Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: tek sıra kanal listesi

New Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    82095

tek sıra kanal listesi

arkadaşlar hazır backup attım yanlız kanal listesi coklu tek sıra nasıl oluyor tşk

Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    269924

ınternet explorer ıp noyaz karşına kullanı adı ve parola cıkacak.kulanıcı ROOT parola DREAMBOX yaz.dreammultımedia gelecek.bu menüden CONTROL tıklaaa daha sonra remote control tıkla karşına kumanda gelecek.video tuşunu tıkla ve istedigin kanal sıralama menüsünü seç ve sonra az önce girdin menüden RESTART,I TIKLA .Cihaz kapanıp açıldıgında tek sıra kanal menüsü gelmesi lazım benden bukadar.

New Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    82095

olmadı

denedim video duşuna basınca info geliyor cevap yazdığın icin tşk

Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    269924

bende tekrar denedim.oluyor.bak önce cihazın basındayken OK ye bas menüyü gör .ekranda kanal listesi gürünsün sonra bilgisayar dan VİDEO tuşunu tıkla şekil degişiyor. yanyana oluyor, uydularla kanallar yanya olur.ve birde tek sıra liste oluyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    413

benim dream600de kanal listesi tek sıra idi.yanlız tekrar açtıgımda baktım çoklu duruma geçmiş.kendiliginden olurmu yada çocuklar yaptı desem kumandadan oluyormu bu olay.pc aracılıgı ile oluyorsa ben yapmadım acaba dışarıdanmı müdahale ettiler.yardımlaınız için teşekkürler.
    saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-04-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    9950

kumandadan mavi tuşun üzerindeki tuşlardan birine basarak sorunu çözersiniz(evde olmadığımdan hangi tuş olduğunu tam söyleyemiyorum)

Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    8713

arkadaşlar acemiliğime verin peki dremle pc arasında nasıl bağlantı yapıyoruz.sadece modem yetiyormu

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2919

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi menajerr Mesajı Göster
    ınternet explorer ıp noyaz karşına kullanı adı ve parola cıkacak.kulanıcı ROOT parola DREAMBOX yaz.dreammultımedia gelecek.bu menüden CONTROL tıklaaa daha sonra remote control tıkla karşına kumanda gelecek.video tuşunu tıkla ve istedigin kanal sıralama menüsünü seç ve sonra az önce girdin menüden RESTART,I TIKLA .Cihaz kapanıp açıldıgında tek sıra kanal menüsü gelmesi lazım benden bukadar.
    yukarıda arkadaş çok iyi anlatmış.yalnızca video tuşuna basmadan kumandadan ok bas kanallar ekranda görünsün sonra video tuşuna bas.olmaması imkansız

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-07-2008
    Mekan
    51 Niğde
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    445163

arkadaşlar bende cılon 500 kullanıyorum bende tam tersi nasıl geçecem tek sıradan çoklu sıraya banada onu tarif edin bir zahmet saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı