Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Protherm Leopard Kombi

Starting Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2008
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    409862

Protherm Leopard Kombi

Merhabalar,
    72 m2 (tek cepheli-kuzeybatı) kalorifer tesisatını yeni yaptırdığım evime bir kombi alacağım ve bunun için bütçemde epey kısıtlı. Yaptığım incelemelerde Protherm Leopard Kombi'yi gözüme kestirdim. Ancak bu cihazı kullanan arkadaşlarım varsa onların fikirlerini almayı istedim. Örneğin yakıt tüketimini başka kombilerle karşılaştırma fırsatı bulanlar varsa paylaşmasını isterim. Bu cihazın Vaillant güvencesinde olduğu ve servis hizmetininde Vaillant tarafından verildiğini biliyorum. Ama hizmet kalitesi hakkında bir bilgim yok. Bir de ekonomik cihazlar içinde Airfell Minimax kombi var. Bu konuda da bilgisi olan arkadaşlarımı değerli yorumlarını rica ediyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    295770

Eviniz küçük olduğu için size 17000 kcal bir kombi fazlasıyla yeterli olur. Protherm kombiler zaten 20000 kcal olduğundan işinizi görür. Protherm leopar çek cumhuriyetinde üretilen tüm garanti ve servis hizmetleri Vaillant tarafından verilen bir ürün. Vaillant bu ürünü fiyatta rekabetçi olabilmek için Türkiye'ye getirdi ve son bir kaç sene içerisinde Cihazın kalitesi ve memnuniyet oranından dolayı pazarda önemli bir yere sahip oldu. Özellikle bu sene değişen ön panel görüntüsü ilede oldukça güzel bir görüntüye kavuştu. Segmentinde en iyi cihaz diyebilirim. aldoğınız yerde protherm panther kombi fiyatınıda sorun eğer fiyat farkı küçükse tercihiniz Panther olsun. Diğer belirtiğiniz kombilerle kıyaslamayın bile oldukça kullanışlı bir ürün.

LEOPAR KOMBİNİN ÖZELLİKLERİ

- DİJİTAL EKRAN
    - DOKUNMATİK TUŞLAR İLE KOLAY KULLANIM
    - 9 AYRI ARIZAYI BİLDİREN ARIZA TEŞHİS SİSTEMİ
    - %92 YÜKSEK VERİM
    - CİHAZIN TÜM FONKSİYONLARINI KONTROL EDEN MİKROİŞLEMCİ İLE HASSAS VE SORUNSUZ ÇALIŞMA
    - TÜRBİN SİSTEM İLE HASSAS SICAK SU KONTROLÜ (YENİ)
    - DAHİLİ BY-PASS (YENİ)
    - KALORİFER KONUMUNA BEKLEME SÜRESİ SAYESİNDE YÜKSEK ENERJİ TASARRUFU
    - İSTENDİĞİNDE KULLANIM SUYU ISITMASININ DEVRE DIŞI BIRAKILARAK DAHA VERİMLİ ISINMANIN SAĞLANMASI.
    - ÖZEL İNTEGRAL EŞANJÖRÜ SAYESİNDE HIZLI VE VERİMLİ SICAK SU ÜRETİMİ
    - 3 KADEMELİ POMPA İLE ISITMADA YÜKSEK VERİMLİLİK (YENİ)
    - DONMAYA VE AŞIRI ISINMAYA KARŞI KORUMA
    - POMPA SIKIŞMASININ ÖNLENMESİ
    - KÜÇÜK BOYUTLARI VE MODERN DİZAYNI İLE HER MEKANA UYUM
    - GELİŞMİŞ GAZ ARMATÜRÜ İLE HEM ISITMA HEM DE SICAK SU KULLANIMINDA DAHA İYİ SÜREKLİ MODÜLASYON (YENİ)
    - ENTEGRE ÇEK VALFLİ DOLDURMA VANASI (YENİ)
    - KULLANIM SUYU VE ISITMA SİSTEMİNİN AYRI AYARLANABİLMESİ
    - YETERSİZ TESİSAT SUYU İKAZ SİSTEMİ
    - ÖZEL MONTAJ SETİ SAYESİNDE KOLAY VE HIZLI MONTAJ İMKÂNI
    - ORTA AVRUPA’NIN EN MODERN LABORATUARLARINDAN OLAN PROTHERM AR-GE’NİN ÜRETİM KALİTESİ
    - MERKEZDEN SERVİS İLE YÜKSEK SATIŞ SONRASI HİZMET KALİTESİ
    - 24 SAAT TEKNİK CALL-CENTER HİZMETİ
    - OPSİYONEL ODA TERMOSTATLARI İLE DAHA KONFORLU ISITMA
    - 2 YIL GARANTİ

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    500146

Arkadaşlar, ilk önce şuna dikkatinizi çekmek isterim. Ne kombiciyim, ne de bu işlerden bir maddi kazancı olan bir firmadayım. Herşey vailantin bu kombiyi önermesi ile başladı. Vailantın ürünüdür, arkasında vailant var parçaları vailantla birlikte üretiliyor v.s v.s yani tüketicinin ürünü alana kadar gözünü boyama ondan sonra, arkasında biz yokuz onlar farklı firma sadece yan kuruluşumuz v.s v.s. Ürünü aldık gelmesi, takılması zaten tam bir fiyasko! anlatmak bile istemiyorum. Sonrasında egodan proje onaylandıktan sonra geldiler, ürünün arızalı olduğunu ana kartının değişmesi gerektiğini söylediler ( Ürün sıfır üründür ). 2 gün sonrasına servis için gün verildi. 2 gün sonra servise gelen teknik arkadaş!!! geldiğinde haa bunun parça değişecekti demi ben parçayı unutmuşum diyecek kadar rahat bir arkadaşımızdı! Biz parça geldiğinde size haber verelim dediler. Ben bunun üzerne vailantı aradım, benden randevu almak için aradıkları numarayı 0 216 444 28 28 8 8 nolu numaradan aranıp randevu alıyorlar, fakat biz geri şikayetimizi bildirmek için aradığımızda burası VAİLANT protherm değil deyip, 0216 444 89 89 nolu numarayı veriyorlar. E hani vailant güvencesinde idi ? gündüz servis için vailanttan aranıp, akşam şikayet için aradığımızda biz ilgilenmiyoruz demek varmıdır?. Her neyse verdikleri numarayı arıyorum, sıkıntımı bildiriyorum, karşımdaki müşteri temsilciside çok rahat, unutmuştur arkadaşımız parçayı diyor.! Rahatlar yani, ürünleri satıldı nasılsa bundan sonra, çalışmış, çalışmamış, arıza vermiş vermemiş önemlimi ?Bu rahatlıklarını sorduğumda, ben size yeni bir randevu vereyim diyorlar, biz çalışan insanlarız, madem böyle bir hata yaptınız ben akşam 19:00 dan sonra eve geliyorum, izin alamıyorum, izin aldığımda maaşımdan kesiliyor, o saatte gelin diyorum, teknik ekiplerimiz ancak 18:30 a kadar hizmet verebilirler, o saatte servis gönderemeyiz diyorlar. Diyorum ki müşteri memnuniyeti vardır, suç sizin suçunuz, ürününüz arızalı fabrika çıkışı! hadi onu anladık, o gün evde bekliyoruz, sonra tekrar geldiğinizde praçayı unutuyorsunuz, bu da servisin suçu, ben 3 4 kere işimden oluyorum sizin yüzünüzden ve maaşımdan kesiliyor bunu nasıl karşılacaksınız diyorum, bu sizin probleminiz beyefendi diyorlar. ! İşin özü arkadaşlar, bu ürünü almayın, uzak durun, diyeceksin ki sen neden aldın araştırmadın, benim ev sahibim ayarladı, eğer kendim alacak olsam muhakkak forumlardan araştırırdım. Daha çalışmadan bu kadar sıkıntı yaratan bir ürün ve servisinden, kışın başıma geleceklerden korkar hale geldim. Ben çocuğum gelecek eski kombim iyi değil diye değiştirdim, şimdi kışın kombim çalışacak mı diye şüphe içindeyim. Tek amacım kimsenin benim gibi mağdur olmaması. Bu üründen uzak durun.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı