Televizyon dünyası transferde hareketli bir haftayı geride bıraktı.

Spor sayfaları, futbol kulüplerinin transfer etmek istediği ya da transfer ettiği futbolcuların haberleriyle dolu...

Şimdilerde televizyon dünyasında da transfer borsası bir hayli hareketli.
Geride bıraktığımız hafta da bu anlamda hayli bereketliydi.

Bir hafta birçok televizyoncu ve program kanal değiştirirken bunlara dair haberlere yine sadece medyatava, medyaradar gibi internet siteleri yer verdi. Alice’den bir amme hizmeti daha...
İşte bu hafta içinde TV dünyasında yaşanan yer değiştirmelerin önemlilerinin listesi:

Kürşat Başar CNN Türk’te
Kanaltürk’te en uzun soluklu program yapan ünlüler arasında yer alan yazar Kürşat Başar, kanal ile yollarını ayırdı. CNN Türk’e geçen Başar, yeni kanalında hafta içi her akşam sohbet programı yapacak.

Fuat Kozluklu atv’ye geçti
Kurulduğu günden bu yana moderatör olarak görev yaptığı Haber 24’ten geçen hafta ayrılan Fuat Kozluklu’nun yeni kanalı belli oldu. atv’nin Hafta Sonu Haberleri’ni artık Fuat Kozluklu sunacak.

Bengütürk TV’ye yeni müdür
TV Net’ten ayrılıp MHP’li işadamlarının kurduğu Bengütürk TV’ye Genel Yayın Yönetmeni olarak geçen Haldun Domaç, buradaki görevinden de istifa etti. Bengütürk TV’nin yeni Genel Yayın Yönetmeni, Türkmeneli TV’nin Genel Müdürü Dinçer Çağlarca oldu.

Didem Can Kanaltürk’te
Bir süre önce İpek Koza Grubu’nun satın aldığı Kanaltürk’ün yeni Reklam Müdürü Didem Can oldu. Didem Can, birkaç ay öncesine kadar tv8’de Reklamdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Ali Eyüboğlu / Milliyet