Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: telefunken uydu alıcı versiyon 19.06'dan 60.03'e yükseltme Euro 2008 izleme (koraya tşrk)

New Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    19394

telefunken uydu alıcı versiyon 19.06'dan 60.03'e yükseltme Euro 2008 izleme (koraya tşrk)

MİLLİ GURUR da şifreye girdi ya......
    Yetti gali....DAYANAMADIM UĞRAŞTIM.

150 cı VERSİYON 19.06'DAN versiyon 60.03 (euro_2008)
    Arkadaşlar denedim şimdi Avusturya-Almanya maçını izliyorum.

v_19.06 ile v_20.3 orjinal yazılımlardır.

Dosyayı linten çekin.Anlatacaklarımı sırasıyla yapın.

DİKKAT İLK YÜKLEME YAPMADAN ÖNCE MAKİNAYA RESET ATIN Şifresi:7139

Eğer versiyonunuz 19.06 ise yazılım yüklemeyi çalıştırın.

Orjinal v_20.13 yükleyin.(Uydu alıcı elektrik fişene takılı değil. rs232 Kablo ile bilgisayara bağlı.Bilgisayardan yazılım yükleme
    programını çalıştırıp SW Update tıklayıp v_20.13 işaretle Next tuşuna bas.Dört veya beş saniye sonra uydu alıcısının fişini
    elektiriğe tak.Güncelleme otomatik olarak başlayacak.Yüklemeyi Duraksatma veya Kesme.Yükleme tamamlanınca uydu alıcı kendiliğinden açılır.)

v_20.13'ü yükledik.Üzerine HCAS İçin v_59.06'yı aynı şekilde yükleyelim.

(Uydu alıcı elektrik fişene takılı değil. rs232 Kablo ile bilgisayara bağlı.Bilgisayardan yazılım yükleme
    programını çalıştırıp SW Update tıklayıp v_59.06'yı işaretle Next tuşuna bas.Dört veya beş saniye sonra uydu alıcısının fişini
    elektiriğe tak.Güncelleme otomatik olarak başlayacak.Yüklemeyi Duraksatma veya Kesme.Yükleme tamamlanınca uydu alıcı kendiliğinden açılır.)

v_59.06'yı yükledik.Şimdi de Euro_2008'i aynı şekilde yükleyelim.

(Uydu alıcı elektrik fişene takılı değil. rs232 Kablo ile bilgisayara bağlı.Bilgisayardan yazılım yükleme
    programını çalıştırıp SW Update tıklayıp Euro_2008 v_60.03'ü işaretle Next tuşuna bas.Dört veya beş saniye sonra uydu alıcısının fişini elektiriğe tak.Güncelleme otomatik olarak başlayacak.Yüklemeyi Duraksatma veya Kesme.Yükleme tamamlanınca uydu alıcı kendiliğinden açılır.)

Dil şeceneğini ayarla, saati otomatik ayarlıyor, türksat uydusunu seç kanalları otomatik arat 12731 v 3333 otomatik güncelleştirme triportundan kanalları güncelle,keyifle seyret EURO 2008'i................

EĞER YANLIŞ YAPARSAN PANİĞE KAPILMA ( TEK NOKTA KALIRSA ya da MAKİNA AÇILMAZSA ) AYNI ŞEKİLDE DÜZELTMEYİ YÜKLE. SIRAYI ŞAŞIRMA!.....
    Düzenleyen Eyvallah : 17-06-2008 at 13:39 Sebep: edit

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4780

mrb
    lütfen daha önce açılmış,konulardan devam edelim.
    konu kilitlendi
    Rast gelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık