Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: arkadaşlar drejo üstadda kafayı yedirecez sonunda

Member
    Giriş Tarihi
    09-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    50066

arkadaşlar drejo üstadda kafayı yedirecez sonunda

sayın ve sevgili arkadaşlar sevgiler paylaşilarak cogalır sorunlarda paylaşilarak cözülür ama şunu belirteyimki şu kanal acmıyo bu bu versiyon olmuyo exit olmuyo olmuyo oglu olmuyo diyerek drejo üstada kafayı yedirecez ve inanın bana piyasadaki hicbir cihazın teknik ve yazılım destegi olarak arkasında duran ve bu denli özveriyle uğraşan mühendisi yok böyle kişiler az yetişir drejo üstad a sahip cıkalım saygılarımla

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi digitalugur Mesajı Göster
    sayın ve sevgili arkadaşlar sevgiler paylaşilarak cogalır sorunlarda paylaşilarak cözülür ama şunu belirteyimki şu kanal acmıyo bu bu versiyon olmuyo exit olmuyo olmuyo oglu olmuyo diyerek drejo üstada kafayı yedirecez ve inanın bana piyasadaki hicbir cihazın teknik ve yazılım destegi olarak arkasında duran ve bu denli özveriyle uğraşan mühendisi yok böyle kişiler az yetişir drejo üstad a sahip cıkalım saygılarımla
    İşin garip bir tarafı var, kullanıcılar direk yazılımı kolayca alıyorlar.
    Piyasada ne açıyorsa seoul'de açıyor otomatik.
    Ancak kullanıcılar piyasada şifresi açılmayan kanallara bile hesap sormaya geliyor nerdeyse...
    Millet nelerle uğraşıyor, seoul kullanıcıları nelerle... Hem iyi hem kötü....:hhh:

Member
    Giriş Tarihi
    09-02-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    417909

Kardeşim bilen var bilmeyen var.İnsanlar bunu alırken satıcı onlara böyle pazarlıyor.Bunu al uydudan indir şifrelileri izle.Bizim insanımız da biraz naif.100 dolara cihaz alıp yıllığı 800 dolar olan paketleri izleyeceğine inanıyor.E olmayınca da soruyolar.Buna yapacak bir şey yok soracaklar tabi.Burada önemli olan yardım isteyen arkadaşlara sadece drejo ustanın değil bilgisi olan herkesin yardımcı olması.Hem bi taraftan yazılımla uğraşsın hem bi taraftan müşterilerle uğraşsın yazık valla.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi indepth Mesajı Göster
    Kardeşim bilen var bilmeyen var.İnsanlar bunu alırken satıcı onlara böyle pazarlıyor.Bunu al uydudan indir şifrelileri izle.Bizim insanımız da biraz naif.100 dolara cihaz alıp yıllığı 800 dolar olan paketleri izleyeceğine inanıyor.E olmayınca da soruyolar.Buna yapacak bir şey yok soracaklar tabi.Burada önemli olan yardım isteyen arkadaşlara sadece drejo ustanın değil bilgisi olan herkesin yardımcı olması.Hem bi taraftan yazılımla uğraşsın hem bi taraftan müşterilerle uğraşsın yazık valla.
    Şurada anlaşamıyoruz. Şifreli kanalları seyretmenin bir garantisi yoktur. Yayıncı kanal şalteri istediği gibi açıp kapatır. İsterse saat başı şifre değiştirir.
    Bu değişimler sık olduğu zaman buralara yazılıyor. Ancak hala insanlar polsat niye açılmıyor, drejo bey tps kanallarını neden açamıyoruz diye sürekli aynı mesajlar geliyor.

Her mesajın altına telesekreter gibi sürekli polsat sürekli şifre değiştiriyor, tps kanalları artık yayın yapmıyor demekte anlamsız. Burası bilgi paylaşımı için ama herşeyin de mantıklılık noktası var.

Member
    Giriş Tarihi
    09-02-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    417909

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nextadam Mesajı Göster
    Şurada anlaşamıyoruz. Şifreli kanalları seyretmenin bir garantisi yoktur. Yayıncı kanal şalteri istediği gibi açıp kapatır. İsterse saat başı şifre değiştirir.
    Bu değişimler sık olduğu zaman buralara yazılıyor. Ancak hala insanlar polsat niye açılmıyor, drejo bey tps kanallarını neden açamıyoruz diye sürekli aynı mesajlar geliyor.

Her mesajın altına telesekreter gibi sürekli polsat sürekli şifre değiştiriyor, tps kanalları artık yayın yapmıyor demekte anlamsız. Burası bilgi paylaşımı için ama herşeyin de mantıklılık noktası var.

Tamam zaten bu şifre işinin garantisi olmadığını bilmiyorlar.O yüzden abuk sabuk sorular soruyorlar.Ben de diyorum ki drejo usta bunlara cevap yazmasın kaale almasın kardeşim.Bu sorulara sinirlenenler de cevap yazmasın.Bilmiyorlar diye insanları kırmanın anlamı yok.Sonuçte onlar da birilerinin oğlu birilerinin kardeşi.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi indepth Mesajı Göster
    Tamam zaten bu şifre işinin garantisi olmadığını bilmiyorlar.O yüzden abuk sabuk sorular soruyorlar.Ben de diyorum ki drejo usta bunlara cevap yazmasın kaale almasın kardeşim.Bu sorulara sinirlenenler de cevap yazmasın.Bilmiyorlar diye insanları kırmanın anlamı yok.Sonuçte onlar da birilerinin oğlu birilerinin kardeşi.
    Gelip sadece yeni konu düğmesine basmakta cahillik bence.
    Koskaca forum sayfalar dolusu bilgi var. Gündemdeki bir iki konuyu oku hepsinde aynı mesajlar var.
    Buraya kadar gelip bilgi alacak kişinin önce okuma bilmesi lazım. Yazma değil.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283702

drejo kardeş işin zor .sana saygı duyuyorum ama insanlar sana güvenip cihaz aldı bu alet illa her şeyi açmak zorunda değil ama açarsa memnun oluyorlar.o yüzden sen aslında kamu hizmeti yapmış oluyorsun.bana göre cennetliksin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi muzokeko Mesajı Göster
    drejo kardeş işin zor .sana saygı duyuyorum ama insanlar sana güvenip cihaz aldı bu alet illa her şeyi açmak zorunda değil ama açarsa memnun oluyorlar.o yüzden sen aslında kamu hizmeti yapmış oluyorsun.bana göre cennetliksin
    Şimdi vaktin birinde bir uydu firmasında çalışan bir mühendis varmış. Yıllarca yazılım üretmiş. Ömrü bitince teraziye çıkıvermiş. Günahları sevapları dökülmüş önüne.
    Melek: Senin sayeden 500000 kişi uydu yayını seyretmiş. Bunlardan yarısı senin sayende açık saçık yayınlar izlemiş.
    Bunlardan şu kadarı seyrettikleri şeyler sonucunda sağlıklı bir cinsel düşünceye sahip olamamış, şu kadarı bunları seyrettikten sonra karısına eziyet etmiş, şu kadarı her akşam vaktinin şu kadarını bunlara harcamış.

Yazılımcı: Ne olacak halim?

Melek: Sen firmada görevini yaptın, cihazı çalıştıracak yazılımı yaptın. Bunların değişik amaçlarla kullanımı seni bağlamaz. Yırttın, seni cennete upload ediyorum...:smiles10:

Cennetlik durumu Olabilir...:)

Ancak Drejo'ya güvenerek cihaz almayın. Drejo özveri ile çalışan bir yazılımcı. Ama bugün var yarın yok. Garantisi mi var? Seoul kutularının üzerinde Drejo yazılım garantili yazmıyor. Önemli olan firmaya güvenmektir.

Not: Yukarıdaki diyalogları ciddiye almayınız espridir...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı