Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Sasirdim kaldim Bir zahmet Yardim....

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    442102

New Icon4 Sasirdim kaldim Bir zahmet Yardim....

Arkadaslar ben almanyada kaliyorum uydu bagliyamiyorum ev sahibi izin vermiyor on cepheye yasak diyerek .. baska yerede bagliyamiyorum . turk kanallarini izlemek istiyorum ne yapmam gerekiyor canak kullanmadan uydudan kanallari ceken receiverlar var diyorlar . dogrumu bilgisi olan birisi varsa birde ben laptopu televizyona bagliya biliyorum bunla ilgilide bilgisi olan varsa baska yontemle ilgili yardimlarinizi bir zahmet esirgemeyiniz ---

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    21003

Çanak kurmadan uydu yayınlarını izleyemezsiniz !

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    209420

Arkadaşım karasal yayınları alan "terrestrial"receiverler var...Türkiye'de henüz test aşamasında...Almanya'da durum nasıl bilemiyorum,ama bi araştırmanız faydalı olur...Belki Türk kanallarının yayını vardır...Saygılarımla...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-06-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    441641

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi omerkoncuk Mesajı Göster
    Arkadaslar ben almanyada kaliyorum uydu bagliyamiyorum ev sahibi izin vermiyor on cepheye yasak diyerek .. baska yerede bagliyamiyorum . turk kanallarini izlemek istiyorum ne yapmam gerekiyor canak kullanmadan uydudan kanallari ceken receiverlar var diyorlar . dogrumu bilgisi olan birisi varsa birde ben laptopu televizyona bagliya biliyorum bunla ilgilide bilgisi olan varsa baska yontemle ilgili yardimlarinizi bir zahmet esirgemeyiniz ---
    salla arkadaşım türk kanalarında adam gibi yayın varki saçma sapan programlar seni allah kurtarmış işte oraların kıymetini bil:hhh:

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    184901

LNB'si gömülü olan çanaklar varya onları pencerenin yakınına kuramaz mısın???

Tabii çanağın kazanç oranıda önemli olmalı... 34 db aşağıdaki çanağın kazanç oranı...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı