Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: humax alcam yardım

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2006
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    215452

humax alcam yardım

arkadaslar bende sunnny var humax almak ıstıyorum bakıyorumda humax ta daha cok kanal acıyor tavsıve edermısınız ve server almayı düşünüyorum hangı modelı server ve kart paylasımı yapıyor ama suan ıçın kart paylasımı dusunmuyorum ama server alcam kullanan arkadaslar daha ıyı bılır tavsıyenız ne olur

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2006
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    215452

cevap yazan yok mu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-07-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    114289

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi celeron_gry Mesajı Göster
    arkadaslar bende sunnny var humax almak ıstıyorum bakıyorumda humax ta daha cok kanal acıyor tavsıve edermısınız ve server almayı düşünüyorum hangı modelı server ve kart paylasımı yapıyor ama suan ıçın kart paylasımı dusunmuyorum ama server alcam kullanan arkadaslar daha ıyı bılır tavsıyenız ne olur
    Sorman bile hata, Tabii ki tavsiyemiz olur. Enazından yazilim arama derdin olmaz. Server alirsan dahada rahat edersin. Gerçi Humaxa geçtikten sonra servera ihtiyacin olacagini sanmiyorum. G-box, kart paylasim, vs. hepsini yapabilirsin. hatta ccc-cam çalistiran bile var.
    Yalniz. Sunny ile kullanim olarak çok farkli cihazlar. Bir müddet zorluk çekebilirsin hatta b****ricida olabilir ama bir alistinmi, farkini gördünmü birdaha baska cihazi aramayacagini söyleyebilirim.
    Bulmani tavsiye edecegim model: Humax 5400z, 5400 veya 5400zplus lardan biri olsun.

Simdiden aramiza hos geldin dilegimle.

Saygi ve sevgiler

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    353055

Celeron_gry arkadas bende aradigin 5400veya 5400Z var ama ben yurt disinda kaliyorum telofon numarani verirsen ben arayabilirim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2005
    Mekan
    49 Muş
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    85946

valla ne yalan atayım ben sunny kullanıcısıyım ama bu gidişle herhalde bir linux tabanlı cihaz alacağım saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı