Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 24 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: SKY TÜRK kapanıyor mu ???

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

New Icon15 SKY TÜRK kapanıyor!!!!

Show tv ye bağlı olan ve şuanda haber agırlıklı yayın yapan kanal sky türk show tv ye gelen hacizlerden dolayı fazla masraf yaptıgı gerekçesiyle patronları tarafından kapatılması kararı aldı güzel bir kanal dı euro leauge ı yayınlıyor ne yapalım kanalların kapanmasını istemeyiz ama.... kaynak:süperpoligan.com

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Digitürk , kimsede yok bizde var mantığı ile açmış olduğu bir kanaldı....hiç seyretmem...yorum yapamayacağım...

ancak haftasonu bir dergide gördüm ( eski tarihli bir dergiydi herhalde ) DT Genel Müdürü ile yapılan röportajda , her sene 5 yeni kanal açacaklarından bahsediyordu....şu anda Home TV - Technology Channel vb kanallar sadece DT'te var diyordu Sn.genel Müdür....halbuki görülen o ki icraat tam tersi kanal kapatmak....demek ki işler yolunda gitmiyor...

bu arada merak ediyordum DT paketinden "Alice" kanalının neden kaldırıldığınıda aynı röportajda okudum , kanalın İtalyan sahibi İtalya dışına vermeyi durdurmuş....ya Hotbird'de nerden çıkıyor şu "Alice"....walla sırf o kanal için şifre çözücü alacam , bu kadar güzel çekimler gösteren , güzel lokantalar olsun, yemek tarifleri olsun yok başka....ah birde italyanca bilsek.....

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

yaw onun gibi başka gurme kanalları da var dur bakim ismi aklıma gelmedi ama fransızca idi :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    987

vala ise yaramaz bi kanal hele spor haberi verirken igrenc muzik caliyorlar arka planda.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

İşsiz kalacaklara Allah yardım etsin.Digiturk'te işlerin yolunda gitmediği zaten malum.Şu İtalyan kanalları bir üçlemeydi sanırım.Alice,Leonardo falan filan bişey di ama neydi valla bende hatırlayamıyorum.Ama üç tane kanal olduğunu biliyorum :)

Adviser
    Giriş Tarihi
    23-02-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4031

picklock yazmışsın ya
    gourmet tv diye
    hotbird tps paketi
    12245h-27500
    Düzenleyen lütfü : 15-03-2004 at 18:06

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    4880

alice sky paketinde ve alınması içn çok büyük anten lazım

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2121

Çok fazla haber kanalı olmuştu zaten. Fazla mal göz çıkarmaz ama hepsi birbirinin kopyası idi. Onun yerine az ama öz kanallarımız olmasını tercih ederim.

Çok kanallılık çok seslilik demektir diyebilirsiniz:
    HEPSİ AYNI ADAMLARIN:(

Çok kanal seçenektir siyebilirsiniz
    HEPSİ AYNI YAYINI YAPIYOR :(

Bence bunların yerine adam gibi kaliteli yayın yapan bir haber kanalımız olsun; yeğelerim.

Saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    144

Alice, Leonardo, Marco Polo....
    İyi ya da kötü diye tek kelime ile bir kanalı yorumlamak yalnış. Genelde beğenmediğiniz, izlemediğiniz bir kanalda da bir gün gelir 10 dakika izleyebileceğiniz bir program olabilir. Haber kanalları içinde en az izlediğim kanal Sky Türk, ancak bazen bir haber ile ilgili takıldığım çok olmuştur. Umarım kapatmazlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

Euroleague maçlarını veriyordu bakalım şimdi nerde izleyeceğiz inşallah şifreli kanallardan birine kaydırmazlar :(

Junior Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    25 Erzurum
    Üye No
    7533

digital cekim

alice nin goruntu kalitesi diger kanallara gore dah yuksekti
    digital cekim diye bisey varmi arkadaslar
    birisinden duyduguma gore bu alice digital cekim yapiyomus programlarina

pek mantikli gelmedi bana ama
    siz ne dersiniz

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3901

skyTürk dt paketi içerisinden trt kanalları gibi fta yayın yapmaktadır.oldukça kaliteli programlara sahiptir.

ayrıca dt paketi içerisinden yayın yapan kanallar teker teker fta yayına geçmeye başladı.örnek Skytürk, ExpoChannel...

Yayıncılık maliyeti yüksek karı dşük bir iştir.Yalnızca Dt abonelerine yayın yaparak hayatta kalmaları mümkün değildi zaten.Saygılarımla

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

TeLeMoUse iyi söylüyorsun da....7 derece için ( motorlu olanlar hariç) kaç kişi ayrı çanak takar ki ?

tamam burada Forum'da yüzlerce kişi var - hem Türksat , hem Hotbird seyrediyor -bazılarıda Hispasat vs için bir çanak daha koyuyor. Ama dediğim gibi bu sayı sadece yüzlerce...

Mesela eskiden Türksat 1B 10 derecedeyken ve Digitürk yokken , Number One TV , Bravo TV ( o zamanlar NBA maçlarını veriyordu) NTV , TGRT falan için ve diğer bazı Türk kanalları için ayrıca çanak takmaya değerdi , ben de o zaman takmıştım. Ama şimdi iki-üç tane tane FTA kanal için ayrı bir çanak takmaya değmez ...iş sadece çanakla bitmiyor tabii...LNB'si - diseq -şusu busu..ayrıca , 2 gün sonra tekrar şifreye geçebilir....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

euro lig macları sifreli olmaz herhalde...

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Turkuazmaletr....bu Topic'i açtın ama kanal hala ortalıkta....gerçi sende "Superpoligon"un yalancısısın.....ama bu haber balonmuş....Lütfen Moderator bu topic'i silsin....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

evet de farkında isen bir kanalın kapanma süreci vardır 2-3 ayda da kapanabilir yada vaz geçilir ben duydugumu yazdım gerisi sizin yorumunuz...

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

bir tek burada yazılmadı Hocam , kızma hemen - nerdeyse heryerde yazıldı-çizildi....ben sana bir şey demiyorum , bu dedikoduları ortaya atıyorlar , ondan sonra kimse çıkıp ta , ya öyle değilmiş - yanlış duyum aldık falan diye yazmıyorlar...bizim Sevgili Basınımız bunu hep yapıyor...yeni bir şey değil ki...çamur at izi kalsın...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

Valla bende okudum gazetelerde falan kapanacak diye ancak birkaç gündür internette SKY TÜRK yükselişte isimli haberler ağırlık kazandı.Sanırım kapanmayacak.Yükselişte olan bir kanal neden kapatılsın ki?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

bende gordum o tip haberleri umarız kapanmaz...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

New Icon14 Şİmdİ Herkes Sky TÜrk Seyredİyor

Gerçek habercilerin başarısı bitmek bilmiyor. Son günlerde gündemden inmeyen SkyTürk yine gündemi en iyi yakalayan haber kanalı oldu.

İsviçre'den gece 24.00'den itibaren gelen haberleri çok iyi değerlendiren Sky Türk sabaha kadar canlı yayın yaparak son Annan Planı'nın ne olduğunu en iyi veren haber kanalı oldu. Sky Türk'ün sadece gazetecilerden oluşan Haber Merkezi bununla da yetinmedi ve iki gündür ''Basın Toplantısı'' programını geniş katılımlarla Kıbrıs konusuna ayırdılar.. Onlarca gazeteci, siyasetçi ve akademisyen Kıbrıs'ın geleceğini eniniye boyuna tartışmaya devam ediyorlar.. Anlaşılan Sky Türk çalışanları son günlerdeki muhteşem ataklarını devam ettirecekler.. Sky'ciların gözlerinden öperiz... Yaşasın gerçek haberciler.. Tüccar gazeteciler değil...

Kaynak :Medyakafe.com

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık