papirus ve kazanlı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.. çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ama henüz sistemi kuramadı yardımcı olursanız sevinirim
    Sayın yıldırans gerçekten iyi bir sistem :ok: hayırlı olsun iyi günlerde kullanın yardım konusunda siz yapamadıklarınızı yazın biz yardımcı olmaya çalışalım :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    292619

sayın yıldırans..güle güle kullanın..problem nerede yardımcı olalım..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    54758

@Yıldırans ,

Öncelikle iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.Emin olun dinleyen herkezin gıpta ile bakacağı bir sistem aldınız.O günde söylediğimiz gibi o sistemi kurmak , görmek ve dinlemek için gönüllü olarak oradaydık bizler.Siz de kulllandıkça performansından bir o kadar memnun kalacaksınız , merak etmeyin.

Takıldığınız her konuda CDBbank 'tan Sait Bey size her konuda destek verecektir zaten.Diğer yandan özellikle Tuncelisi , yusuf1969 , kazanlı arkadaşlarım ve Bursalı Hi-Fi grubunda yeni olan ben elimizden gelen birşey olursa yardımcı olmaya çalışırız.Selamlar...

Papirus

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    292619

Arkadaşlar bu arada bir haber vereyim..Bursa cdbank ta sherwood R-871 avr de çok özel bir kampanya başladı.16 adet avr özel fiat olan 999 ytl den satışta..bilgilerinize..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yıldırans Mesajı Göster
    selam arkadaşlar ;

mahsuru yoksa kaç liraya aldınız.

:)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    54758

Sn. yalçın gelin ,

Sherwood R-772 için Sn .Yıldırans'ı Adapazarı'ndan getirttik Bursa'ya kadar , bir başka Sherwood için de sizin gibi tecrübeli bir Dreambox kullanıcısını Bursa'da ağırlamaktan onur duyarız.Sait Bey'in telefonunu ve site adresini PM'den gönderiyorum.Bu sitede Sherwood modellerini inceleyebilirsiniz.Ama siz yine de fiyat konusunu Sait Bey ile telefonda görüşün ve kendisinden bir fiyat alın.Gerisi kolay.

Bu arada siz nasıl Dreambox kullanıpta harika bir cihaz diyorsanız bizlerde Sherwood için aynı şeyi söylüyoruz.Bir dinleyin kesinlikle ikna olacaksınız.Selamlar , sevgiler ,saygılar...

Papirus

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Papirus Mesajı Göster
    Sn. yalçın gelin ,

Sherwood R-772 için Sn .Yıldırans'ı Adapazarı'ndan getirttik Bursa'ya kadar , bir başka Sherwood için de sizin gibi tecrübeli bir Dreambox kullanıcısını Bursa'da ağırlamaktan onur duyarız.Sait Bey'in telefonunu ve site adresini PM'den gönderiyorum.Bu sitede Sherwood modellerini inceleyebilirsiniz.Ama siz yine de fiyat konusunu Sait Bey ile telefonda görüşün ve kendisinden bir fiyat alın.Gerisi kolay.

Bu arada siz nasıl Dreambox kullanıpta harika bir cihaz diyorsanız bizlerde Sherwood için aynı şeyi söylüyoruz.Bir dinleyin kesinlikle ikna olacaksınız.Selamlar , sevgiler ,saygılar...

Papirus
    sherwood markası ilgimi çekti.
    20-25 sene önce kullandığım ve inanılmaz memnun kaldığım double deck cassette player markası aynı idi.
    oradan çağrışım yaptı.
    nereden nereye.
    yeni başlangıç sonrası dönüşüm muhteşem olacak gibi.
    bilgi için teşekkürler.
    :)

not: vakti zamanında dalgıçlık yaparken sürekli kullandığım regülatör markası sherwood idi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    292619

EEEE demekki bir marka 7 sinde ne ise 70 inde de oymuş.kalite her zaman kalite..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı