Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Onkyo TX-SR 674 Isınma Sorunu

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    345284

Onkyo TX-SR 674 Isınma Sorunu

Arkadaşlar merhaba,
    Onkyo TX-SR 674 anfimin stand-by konumunda iken ciddi olarak ısındığını farkettim bugün. Normalmidir bu?
    Çalışır vaziyette iken elimi anfinin üzerinde birkaç saniyeden fazla bekletemiyorum , gerçi şimdiye kadar cihaz kendini hiç korumaya almadı ama , yinede sormak istedim. Asıl kafama takılan şey stand-by konumunda iken ısınması...

Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    102818

sanirim bir problemi var cunku 604 kullaniyorum ve cok fazla kullaniyorum hafta sonlari gunde 20 saate yakin calisiyor ve cok fazla isinma problemi yok
    servise bir danis istersen korumaya almasini beklme kalici hasara maruz kalabilirsin

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    345284

Servis ile konuştum havalar sıcak olduğu için normal olduğunu söyledi , Anfi üstü, arkasaı ve yanları kapalı bir TV sehbasının içerisinde.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    17-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    274126

arkadasım ben de de 605 var.ısınması normal.hem de bu havalarda!!zaten yuetdısı forumlarında da bu ısınma olayından baya bahsedılmıs ama zararı yok dıyorlar.bu arada zone 2 674 de var mı bılmıyorum ama varsa aktıf olup olmadıgına bak.sen stand by alsan bıle o aktıfse,cıhaz kapalı gıbı gorunur ama calısmaya devam eder.

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

ben olsam sıcak havalarda tamamen kapatırdım...en azından evde yokken - boşuna ısınmasın diye , evden çıkarken Kapatırım..

Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    102818

benim 604 de dolabin icinde duruyor her yeri kapali arkasinda sadece kablolar icin 5 cm capinda bir delikvar
    zone 2 yi kapali tutuyorum calismiyorkende stand by da duruyor fisini cekmiyorum isinma problmei yok bu havalarda bile ayrıca 7+1 300w frontlar bagli 135 onkyo sub bagli bayagida zorluyorum
    tık demedi sadece gecen gun elktrikler 3 kere gitti geldi biraz kafasi karisti fisi cektim 10 dakka bekledim taktim tam gaz devam :-)

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    345284

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi burakdu Mesajı Göster
    arkadasım ben de de 605 var.ısınması normal.hem de bu havalarda!!zaten yuetdısı forumlarında da bu ısınma olayından baya bahsedılmıs ama zararı yok dıyorlar.bu arada zone 2 674 de var mı bılmıyorum ama varsa aktıf olup olmadıgına bak.sen stand by alsan bıle o aktıfse,cıhaz kapalı gıbı gorunur ama calısmaya devam eder.
    zone2 özelliği var , akşam bir bakayım, uyarınız için tşk. ısınma olayını farkettikten sonra fiş çekiyorum artık :)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı