Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Uydu kurulumu konusunda lütfen yardımmm?

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2005
    Mekan
    47 Mardin
    Üye No
    61747

Uydu kurulumu konusunda lütfen yardımmm?

MARdin den hangi uyduları alabilirim rahat yardımcı olursanız sevinirim şu an hotbird ve türksat ı kullanıyorum.120 lik bir çanak anten var...Bu çanak anten hotbirde ayarlı...Hotbird yanında hangi uyduları rahat izleyebilirim ve işin ustası bir arkadaş bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...Acill bekliyorum cevaplarınızı neler lazım ne almalıyım bu işin üstadı arkadaşlar lütfen yardım edin özellikle izlenmesi açısından ve kanal kalitesi açısından da düşünecek olursak arabsat sirius vs..aklıma gelmiyor hangileri iyi olur arabsat ta melody tv vardı daha önce bilmiyorum şimdi var mı çok güzel bir müzik kanalıydı..Yani verilecek bu uydularla birlikte kanallarda iyi olsun hotbird ün hepsi şifreli o kadar kanal içinde oturup izlediğim birkaç spor kanalı hariç birşey yok...Cihazım da goldmaster 55000sfta

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    381982

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bilal47 Mesajı Göster
    MARdin den hangi uyduları alabilirim rahat yardımcı olursanız sevinirim şu an hotbird ve türksat ı kullanıyorum.120 lik bir çanak anten var...Bu çanak anten hotbirde ayarlı...Hotbird yanında hangi uyduları rahat izleyebilirim ve işin ustası bir arkadaş bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...Acill bekliyorum cevaplarınızı neler lazım ne almalıyım bu işin üstadı arkadaşlar lütfen yardım edin özellikle izlenmesi açısından ve kanal kalitesi açısından da düşünecek olursak arabsat sirius vs..aklıma gelmiyor hangileri iyi olur arabsat ta melody tv vardı daha önce bilmiyorum şimdi var mı çok güzel bir müzik kanalıydı..Yani verilecek bu uydularla birlikte kanallarda iyi olsun hotbird ün hepsi şifreli o kadar kanal içinde oturup izlediğim birkaç spor kanalı hariç birşey yok...Cihazım da goldmaster 55000sfta
    intelsat uydularını izle onlar iyidir.:ok::tflag::tflag::tflag:

Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2008
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    426261

arkadaşlar mardinden izlenebilen uydular öbür illere göre biraz daha sınırlıdır. belli başlı uydular.TÜRKSAT HELLASSAT HOTBİRD ARAPSAT EUTELW2 W3 SİRİUS AMOS NİLESAT TELSTAR ... yani anlayacağınız astra thor vs.için 3-4 metre arası çanak lazım. saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-12-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    163734

120 ve 150 cm antenle 90 doğu 24 batı arası çoğu uyduları alabilirsiniz .alamayacağınız uydular 19 derece astra , 1 derece thor dur.uyduların çoğunu full olarak alabilirsiniz 3-5 uyduyuda tek tük frekanslada olsa izleyebilirsiniz

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı