Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: mouse-klavye sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    131033

New Icon6 mouse-klavye sorunu

:confused:arkadaslar sorunum şu.mouse ve klavye pc açıkken işlevini yitiriyo.mesala internette dolaşıyorum aniden mouse gidiyo.reset attığımda düzeliyo..eğer arkadan yani usb girişlerinden çıkar tak yaparsam mouse geliyo klavye gidiyo..diğer usb girişine telefonumu takarsam hem mause hem klavye işlevini yitiriyo..yarım saatte bir mouse gidiyor..usb driverlerini yükleyim dedim oda gerek yok service pack 2 olduğun için filan die bir uyarı verdi..nasıl çözcem bu sorunu..birde unutmadan yaklaşık 3 ay önce servise gitti.bilgisayarda sorun olmadığı tozdan olabileceği söylenip temizlenip eve yollandı..bu aralar tekrar sorun çıkarmaya başladı..nasıl çözerim bu sorunu???:confused:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    195456

Kardeş trojande bulaşmış olabilir güvenli modda iken komple bi tarama yap pcne

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    432931

New Icon6

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 555298 Mesajı Göster
    :confused:arkadaslar sorunum şu.mouse ve klavye pc açıkken işlevini yitiriyo.mesala internette dolaşıyorum aniden mouse gidiyo.reset attığımda düzeliyo..eğer arkadan yani usb girişlerinden çıkar tak yaparsam mouse geliyo klavye gidiyo..diğer usb girişine telefonumu takarsam hem mause hem klavye işlevini yitiriyo..yarım saatte bir mouse gidiyor..usb driverlerini yükleyim dedim oda gerek yok service pack 2 olduğun için filan die bir uyarı verdi..nasıl çözcem bu sorunu..birde unutmadan yaklaşık 3 ay önce servise gitti.bilgisayarda sorun olmadığı tozdan olabileceği söylenip temizlenip eve yollandı..bu aralar tekrar sorun çıkarmaya başladı..nasıl çözerim bu sorunu???:confused:
    slm merhaba arkadaşım
    gecen gün seninki gibi bir bilgisayar arızası cözmüştüm sözü fazla uzatmadan cevabı yazıyorum
    1-)biosa girip biosu fabrika ayarlarına alınız (bios ayarlarındaki bir yanlış ayardan dolayı olabilir)
    2-)bilgisayarınızın kasasının kapağını acarak bilgisayarınızı güzelce her tarafını temizleyiniz
    3-)bilgisayarınız güvenli modda acıp tüm bilgisayarı virüs taramasından geciriniz
    4-)mouse ve klavyeyi bilgisayarınızdan kaldırıp yeniden yükleyiniz
    5-)mouse ve klavyenin kablolarını kontrol ediniz (kablolarda kopukluk ve temassızlık olabilir)
    kolay gelsin :ok:

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    131033

arkadaslar şimdide sadece mause ile ilgili sorunum var..bilgisayarı açtıktan bir süre sonra mause gidiyo.arkadan usb girişlerinden çıkardığımda çıkardığıma dair uyarıyı veriyo yane mauseyi görüyo pc ama çalışmıyo.çıkar tak yaptığımda tekrardan çalışmaya başlıyo.bunu nasıl hallederim.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı