Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: GM 11400 freetv sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    7277

New Icon9 GM 11400 freetv sorunu

Böyle güzel bir forum kazandırdıkları için emegi gecen arkadaşlara ve bilgileri ile bizlere yol gösterdikleri için teşekkür ederim.
    Arkadaşlar 2 hafta önce GM11400 aldım yazılımı ve keyleri yüklettim . Herşey iyi ama dün aksam Freetv girildiğinde ilk 5 saniye gösteriyor sonra sanki şifreye giriyormuş gibi görüntü yok oluyor ve mesaj da gelmiyor.İki frekansındada aynı şey oıluyor. Diger multi ve XXde sorun yok. Cihazı acıp kapattıp fişini cekip yeniden actım ve sabah da baktım sorun halen devam ediyor .
    Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. :badprv:

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    4606

aynı sorun benim gm 11400 cım de de var . sorunun ne olduğunu bilen arkadaş varsa lütfen yardım edin. birde xdream tv var sesi geliyor ama görüntüsü yok. yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4868

aynı sorun 7400 dede var
    dun ilk defa denedim
    5-10 saniyeden sonra donuyor goruntu
    herkesde varmı bu sorun

Starting Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4866

arkadaslar aynı sorunu yasayan yokmu 7400 kullanıcılarına
    ona gore arıza için goturucem aldıgım yere
    acil yardım lutfen

New Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2004
    Üye No
    2382

evet aynı sorun bendede var Gm7400 cihazım var aynı sorun bendede yapıyor.5 10 saniye sonra donuyor görüntü.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    905

11400 sorunyok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4515

Arkadaşlar durumdan anladığım şuki sebebi herneyse emu yazılımlarını birileri kaldırmak istiyor, daha önce Goldmaster topiklerinde de durumu belirtmiştim.
    Yeni yazılımlarda emu edit consl u yok next lerde ise emu yazılımında değişiklik yapılabilecek ekle sil değiştir seçenekleri ortadan kaldırılmış, NEXT lere EMASTER 3 YAZILIMINI YÜKLEYENLER CİNE 5 VE STAR DİdİTAL *** edit consolunu kaybeder
    bazıları soru sormayın aşağıda yeni yazılım var yükleyin diyor. Arkadaşlar size tavsiyem önünüze atılan her yazılımı almayın sabırlı olun
    Bu aralar Almanya ve İtalyada ki veb sitelerinde şifre durumları ile ilgili entrikalar dönüyor.

Sky Modül sahipleri 26 Şubat Sky Ubdete yüklerse ve Fun Card Kullanmazsa Freex kanalını izliyo, bu nedemek oluyo 26 Şbt yazılımında *** edit consolu yok amaç belli, bazıları bizi keyleri kaldırmamız için zorluyor,,,,Haberiniz ola Hepinize iyi seyirler.

Adviser
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    5140

arkadaşlar birde 15.03.2004 tarihi itibari ile bazı uyduların hotbird ve hispasat gibi frekans aralıkları artırıldı sinyaller güçlendi bu nedenle hotbird de freextv hispasatta ise bazı kanallar 5-10 saniye sonra kitliyor onun için cihazlarınıza kabahat bulmayın biraz sabredin düzelecektir

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1834

valla arkadaşlar bende de 11400cım var ama daha dün akşam baktım free x te hiçbir problem yok normal seyrediyorum ara sıra free x i açtığımda ses var fakat siyah ekran durumu oluyor ama cihazı kapatıp bir kaç saniye sonra açınca normal bişekilde açıyor

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

şu anda sorun yok

Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    6866

Talking sorun yok

daha dun gece izledim, bende hiçbir sorun yok. :wave:

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4868

eve duzeldi

Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    7277

Evet arkadaşlar nihayet düzeldi...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1372

bende 8400 cım var freex sorun hala devam ediyor. görüntü yok yeni sky.ubdate nerede bulabilirim.goldmaster sitesindekini denedim açmadı.!!!!!

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6925

arkadaşlar goldmaster 11400.cım.sky.x.dreem tv yi çözüyormu.Ayrıca fulx.leri izleme şansımız varmı.Ama diyer şifre sistem kanallarını kaybetmeden.izliyebilirmiyim.Belirttiğim gibi modulum yerleşik modul.herhangi bir kartta kullanmıyorum.Oto abdete sistemi yani elle *** girme sistemiyle yayınları izliyorum.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum.teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4515

xdream tv yi izleyemezsin fullx leri umarım yakında izleme şansımız olacak

Starting Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    37617

11400 ' e elle *** girmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5693

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi celik 1972
    11400 ' e elle *** girmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
    arkadaşım şu şekilde kolay gelsin
    *** EDİT MENÜSÜNE ERİŞİM VE KULLANIMI
    Uzaktan kumandanızın menü tuşuna basarak uydu alıcınızın ana menüsünü ekrana getiriniz.Daha sonra kumanda üzerinde ki numaralı tuşlardan yararlanarak ; 6 -3- 8- 2 tuşlarına basınız.Ekrana *** EDİT menüsü gelecektir.*** edit menünün en alt kısmında KIRMIZI , YEŞİL , SARI , MAVİ renkli noktalar vardır.Bu noktalar şifreleme sistemleri hakkında kullanıcıya bilgi verilmesi amacıyla *** edit menüsüne yerleştirilmiştir.Bu renkli noktalar uzaktan kumandanızdaki renkli tuşlar tarafından kontrol edilmektedir. Şifresini değiştirmek istediğiniz kanalların, şifreleme sistemine göre (KIRMIZI,YEŞİL,SARI,MAVİ) renkli tuşlardan uygun olanını uzaktan kumanda üzerinden seçerek basınız.
    *** EDİT MENÜSÜNDE VAR OLAN BİR PROVIDER IN KEYLERİNİ DEĞİŞTİRME ÖRNEĞİ
    Hotbird uydusundan yayın yapan, Polsat paketindeki kanallar Nagravision şifreleme sistemini kullandığı için; uzaktan kumanda üzerindeki mavi tuşa basılması gerekmektedir.Uzaktan kumanda üzerindeki kanal yukarı ve aşağı tuşları kullanılarak, Polsat paketinin Provider numarası üzerine gelinmelidir (polsat için 007001).Burada alt alta aynı olan iki provider numarası bulunmaktadır.Bu provider lara ait iki ayrı index numarası bulunmaktadır (00 ve 01). İlk olarak 00 ve 01 Index numaralarından *** data ları değişen index numarası seçilir. Daha sonra OK tuşuna basılır ve ekrana gelen *** Edit klavyesinde, uzaktan kumandanızdaki sağ-sol –yukarı-aşağı-ok tuşları kullanılarak güncel şifreler girilir.Şifre girme işlemi tamamlandıktan sonra *** Edit klavyesindeki OK karesinin üzerine gelerek, kumandadan OK tuşuna basınız. EXIT tuşuna basarak *** edit menüsünden çıkarak, Cihazınıza var olan bir provider ın keylerini değiştirme işlemi tamamlanmış olacaktır.
    *** EDİT MENÜSÜNE YENİ BİR PROVIDER VE INDEX EKLEME ÖRNEĞİ
    Hotbird uydusundaki TPS paketinden yayın yapan; MULTIVISION kanallarının yeni provider ve İndex ini eklemek için, MULTIVISION kanallarının şifreleme sistemi olan viaccess için; uzaktan kumandadaki kırmızı renkli tuşa basınız.Daha sonra Provider ekleme tuşu olan, kumanda üzerindeki GUIDE tuşuna basınız.Ekrana gelen *** EDİT klavyesinden ilk olarak; MULTIVISION kanallarının yeni Provider numarası olan (007C00) numarasını uzaktan kumandanızdaki sağ-sol –yukarı-aşağı-ok tuşları kullanılarak giriniz.Daha sonra ise yeni İndex olan (0A) harf ve numarasını giriniz.Bu işlemi de yaptıktan sonra *** data bölümüne yeni *** datalarını giriniz ve OK karesine gelerek kumanda üzerindeki OK tuşuna basınız.Daha sonra EXIT tuşuna basarak *** EDİT menüsünden çıkılır.Böylelikle cihazınıza yeni provider ve index numarasını eklemiş olursunuz.

New Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2004
    Üye No
    32418

menü 6-3-8-2 yap *** tablosuna girersin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4515

seçkin gayet düzgün ve kapsamlı açıklamışsın eline sağlık.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı