Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Laptop ile yazilim yukleme

Member
    Giriş Tarihi
    27-07-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    120843

Laptop ile yazilim yukleme

laptop ile bir türlü yazilim yükleyemiyorum.Baglanti hatasi veriyor.converterin cd ile tanittigim halde com ayarinida yaptigim halde bir türlü baglanti kuramiyorum.ne yapabilirim

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    203868

arkadas! cihazin NEXT 2000 SUPER PLUS_ USB Serisindeyse USB_ flash bellekle rahatca yazilimlari, softkam , udb Ve arka fon resmini cihaza atabilirsin! Compa gerek duymazsin!

Member
    Giriş Tarihi
    23-10-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    393501

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gezegentr2002 Mesajı Göster
    laptop ile bir türlü yazilim yükleyemiyorum.Baglanti hatasi veriyor.converterin cd ile tanittigim halde com ayarinida yaptigim halde bir türlü baglanti kuramiyorum.ne yapabilirim
    Dostum bu konu ile ilgili bir link vardı ama şuan linkinin hangi konu altında olduğunu hatırlamıyorum ..Araştırırsan mutlaka bulacaksın...Orada yazanlardan birisini atlıyorsundur, ben de orad yazanları harfiyen yaptım ve hiç sorun yaşamadan hallettim...Laptop ile rs232 arasında dönüştürücü adaptör kullanıyorsun değil mi? Veya laptop'un direkt rs232 çıkışı var mı? belki de adaptörü kullandığın usb girişini değiştirmelisin...başka bir girişten denen bazen benim laptopta hata verdiğinde diğer girişi kullanıyorum ve sorun kalmıyor...:smiles34:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    54855

'ı Laptop'a kur öncelikle...Bu program Comport açmak içindir ve daha sonra Senin kablonun driver CD'sini kur..Şimdi artık "aygıt yöneticisine gel ve Comport ayarları üzerinde sağ tuşa tıkla ve COM1 seç....Selamlar....

Member
    Giriş Tarihi
    27-07-2005
    Mekan
    Üye No
    120843

peki buprogram vista da cailisiyormu.benim laptop da vista yuklu.bana bu konuda yardim ederseniz sevinirim.bu programi kuruyorum ama sanki cok hizli bir sekilde kuruluyor.1 saniyede gibi.bu normalmi.ama bu programi kurduktan sonra hic bir yerde bulamiyorum.
    Düzenleyen gezegentr2002 : 24-06-2008 at 19:50

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-10-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    34248

arkadasım laptopda bırak vistayı xp de bile cogu zaman hata verebiliyor vistada nolur onu bılmem..com ayarlarını hep birde at..veri hızı 128000 olsun..programı yenıden kaldır yukle..bendede aynı sorun var:))

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    54855

peki buprogram vista da cailisiyormu.benim laptop da vista yuklu.bana bu konuda yardim ederseniz sevinirim.bu programi kuruyorum ama sanki cok hizli bir sekilde kuruluyor.1 saniyede gibi.bu normalmi.ama bu programi kurduktan sonra hic bir yerde bulamiyorum.
    Verdiğim programın ismindende anlaşılacağı gibi sadece (Win98-ME-2000-xp_) içindir....Aslında her laptop kullanana lazım olabilecek bir yazılımdır ve sadece Comport veriyolu açmak için kullanılır. Daha sonra siz o veriyolu üzerinden bağlantı kurabilirsiniz..........

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı