Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: yardım ksc 511h pvr

Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    207375

yardım ksc 511h pvr

arkadaşlar yanlışlık farklı bi yazılım attığım bu makinaya yazılım arıyorum ilk yazılımı attığımda makina çalışmıyordu sonra l1.06 da kalıyordu başka bi yaılım yükleyip makinayı çalıştırdım fakat pvr kayıt yapmıyor netice olarak bana ksc 511h pvr muhtamelen 1 mb flaşh lı yazılım gerekli makina çalışıyor fakat sadece kayıt yapmıyor teşekkürler şimdiden

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2004
    Mekan
    71 Kırıkkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23115

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi genc_serkan Mesajı Göster
    arkadaşlar yanlışlık farklı bi yazılım attığım bu makinaya yazılım arıyorum ilk yazılımı attığımda makina çalışmıyordu sonra l1.06 da kalıyordu başka bi yaılım yükleyip makinayı çalıştırdım fakat pvr kayıt yapmıyor netice olarak bana ksc 511h pvr muhtamelen 1 mb flaşh lı yazılım gerekli makina çalışıyor fakat sadece kayıt yapmıyor teşekkürler şimdiden
    Sevgili @genc_serkan !
    Lütfen receiver sistem bilgilerini buraya yazınız.Kolay gelsin...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    21003

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi genc_serkan Mesajı Göster
    Yazılım yüklediğiniz için sistem bilgilerine muhtemelen ulaşamayacaksınız! Ulaşsanız bile yüklediğiniz yazılımın bilgilerini verebilirsiniz!

Bu nedenle cihazınızın flash bellek kapasitesini tespit etmek daha doğru olur.

Cihazınızın kapağını açın 48 bacaklı SST yada ST cip'in üzerinde 39VF800 yada 39VF160 gibi bir ibare okumanız gerekir!

800 ise, cihazınız 1 MB. ve donanım kodu; 11.41.6d ( bu serinin emu yazılımı yoktur)

160 ise, cihazınız 2 MB. ve donanım kodu; 12.41.6d (bu serinin emu yazılımı seyrekte olsa vardır.)

kodlu yazılım yüklenecek demektir.

Kolay gelsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık