Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: sofcam atmayla ilgili

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

Cinsellik sofcam atmayla ilgili

arkadaşlar bende bir adet 2000 hd var son yazılım yüklü sofcam atıyorum ama değişen birşey olmuyor ne polsat ne digi tv nede sonradan gelen freex ler açılıyor yani sanki hiç sofcam atmmamışım gibi,birde 2000 cıs superplusum var onada sofcam atıyorum başarılı diyor ama cihaz kitleniyor arkadan kapatıp açıyorum ama oda hiçbirşey açmıyor neoluyor bu cihazlara hata nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim konuyu buraya açtım çünkü 2 ayrı cihaz var diye daha doğrusu birde 9000 binim var ama ona alah vere birgün yazılım verirlerse ozman kullanacağiz.şimidden ilgilenenlere teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi morak Mesajı Göster
    arkadaşlar bende bir adet 2000 hd var son yazılım yüklü sofcam atıyorum ama değişen birşey olmuyor ne polsat ne digi tv nede sonradan gelen freex ler açılıyor yani sanki hiç sofcam atmmamışım gibi,birde 2000 cıs superplusum var onada sofcam atıyorum başarılı diyor ama cihaz kitleniyor arkadan kapatıp açıyorum ama oda hiçbirşey açmıyor neoluyor bu cihazlara hata nerede acaba yardımcı olursanız sevinirim konuyu buraya açtım çünkü 2 ayrı cihaz var diye daha doğrusu birde 9000 binim var ama ona alah vere birgün yazılım verirlerse ozman kullanacağiz.şimidden ilgilenenlere teşekkürler
    Öncelikle cihazınızda emu açıkmı ?
    Şayet açıkca ve yüklediğiniz softcam dosyaları güncel ve cihazlarınız için olan ise açmaması mümkün değil.
    Kolay gelsin

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

arkadaşım ben bu cihazlarla 6 senedir iç içeyim emüm açık olmasa premierleri seyredemem ikincisi evet hd yazanı hd ye diyerinide cıs superplusa atıyorum ama dediğim gibi olmuyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi morak Mesajı Göster
    arkadaşım ben bu cihazlarla 6 senedir iç içeyim emüm açık olmasa premierleri seyredemem ikincisi evet hd yazanı hd ye diyerinide cıs superplusa atıyorum ama dediğim gibi olmuyor
    O zaman cevap yine aynı
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi chakabi Mesajı Göster
    Şayet açıksa ve yüklediğiniz softcam dosyaları güncel ve cihazlarınız için olan ise açmaması mümkün değil.
    Kolay gelsin
    Dosyalar güncel mi?Onu teyit ediniz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

buradaki enson tarihli dosyaları üklüyorum herhalde günceldir.birde 2000 cıs superplusta dosya yükleme başarılı diyor ve orda kitleniyor cihaz her seferinde aynısı oluyor ve arkadan kapatıp açıyorum ozaman cihaz düzeliyor ama yinede hiçbir kanalı açmıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    48513

Yüklemeyle açılacak diye bir şey yok o an ne açıksa o açılır.Şu an için zaten bir şey yok (nolmal yani)kilitlenmeyle alakalı son yazılımı yükleyiniz son yazılımda sorun çözüldü.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı