Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 50 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Digiturk'ün Yaptıkları

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    72447

Digiturk'ün Yaptıkları

slm arkadaşlar
    ben dsmart abonesiyim ve abone olurken cihaz bedeli dışında hiç bir ücret vermedim bunun altını çizerek söylüyorum çünkü 2 digital platform arasındaki müşteriye bakış farkını görebilmeniz açısından bu önemli.
    malum yakında lig maçları başlayacak bende bugünden digitürk ü arayıp digitürk plus almak istedim.cihaz pahalı olduğu için kiralama yolu daha akılcı geldi bana,verilen fiyatlar şöyle cihazı 1 yıl kullanmayı taahüt ederseniz 25.90 cihaz kiralama bedeli ve lig tv dışında diğer ( topu topu 4 adet ) hd kanalı izlemek için spor paketi üyeliği 1 yıllık taahütte bulunursam 69,80 ytl..toplamda eder her ay 95,70 ytl.şimdi gelelim işin komik ve düşündürücü tarafına.
    ben 12 ay boyunca digitürk e 1.148 ytl para kazandıracağım ama adamlar birde aktivasyon bedeli diye 30 ytl ücret istiyorlar.
    şimdi 69,80 paketin bedeli,kullanıyorsam bedelini öderim.25,90 cihazın bedeli,kiralamış ve yayını almak istiyorsam bedelini öderim.peki insanlardan aktivasyon ücreti adı altında istenen 30 ytl neyin karşılığı.akşama kadar gazete ve tv lerde müşteri çekmek için reklamlar yaptıran bir platform müşterisini yolunacak kaz gibi görmemeli diye düşünüyorum.fiyatlarının zaten çok uçuk olduğunu bile bile birde insanlardan ne koparırsam kar mantığı ile düşünen digitürk ü buradan şiddetle kınıyorum.ben digitürk abonesi olmaktan vazgeçtim.gider bir kahve de 2 ytl verip maçları izlerim ama digitürk bu mantık ve bu zihniyetle çok yol katedemez.

Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433040

sonuçta bizleri koyun görüyorlar..soymak için ne yapmak gerekiyorsa yapıyorlar...Digiturk de maç yayını olmasın şbakalım gidip de abone olacak kimse bulabilecekler mi?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Şimdi gerek Turkcell gerek Digiturk yapacağını her defasında yapıyor. Ancak girerken tepede Bizimle doğru bilgiyi paylaşmaya varmısınız diyor. Gelin şirketleri şikayet edin demiyor bu konuyu bizimle paylaştınız sağolun ama ne faydamız dokunur size kendi düşüncemizi yazmak dışında bana kalırsa bu konunun yeri burası değil.

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    72447

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi PRoFeSSioNaL Mesajı Göster
    Şimdi gerek Turkcell gerek Digiturk yapacağını her defasında yapıyor. Ancak girerken tepede Bizimle doğru bilgiyi paylaşmaya varmısınız diyor. Gelin şirketleri şikayet edin demiyor bu konuyu bizimle paylaştınız sağolun ama ne faydamız dokunur size kendi düşüncemizi yazmak dışında bana kalırsa bu konunun yeri burası değil.
    hocam belki doğru söylüyorsun ama insanların bitakım şeyleri dillendirmeleri lazım diye düşünüyorum.eminim digitürk te yetkili olan kişiler de bu sayfaları okuyorlardır.en azından insanların bu hırsızlığa olan tepkileri artarsa bişeyleri düzeltme yoluna giderler.yoksa amaaaan banane diyerek bizler devam edersek bunlar daha çok yolarlar abonelerini..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    354255

arkadaslar bence bosuna uzuyorsunuz kendınızı dıgıturk tek basına bır platform ve rakıbı yok d smart kendıne rakıp olamıyor cunku elınde lıg tv gıbı bır koz var d smart ta hd yayın daha baslamadı eeeboylece dıgıturk su anda 2-0 önde gotuuyor hatırlayınız turkcellde bır aralar rakıpsız dı ıstedıgı gıbı fıat koyuyordu telsım rakıp olmaya calıstı ılk basta ama ozaman da telsımın cekım alanı cok az dı ve rakıp olamadı fakat zamanla avea da devreye gırınce ve cekım alanı da artınca rekabet basladı oyuzden dıger platform larda aynı duruma gelmeden dıgıturk ten bır sey beklemeyın sım dı ben mac hastası bırıyım bjk den kombıne aldım her maca ızmot ten ıstanbula mac seyretmeye gıdıyorum bu da yetmıyor lıg tv aldım odan da dıger macları seyredıyorum bı bakıma mecburum lıg tv ye benım hastalıgımda bu evde 102 ekran lcd var seytan durtuyo sımdı dıgıturk plus alayım dıye televızyonun hakkını vereyım gountu guzel olsun dıyorum ama fıat bıraz pahalı gelıyo ınsallah fıatını dusurur de alırım dıye beklıyorum ama cok zor dedıgım gıbı tek basına oldugu ıcın ısıne gelırse dıyor bızlere

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-07-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18608

Eğer değişmediyse İstanbul maçları hariç hd yayın yok, bunu bilerek alın ya da almayın.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    407115

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ceryilmaz Mesajı Göster
    slm arkadaşlar
    ben dsmart abonesiyim ve abone olurken cihaz bedeli dışında hiç bir ücret vermedim bunun altını çizerek söylüyorum çünkü 2 digital platform arasındaki müşteriye bakış farkını görebilmeniz açısından bu önemli.
    malum yakında lig maçları başlayacak bende bugünden digitürk ü arayıp digitürk plus almak istedim.cihaz pahalı olduğu için kiralama yolu daha akılcı geldi bana,verilen fiyatlar şöyle cihazı 1 yıl kullanmayı taahüt ederseniz 25.90 cihaz kiralama bedeli ve lig tv dışında diğer ( topu topu 4 adet ) hd kanalı izlemek için spor paketi üyeliği 1 yıllık taahütte bulunursam 69,80 ytl..toplamda eder her ay 95,70 ytl.şimdi gelelim işin komik ve düşündürücü tarafına.
    ben 12 ay boyunca digitürk e 1.148 ytl para kazandıracağım ama adamlar birde aktivasyon bedeli diye 30 ytl ücret istiyorlar.
    şimdi 69,80 paketin bedeli,kullanıyorsam bedelini öderim.25,90 cihazın bedeli,kiralamış ve yayını almak istiyorsam bedelini öderim.peki insanlardan aktivasyon ücreti adı altında istenen 30 ytl neyin karşılığı.akşama kadar gazete ve tv lerde müşteri çekmek için reklamlar yaptıran bir platform müşterisini yolunacak kaz gibi görmemeli diye düşünüyorum.fiyatlarının zaten çok uçuk olduğunu bile bile birde insanlardan ne koparırsam kar mantığı ile düşünen digitürk ü buradan şiddetle kınıyorum.ben digitürk abonesi olmaktan vazgeçtim.gider bir kahve de 2 ytl verip maçları izlerim ama digitürk bu mantık ve bu zihniyetle çok yol katedemez.
    durumu çok güzel özetlemişsiniz Süperlig maçlarının yayın hakları ellerinde olduğu sürece durum dediğiniz çizgiden pek sapmayacaktır:crashs::devilprv:,kahve köşelerinde maç izlemek biraz zor oluyor bi kaç kez izliyim dedim sigara içmeyen biriyim ve adeta pasif içici oldum:smiles22:

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    72447

gel 2010 gel,gelde şu maç yayın ihalesi yeniden yapılsın o zaman görücem ben o şimdi burnundan kıl aldırmayıp abonelerini kaz sanan digitürk ü...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

gel 2010 gel,gelde şu maç yayın ihalesi yeniden yapılsın o zaman görücem ben o şimdi burnundan kıl aldırmayıp abonelerini kaz sanan digitürk ü...
    Peki dsmartın alacağını nerden biliyorsunuz. Belki bastırır parayı yine digiturk alır taraf tutmuyorum ama ikili yayın sisteminede geçerse hiç şaşırmam.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    13487

Hah ikili sisteme geçerse daha güzel olur... bi ona veririz döner bide bu tarafa veririz ......paraları

Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2008
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    426261

arkadaşlar bende digitürkün bu olaylarıyla muhatap biriyim, gerçektende şu an için malesefki bir alternatif yok en azından yasal olarak mümkün değil 2010u beklemek zorundayız. yalnız bu konuda genel manada kimsenin herhangi bir çabasıda yok,gerçi yasalarda tamamen digitürkten yana müşteri devamlı haksızdır, yani biz bu zihniyetle, onlarda o mantıkla uğraşır dururuz. inşallah 2010 da dua edelimde digitürk almasın.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi wolk Mesajı Göster
    arkadaşlar bende digitürkün bu olaylarıyla muhatap biriyim, gerçektende şu an için malesefki bir alternatif yok en azından yasal olarak mümkün değil 2010u beklemek zorundayız. yalnız bu konuda genel manada kimsenin herhangi bir çabasıda yok,gerçi yasalarda tamamen digitürkten yana müşteri devamlı haksızdır, yani biz bu zihniyetle, onlarda o mantıkla uğraşır dururuz. inşallah 2010 da dua edelimde digitürk almasın.
    Aslında kim alırsa alsın sadece adaletli olsun yeter hatırlarmısınız bir ara başka bir kanal yayın haklarını aldı ama sadece anadolu takımlarının daha sonrada Şifreyi kırdık diye Digiturk'e göndermeler yaptı sonra noldu haklar yine digiturkun eline geçti. İşte ben bu veya bunun gibi olaylar olmasın istiyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    72447

yeni ihale yeni fiyatlar ve yeni kampanyalar demek,insanlara kolaylık sağlayacaklar ki insanlar abone olsun.medyada tekelcilige oynayan aydın doğanın bu ihaleyi boş geçeceğini ve kaptıracağını açıkçası pek sanmıyorum..gerçi ihaleyi digitürk almış dsmart almış bizler açısından aslında pek bir farkı yok.bizler cebimizden çıkana bakıp ona göre seviniyor veya üzülüyoruz.kim alırsa alsın ama umarım abonelerine veya abone olmak isteyenlere saygılı davranırlar...

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    217702

dostlar sanırım bu ay sonuna dogru dıgıturk mecburen uygun fıyatlı bı kampanya baslatacak.cunku dsmart yenı uydu ıle beraber yenı kanalları ve kampanyaları ıle ataga gececek dt de bunu onlemek ve abone kazanmak ıcın uygun bı kampanya yapmak zorunda.dun musterı hızmetlerını aradım ay sonuna dogru uygun fıyatlarla kampanya olacagını soyledı.bakalım bekleyıp gorecegız

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    144020

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi altanonel Mesajı Göster
    Hah ikili sisteme geçerse daha güzel olur... bi ona veririz döner bide bu tarafa veririz ......paraları
    :hhh::hhh::hhh:

Aynen katılıyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    72447

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi odemisligurkan Mesajı Göster
    dostlar sanırım bu ay sonuna dogru dıgıturk mecburen uygun fıyatlı bı kampanya baslatacak.cunku dsmart yenı uydu ıle beraber yenı kanalları ve kampanyaları ıle ataga gececek dt de bunu onlemek ve abone kazanmak ıcın uygun bı kampanya yapmak zorunda.dun musterı hızmetlerını aradım ay sonuna dogru uygun fıyatlarla kampanya olacagını soyledı.bakalım bekleyıp gorecegız
    dün abone olacak ve her ay 100 ytl ye yakın bir para verecektim.haksız istenen 30 ytl lik aktivasyon bedeli için beklemeye devam edeceğim.eyyy FUTBOL nelere kadirsin :D

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    260231

ne yani simdi sadece mac seyretmek icin 1200 ytl odiyceni ama kimsenin buna bi itirazi yokta 30 ytl yemi itiraz edicez.

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    152068

saygıdeger arkadasım sende 1.115o ytl vermişsin 30 ytl aktivite parasından kaçıyorsun ne diyeyim,Allah kolaylık versin,
    sevgilerimle,

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    152068

New Icon22

valla herkes benim gibi düşünüyormus... helal bana...:smiles34::ok:

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    152068

New Icon22

dün abone olacak ve her ay 100 ytl ye yakın bir para verecektim.haksız istenen 30 ytl lik aktivasyon bedeli için beklemeye devam edeceğim.eyyy FUTBOL nelere kadirsin :D
    konusursan biseyler yapar belki diye düsünüyorum,
    sevgiler,
    :smiles34:

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık