Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: internete bağlanamama

Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    301747

internete bağlanamama

15-20 gündür internete girmekte ve girdiğimdede diğer sayfalara geçmekte veya bir siteden başka bir siteye geçmekte çok sıkıntı yaşıyorum.Sorun benim bilgisayarımdadır diye format attım,Nod32 antivirüs proğramı yükledim fakat bir faydası olmadı.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşkkür edrim.

Supervisor
    Giriş Tarihi
    22-11-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    43588

Merhaba,

Muhtemelen Türk telekomun herzamanki gibi yaptığı altyapı çalışmalarından kaynaklanan bir problemdir..
    Ancak olası donanımsal problemide göz ardı etmemek gerekir..Modeminizin yapılandırmasını kontrol edin,sinyal seviyesine bakın.Mümkünse başka bir modem ile internete girmeyi deneyin..

saygı ve sevgiler..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-11-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    279812

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi batıkentli Mesajı Göster
    15-20 gündür internete girmekte ve girdiğimdede diğer sayfalara geçmekte veya bir siteden başka bir siteye geçmekte çok sıkıntı yaşıyorum.Sorun benim bilgisayarımdadır diye format attım,Nod32 antivirüs proğramı yükledim fakat bir faydası olmadı.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşkkür edrim.

Duvardan gelen int. kablosunu direk modeme bağla yani splitterı iptal et yine aynı ise TTNET müşteri hizmetlerine ara...
    BEnimde böyleydi müsteri hizmetlerine aradım arıza kaydını bildirdim.Sorun santralden çıkmış hemen yaptılar Şuan maşallahı var 15-20 saniyede bağlanıyor ;)

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    431196

sorun gecıcı merak etme vdsl :S

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız