Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Türkiye-Çek LİG TV

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    76162

Türkiye-Çek LİG TV

dünkü büyük zaferi melih şendilin anlatımıyla lig tvde seyredecebileceğimiz bi link varmı acaba .gerçekten merak ediyorum melih şendilin çoşkusunu...............

Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    86688

digiturkweb tv den satın alacaksın arkadaşım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Maçın tamamı için satın almanız gerekiyor yoksa Lig Tv'nin sitesine bir göz atın isterseniz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    76162

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi PRoFeSSioNaL Mesajı Göster
    Maçın tamamı için satın almanız gerekiyor yoksa Lig Tv'nin sitesine bir göz atın isterseniz.

isviçre maçını melih gümüşbıçağın analatmıyla youtubeda vardı hemen indirip arşivime koydum..........lig tvnin sitesinde normal özet analtımı veriyolarb.şu an zaten yok maçın goruntuleri

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-11-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    156457

valla ben türkiye'nin maçlarını hep lig tv'den izliyorum melih şendil ve rıdvan dilmen'in yorumlarıyla maçı izlemek harika oluyor...

Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2008
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    438736

bencede ligtv süper

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    195122

Yalnız lig tv de izlemek güzelde ben HD olarak izliyorum ve görüntüler ATV kanalına göre daha geç ekrana geliyor. Maçta poziyon oynanırken sokaktan gol sesleri yükseliyor. Acayip canımı sıktı bu olay.Maçta görüntüler geç geldiği için gol olmadan gol olup olmayacağını duymak heycanı bitiriyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2004
    Mekan
    11 Bilecik
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    31792

rıdvan dilmenin kırmızı karttan sonra volkana kızması ilginçdi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    146481

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi basakemrah Mesajı Göster
    Yalnız lig tv de izlemek güzelde ben HD olarak izliyorum ve görüntüler ATV kanalına göre daha geç ekrana geliyor. Maçta poziyon oynanırken sokaktan gol sesleri yükseliyor. Acayip canımı sıktı bu olay.Maçta görüntüler geç geldiği için gol olmadan gol olup olmayacağını duymak heycanı bitiriyor.
    normal lig tvden de izleseniz aynısı olur.turksat atv w3a ligtv arasında 4 saniye fark var.diğer kanallar içinde gecerli bu.turksat kanal d w3a kanal d yine aynı 4-5 saniye fark.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    194677

evet bende gercekten merak ediyorum melih sendilin sesinden maci, ayrica atv nedense türkiyenin maclarina bir türlü yalcin cetini vermiyor... ömer üründülüde kil oluyorum zaten..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    395103

Atv turksat üzerinden Lig Tv ise Eutelsat üzerinden yayın yapmaktadır. Geç gelen görüntüler yada seslerde buna bağlıdır.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    195456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi a1b2c3 Mesajı Göster
    normal lig tvden de izleseniz aynısı olur.turksat atv w3a ligtv arasında 4 saniye fark var.diğer kanallar içinde gecerli bu.turksat kanal d w3a kanal d yine aynı 4-5 saniye fark.
    Evet hocam aynen bunun sebebi digitürkün yayınlara filtre koyup daha iyi kalitede vermesi o yüzden yayınlar 4-5 saniye sonra geliyor ben geçen dünya kupasını lig tvden izlemiştim millet dışarıda gol diye bağıyordu
    Düzenleyen keyciyim : 17-06-2008 at 17:41 Sebep: yanlış kelime

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    3423

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi keyciyim Mesajı Göster
    Evet hocam aynen bunun sebebi digitürkün yayınlara filtre koyup daha iyi kalitede vermesi o yüzden yayınlar 4-5 saniye sonra geliyor ben geçen dünya kupasını lig tvden izlemiştim millet dışarıda gol diye bağıyordu
    DT nin yayınları Türksat taki ulusal kanallarla kıyaslanırsa kötüdür. Bence mesele filtre koymaktan değil tamamen up-linkten kaynaklanıyor.

Düşünün ATV yi Türksat üzerinden alıyor sonra yeniden paketleyip eutelsata yolluyor. Paketleme için 1sn gecikme olsa, uyduya gidiş tekrar dönüş toplamda (ışık hızı 300000 km/sn) 36000+36000 km'yi yarım saniyede alsa bizim kutuların çözüp iletmesi içinde yarım saniye geçse sonuçta en az 2 sn gecikme olur. Şartlar ideal olmadığına göre bu 3-4 saniye de olabilir..

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    65096

doğru söze

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dec_chaos Mesajı Göster
    DT nin yayınları Türksat taki ulusal kanallarla kıyaslanırsa kötüdür. Bence mesele filtre koymaktan değil tamamen up-linkten kaynaklanıyor.

Düşünün ATV yi Türksat üzerinden alıyor sonra yeniden paketleyip eutelsata yolluyor. Paketleme için 1sn gecikme olsa, uyduya gidiş tekrar dönüş toplamda (ışık hızı 300000 km/sn) 36000+36000 km'yi yarım saniyede alsa bizim kutuların çözüp iletmesi içinde yarım saniye geçse sonuçta en az 2 sn gecikme olur. Şartlar ideal olmadığına göre bu 3-4 saniye de olabilir..
    doğru söze ne denir :smiles34::smiles34::smiles34:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    136964

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi keyciyim Mesajı Göster
    Bu 4-5 saniye gecikme sanırım görüntü ile ilgili. Rıdvan Dilmen'in "gol olur" demesi ve gol olması ile bu 4-5 saniye görüntü gecikmesinin arasında ilişki var mıdır acaba ? :smiles20::confused:

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    437145

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi engunaydin Mesajı Göster
    Bu 4-5 saniye gecikme sanırım görüntü ile ilgili. Rıdvan Dilmen'in "gol olur" demesi ve gol olması ile bu 4-5 saniye görüntü gecikmesinin arasında ilişki var mıdır acaba ? :smiles20::confused:
    Ne yani Rıdvan Şeytanlık yapıp golü gördükten sonra mı "gol olur" diyordu? :smiles20: :smiles10:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    402646

New Icon4

Bende ds den izliyorum,çok haklısın çok can sıkıcı durum,bu forumları okumadan önce yayıncı kuruluş atv ye mail atmıştım bu konuda yanıtta gelmedi,ama burada yazılan bilgilere bakacak olursak sorun çözümü imkansız gibi gözüküyo,maçlar şifresiz yayınlansa acaba durum farkedermiydi,yani görüntü ve sesi aynı anda izlarmiydik,bu konuda bilgisi olan varmı aacaba:smiles7::smiles7::smiles7::tflag::badprv::b ed:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı