Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Keneleri Saddam salmış

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    339828

New Icon18 Keneleri Saddam salmış

Keneleri Saddam salmış

Ölümcül virüs taşıyan keneler için CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman çarpıcı iddialar ortaya attı.
    CHP'li Arıtman, "Saddam döneminde virüslü keneler üretildi. İşgalden sonra kenelerin akıbeti belli değil. PKK'nın eline geçmiş olabilir" dedi..

Türkiye'de niye salgın çok Arıtman, Sabah'tan Hülya Karabağlı'ya konuştu. Arıtman şunları söyledi:

"Bir hekim olarak herkesi uyarmak görevim var. Söylediklerim komplo teorisi değil" diyen Arıtman, "Saddam kenelerinin nerede olduklarını öğrenmek istiyorum. Saddam döneminde laboratuvarlarda üretilen Kırım Kongo kenelerinin nerede olduklarını bilmek istiyorum."

Arıtman'a göre, Saddam'ın bio kene ürettiği konusunda birçok bilimsel makale bulunuyor. "Saddam döneminde bio terör dediğimiz bu keneler labaratuvarlarda üretildi. Onlar o dönem donduruldu. Tutuldukları yerden çıkarılmadı. Ama, ABD işgalinden sonra Türkiye'deki kene vakalarına bakın. Artış var" dedi.

PARAZİT ARTIYORSA
    Yetkililerin, iklim değişikliğine dikkat çekerek, "Parazit sayısında artış var" dediklerine dikkat çeken Arıtman, "Ama kene niye artmış? Bio ajan denilen bu kene neden artmış" diye sordu.

internethaber

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    39994

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi xhardlove Mesajı Göster
    Keneleri Saddam salmış

PARAZİT ARTIYORSA
    Yetkililerin, iklim değişikliğine dikkat çekerek, "Parazit sayısında artış var" dediklerine dikkat çeken Arıtman, "Ama kene niye artmış? Bio ajan denilen bu kene neden artmış" diye sordu.

internethaber
    bio ya sormak lazım :D:

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    65571

birilerinin oyunlar oynadığı kesin aslında ama bu birileri kim bende bilemem. işi siyasi çatışmaya dökmeyeyim ama eminimki devletin bu konuda kesinlikle bilgisi var fakat bir çok konud aolduğu gibi bu konudada bilgivermezler. ("ŞEFAF DEVLETİN KARANLIK YANLARI" diyorum ben buna)

Supervisor
    Giriş Tarihi
    28-04-2006
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    211683

deli dana hastalığı:smiles7:,kuş gribi:smiles7:,kırım kongo kenesi:smiles7::smiles20::smiles22:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2005
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    62651

nasıl bir dünyada yaşıyoruz anlayamadım gitti ..!! kim bunlara bir son verecek orası muamma..kıyametmi vs mi bilmem ama sonumuz hayırlı gözükmüyor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2007
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    407498

biyolojik saldırı bulgusu yok diyorlar sebepte göstermiyorlar ülkenin enerji kaynakları kullanamadığımız gibi hayvanlarına bile sahip değiliz alem arge yapıp çekiyo belgesel diye satıyo bizde Allaha emanet yaşıyoruz işte bi mantıklı açıklama yapılsın ya

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2005
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    140711

Bende bu kenelerin durup dururken çıktıklarına inanmıyorum, var bir oyunlar bence...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı