Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 30 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: neden hep vulkan modeller

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2006
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    201060

neden hep vulkan modeller

arkadaşlar neden hep vulkan modeller *** paketı veriliyor junalar üvey evlatmı aynı sistemi junalarada istiyoruz:ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

iyi günler,

vulkan degil vulcano olcak

juna degil juno olcak

sanırsam benim açtıgım konuya istinaden bunu açmışsınız.

bir kaç güne kadar olumlu yada olumsuz.yanıt veririm...

bir de bunun gibi gereksiz konu açmamaya dikkat ederim,

saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2006
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    293143

9400 ci juno modeli flash entegre değiştirerek vulcanoya çevirme şansımız varmı servis vasıtasıyla ?saygılar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2005
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    84120

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bayraktar21 Mesajı Göster
    9400 ci juno modeli flash entegre değiştirerek vulcanoya çevirme şansımız varmı servis vasıtasıyla ?saygılar..
    kesinlikle yok sistem farklı bu daha öncede çok soruldu

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2006
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    293143

ben uzun süredir girmiyordum siteye eve adsl bağlatınca tekrar girmeye başladım yeni ve acemi sayılırım yani :) cevap için tesekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

işlemcileri farklı oldugu için olmaz,

saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    832

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi badtempered Mesajı Göster
    iyi günler,

vulkan degil vulcano olcak

juna degil juno olcak

sanırsam benim açtıgım konuya istinaden bunu açmışsınız.

bir kaç güne kadar olumlu yada olumsuz.yanıt veririm...

bir de bunun gibi gereksiz konu açmamaya dikkat ederim,

saygılar
    bende arkadaşa katılıyorum bu gereksiz bir konu değil bu konuda çok sessiz kalındı hem bizler tarafından hemde bizlere yardımcı olan sizler tarafından hatta forumda yazıları daha doğrusu yazılamayanları gördükçe acaba bu model ben dahil üç kişidemi kaldı diye düşünmeye başladım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nakaha Mesajı Göster
    bende arkadaşa katılıyorum bu gereksiz bir konu değil bu konuda çok sessiz kalındı hem bizler tarafından hemde bizlere yardımcı olan sizler tarafından hatta forumda yazıları daha doğrusu yazılamayanları gördükçe acaba bu model ben dahil üç kişidemi kaldı diye düşünmeye başladım
    valla işin gerekçesini söyledim.açık açık tekrar vurgulayım.

elimde juno modeller için düzenleme *** editörü yok bu vulcano model için var ama juno için var mı onu da bilmiyorum.

aktv usta pmlerime cevap verse var olup olmadıgını anlıcam ama kendisi pm lere cevap vermedigi için bende hem onu hemde kendimi sinir etmemek için üstelemiyorum.

yoksa juno için de o destegi veririm sorun degil ama ortada program yok :smiles10:

saygılarımla

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    832

bizde sizden kaynaklı bir şey olmadığını biliyoruz bizim sıkıntımız bu problem yokmuş gibi davranılması açıklayıcı bilgi verilmemesi .şimdi siz yazmışsınız *** editörü yok.ben şimdi kendime soruyorum bu *** editörüde ne yahu bakkalda filan satılıyormu acaba yoksa google arasak bulurmuyuz yoksa bir cihaz mı bu??? daha da artırabiliriz anlayacağın bilgisizliğimizi...bilmem anlatabildim mi bilgi sıkıntısı çektiğimizi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2005
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    58083

juno modeller için henüz *** düzenleme programı icat edilmedi...

Vega *** editörün kapsamı geliştirilmeye çalışılıyor ilgili yerlere defalarca vurguladım konuyu...

Beklemekten başka yapacak birşey yok...sadece hyper terminal vasıtasıyla junolara atılabilir onun da bi artısı yok uğraşmaya değmez...çünkü *** menüde 4 temel şifreleme tipinde değişiklik yaratıyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

bizde sizden kaynaklı bir şey olmadığını biliyoruz bizim sıkıntımız bu problem yokmuş gibi davranılması açıklayıcı bilgi verilmemesi .şimdi siz yazmışsınız *** editörü yok.ben şimdi kendime soruyorum bu *** editörüde ne yahu bakkalda filan satılıyormu acaba yoksa google arasak bulurmuyuz yoksa bir cihaz mı bu??? daha da artırabiliriz anlayacağın bilgisizliğimizi...bilmem anlatabildim mi bilgi sıkıntısı çektiğimizi
    :):) öncelikle yandım birazdan aktv usta kafamda boza pişircek :hhh::hhh::hhh: şaka şaka kızmaz o kızmaz

dostum google aramakla olsaydı :( bugün böyle olmazdı.

şimdi bilgi sıkıntısı çekiyorsunuz ama ben sürekli burdayım.Her gün üç beş konu açılıyor.

armut düş azıma piş yaparsanız olmaz.Bu nasıl olur şu nasıl olur diye soru sorun bilmem anlatabdim mi?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aktv Mesajı Göster
    juno modeller için henüz *** düzenleme programı icat edilmedi...

Vega *** editörün kapsamı geliştirilmeye çalışılıyor ilgili yerlere defalarca vurguladım konuyu...

Beklemekten başka yapacak birşey yok...sadece hyper terminal vasıtasıyla junolara atılabilir onun da bi artısı yok uğraşmaya değmez...çünkü *** menüde 4 temel şifreleme tipinde değişiklik yaratıyor...
    Oh :) icat edelim abi :( hatta et lisansını al :) yazılım yapmaları konusunda korelilere şantaj yaparsın :smiles10::smiles10:

şaka bir yana ne zaman etmeyi planlıyorlar.

mesela fortis taban direk softcam düzenleme ve kanal listesi ve yazılım atma programını birleştirilmiş şekilde verdiler.Fortis taban daha yeni ama bu taban için niye ugraşmıyo bu sivri zekalı koreliler :crashs:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2005
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    58083

bu tür başlıklı açılan konunun birine ŞUAN için bu modeller demiştim çalışılıyor bu konu üzerinde demektir...gelişme oldukça ben size aydınlatıcı bilgi veriririm...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2005
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    58083

Oh :) icat edelim abi :( hatta et lisansını al :) yazılım yapmaları konusunda korelilere şantaj yaparsın :smiles10::smiles10:

şaka bir yana ne zaman etmeyi planlıyorlar.

mesela fortis taban direk softcam düzenleme ve kanal listesi ve yazılım atma programını birleştirilmiş şekilde verdiler.Fortis taban daha yeni ama bu taban için niye ugraşmıyo bu sivri zekalı koreliler :crashs:
    her iki taban üretici birbirinden tamamıyle bağımsız...

İşe ticari yönden bakarsan fortıs taban üretici firmadan ne istenirse yetiştiriliyor niye para para para:smiles10:

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    832

aktv ustam bir şekilde olur ama uğraşmaya değmez yazmış biraz açarmısın konuyu malum ben ve benim gibi elektronikten anlamayan sadece size güvenen kişileriz(bize kötü bir program gönderseniz alın bu program işinizi görür yazsanız cihazımıza zarar verse bile biz o programı yükleriz)hiper terminelden bahsetmişiniz nedir o ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aktv Mesajı Göster
    her iki taban üretici birbirinden tamamıyle bağımsız...

İşe ticari yönden bakarsan fortıs taban üretici firmadan ne istenirse yetiştiriliyor niye para para para:smiles10:
    napolyon mu bunlar yaw :puah::puah: ama birbirinden bagımsız olduklarını bilmiyordum.Söyledigin iyi oldu abi

ama şöyle bişi varki goldmaster juno ve vulcano taban dan elini ayagını çekicek

tabi bana göre fortis taban agırlık çökücek ve zaten diger tabanlara hiç bişi yapmıcaklar :smiles22:

yazık olucak

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    365446

aktv ustam bir şekilde olur ama uğraşmaya değmez yazmış biraz açarmısın konuyu malum ben ve benim gibi elektronikten anlamayan sadece size güvenen kişileriz(bize kötü bir program gönderseniz alın bu program işinizi görür yazsanız cihazımıza zarar verse bile biz o programı yükleriz)hiper terminelden bahsetmişiniz nedir o ?

hyperterminal

iletişim sistemidir.

yani seri port kabloyu bagladıgınız yerden iletişim yapmayı saglar.

bu windows xp de yüklediginizde oluşan bir programdır.

başlat>tüm programlar>donatılar>iletişim>hyper termininal basarsanız açılır.

oradan da softcam güncel *** listesi atılır.

fakat attıgınız da hiç bir işinize yaramıcaktır.Boşuna ugraşmış olucaksınız.

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2006
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    293143

bende 9400 juno kullanıyorum en ucuz cihazların bile izlediklerini izleyemiyoruz şu an için.bunları izlemek için yeni yazılım beklerken goldmaster elini ayağını çekerse bizim cihazlardan popüler marka sıfatını kaybeder bence ... saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    832

zaten sinir olduğum konu bu afedersin kimseyi rencide etmek istemiyorum ama adı sanı duyulmamış vede GM üçte biri fiyatına cihazlar neler neler yapıyor bizde yerimizde sayıyoruz diyemiyeceğim geriye bile düştük çok değil 1 sene öncesine kadar GM herkeze tavsiye ediyordum şöyle sağlam cihaz böyle kalite cihaz senelerdir kullanıyorum servis yüzü görmedi diye ...ama şimdi öyle birşey söylesem insanlar bize (...) taraflarıyla gülerler

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    832

hyperterminal

iletişim sistemidir.

yani seri port kabloyu bagladıgınız yerden iletişim yapmayı saglar.

bu windows xp de yüklediginizde oluşan bir programdır.

başlat>tüm programlar>donatılar>iletişim>hyper termininal basarsanız açılır.

oradan da softcam güncel *** listesi atılır.

fakat attıgınız da hiç bir işinize yaramıcaktır.Boşuna ugraşmış olucaksınız.
    ama sanki bir umut varki böyle bir işlemle bir şeyler oluyorki bu teknikten bahsettiniz..yanılıyormuyum

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı