Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: fx5500 driver sorunu!!!

Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    64443

fx5500 driver sorunu!!!

arkadaşlar daha öncede açtım bu konuyu tekrar açmak zorunda kaldım çünkü pc bu şekilde deli etcek beni..ekran kartı driverini yüklüyorum kasıyo hangi driveri olursa olsun ister eski ister güncel..ama siliyorum eski haline dönüyo ama bu seferde hiçbir görüntü işlem yapamıyorum..nasıl iştir anlamadım gitti yardımcı olursanız çok sevininirim...
    şimdiden teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    424685

slm.
    Doğru sürücü yüklediğinden emin ol. AGP veya PCI-E olarak da dikkat et. Sonra Directx yüklü değilse onu yükle. Güvenli mode a geç ve makineye scan ve defragment yaptır. Sonra da dene.

Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    64443

kardeşim scan ve defragment nasıl yapılıyo onun hakkındada bi bilgi verebilir misin?ksura bkma biraz acemiyiz bu konularda

Supervisor
    Giriş Tarihi
    22-11-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    43588

Merhaba,

Direct X den doku ayarlarını ve Agp ayarlarını da kontrol edin..

saygı ve sevgiler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    424685

slm.
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fikretsen35 Mesajı Göster
    kardeşim scan ve defragment nasıl yapılıyo onun hakkındada bi bilgi verebilir misin?ksura bkma biraz acemiyiz bu konularda
    Normal giriş yaptığın zaman saatin yanında arka planda çalışan programların ikonları var onları kapatacaksın. Tamamını.

Ya da Windows açılırken F8 e basıp Safe Mode (Güvenli Mode) dan Adminisrator hesabına girip .

Bilgisayarım dan C yi seçeceksin. (İşletim sistemin C de ise) Sağ tıklayıp Properties (Özellikler) e tıklayıp açılan pencereden Üstte Tools(Araçlara tıklayıp scan ve defragment yapabilirsin. Scanı makineyi yeniden başlattığın zaman yapar. Ama defragment(dosya birleştiricisi) işlemine hemen başlayabilir. İşletim sisteminin durumuna göre de uzun sürebilir. Defragment i bitirince yeniden başlat. Normal açılma sırasında scan için rapor verir. Makineye dokunma işlemi yapıp desktopu açar.

Kolay gelsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı