Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: yumatu iq orjinal yazılım ve şifre atma hakkında yardım

Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    363299

yumatu iq orjinal yazılım ve şifre atma hakkında yardım

arkadaşlar konu açmak istemedim ama diğer konulara yazdıklarıım farkedilmedi o yüzden kusura bakmayın
    sorum bende yumatu iq serisi alet var şimdi bu alet ile biss şif. cözebilmek için mutlaka kablo almam gerekmi?(bende next olduğu ve usb kullandığım için bilgim yok)
    kabloyu karaköyde rahat bulurmuyum? birde baktım bir dünya yazılım var bu uyduyu kullananda tek çanak var sorun malum o yüzden hangisini atacam onuda bulamadım ? yardım eden bütün arkadaşlara tşkler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    27093

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi peacemaker7079 Mesajı Göster
    arkadaşlar konu açmak istemedim ama diğer konulara yazdıklarıım farkedilmedi o yüzden kusura bakmayın
    sorum bende yumatu iq serisi alet var şimdi bu alet ile biss şif. cözebilmek için mutlaka kablo almam gerekmi?(bende next olduğu ve usb kullandığım için bilgim yok)
    kabloyu karaköyde rahat bulurmuyum? birde baktım bir dünya yazılım var bu uyduyu kullananda tek çanak var sorun malum o yüzden hangisini atacam onuda bulamadım ? yardım eden bütün arkadaşlara tşkler
    cihaza yazılım yüklemek istiyorsan kabloyu alman gerekli. kabloyu hangi elektronikçiye veya uyducuya gitsen kolaylıkla bulursun. yazılıma gelince yazılımlardan herhangi birini ve yazılımı yükledikten sonra da aynı sayfada bulunan güncel k.ey dosyasını yüklemen yeterli. yükleme işlemi için incele istersen.
    kolay gelsin....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2008
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    413989

necoti_n arkadaş en iyi şekilde belirtmiş.Basit ama eğer yapamayacak gibiysen uğraşmamanı tavsiye ederim....Eğer illaki yapmak istiyorsan kolay gelsin....

Starting Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    431176

help

Hi all, I'm not anderstand, can you tell me if it's Ok with Yumatu IQ original for T*P AU, Thank you.
    Salam.

Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    363299

@necoti_n
    çok sağol kabloyu karaköyden aldım yazılımıda attım ama emuyu atamadım(illegal olduğunu söyluyordu) bende keyi elle girdim sorun çözüldü

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    27093

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi peacemaker7079 Mesajı Göster
    @necoti_n
    çok sağol kabloyu karaköyden aldım yazılımıda attım ama emuyu atamadım(illegal olduğunu söyluyordu) bende keyi elle girdim sorun çözüldü
    cihaza attığınız yazılım zaten emudur....
    iyi seyirler...

Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4476

helal olsun büyük bir devrim sayılır yumatu böyle giderse bizim cihazların tozunu atacak yakında.
    :)) öyle gözüküyor Emeği geçenleri ebrik ediyorum

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı