Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Sunny 7010 Yazilim YÜkleme Yardim İÇİn Cİhaz Bİlgİlerİ

New Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    294641

Sunny 7010 Yazilim YÜkleme Yardim İÇİn Cİhaz Bİlgİlerİ

SESİMİZİ DUYAN OLMADIĞINI DÜŞÜNEREK TEKRAR AYNI MESAJI YAZIYORUM (LÜFFEN BİZİDE ÖNEMSEYİN) selam arkadaşlar elimde sunny 7010 uydu alıcısı var cihazıma yazılım yüklemek istiyorum,daha önce denemedim bu nedenlede hata yapmak istemiyorum.Eğer acemi birinin anlayacağı şekilde anlatacak bir arkadaş var ise lütfen yardımcı olabilirmi?
    birde arkadaşlar lütfen form da var oku diye cevap vermeyin inanın 4-5 gündür okuyorum nerden başlayacağımı birtürlü anlamadım.daha önce yazılım yükleyenler bu açıklamalardan yararlanıyorlar ama biz acemiler içinde ayrıntılı birşeyler olursa çok sevineceğiz. forum yetkililerinede bu konuyu bildirir tüm arkadaşlara katkılarından dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
    CİHAZ BİLGİLERİM:
    AT-7010 DCIZ
    Last Update:Jul 02 2004
    S/W:V02.00.05
    H/W:V12.01.A5
    Loader:V6.1.6
    C.A:2.2.2

New Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    35650

umud75 yazılımı indirdin mi?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2004
    Mekan
    71 Kırıkkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23115

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi umud75 Mesajı Göster
    SESİMİZİ DUYAN OLMADIĞINI DÜŞÜNEREK TEKRAR AYNI MESAJI YAZIYORUM (LÜFFEN BİZİDE ÖNEMSEYİN) selam arkadaşlar elimde sunny 7010 uydu alıcısı var cihazıma yazılım yüklemek istiyorum,daha önce denemedim bu nedenlede hata yapmak istemiyorum.Eğer acemi birinin anlayacağı şekilde anlatacak bir arkadaş var ise lütfen yardımcı olabilirmi?
    birde arkadaşlar lütfen form da var oku diye cevap vermeyin inanın 4-5 gündür okuyorum nerden başlayacağımı birtürlü anlamadım.daha önce yazılım yükleyenler bu açıklamalardan yararlanıyorlar ama biz acemiler içinde ayrıntılı birşeyler olursa çok sevineceğiz. forum yetkililerinede bu konuyu bildirir tüm arkadaşlara katkılarından dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
    CİHAZ BİLGİLERİM:
    AT-7010 DCIZ
    Last Update:Jul 02 2004
    S/W:V02.00.05
    H/W:V12.01.A5
    Loader:V6.1.6
    C.A:2.2.2
    Sevgili @umud75 !
    Aynı tip sorun için lütfen farklı konulara birden fazla mesaj yazmamaya özen gösterelim.Gereken cevap verilmiştir...

Konu kapatılmıştır...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı