Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Dune 40 senin söz havada kaldı ?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Üye No
    3142

New Icon13 Dune 40 senin söz havada kaldı ?

şimdi burası bilgilendirme ve haber verme yardım platfomu ise... Aracı olarak da kişi veya firma çalışanı birşeyler yapmaya çalışıyorlar.

şimdi bu 2 mblık cihazlar için yapılan yazılımın 1 mblık cihazlara yapılamaması gibi bir sorun ben tanımıyorum kabul etmiyorum. Olay başka boyutta bence. Hatta emu ları geri çekmek adına birde Cine 5 baskın yapıyor uydurmasını çıkardılar ki çok komik. Yani Ticaret kaygısı...

Dune 40 sözde bundan 2,5 ay önce çıkacak bir yazılım halen çıkmadı sen demiştin ki kurban bayramında kesin çıkcak daha çıkcak walla canın sağolsun nediyelim sözleri artık havada kabul edip inanmıcaz...
    :badprv: :devilprv: :wc:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

New Icon4

Arkadaşım sana gerekli cevabı yazdım ben ne yazılım bulmaya nede nerde ne var yazılım araştırmak zorunda olmayan bir kişiyim lütfen isterseniz sorununuzu sunny iletiniz burası paylaşım yeridir.Burası hiç bir firmanın veya kurumun sözcülüğünü temcilciliğini veya reklamını yapan bir yer değildir.şimdi vereceğim linkte kafana takılan soruların cevabı vardır.lütfen oku :love:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı