Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: gülsek mi ağlasak mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    32

gülsek mi ağlasak mı?

TÜRKİYE TELEVİZYONLARINDA SIKILMAK MÜMKÜN DEĞİL!!!

Böyle abuk bi program olamaz. Aşağıdakiler dün CANLI yayında yaşandı...

Kanal 7'de İbrahim Sadri'nin hazırlayıp sunduğu 'Eşref Saati' programında dün gece inanılmaz bir olay yaşandı.
    Eşine ihanet ettiği için terkedilen bir adam stüdyoda konuktu..Eşiyle barışmak istiyordu.
    Programın bir de uzman konuğu vardı; Prof. Dr. Oskay Bos.
    Oskay Bos, adamın samimi olmadığını, şıpsevdi olduğunu söyledi.
    Terkedilen adam profesörün bu sözlerine çok sinirlenmişti.
    Aradan yarım saat geçtikten sonra programa bir telefon bağlandı...Telefonun öbür ucunda Prof. Dr. Oskay Bos'un eşi Döndü Bos vardı.
    Döndü Bos canlı yayında inanılmaz sözler söylemeye başladı.
    Döndü Bos, "Sen orada ahkam keseceğine önce kendine bak. Benimle hiç ilgilenmiyorsun. 'Köylüyüm' diye beni hor görüyorsun. Millete ders vereceğine aynaya bak." dedi.
    Prof. Dr. Oskay Bos neye uğradığını şaşırmıştı.
    Az önce profesöre çok sinirlenen programın ana konuğuysa bu gelişme üzerine
    "Sen artık sus ! Senin de ne olduğunu gördük !" dedi.
    Ve koca profesör stüdyoda ağlamaya başladı.
    Eşi telefonda ağzına geleni söylüyor O da "Tamam Döndü'cüğüm burası yeri
    değil."
    diyordu.
    Nihayetinde telefon bağlantısı rejiden kesildi.
    Bu arada eşi tarafından terkedilen ana konuğun eşi de barışmak için
    stüdyoya>geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaştı.Az önce eşiyle barışmak istediğini söyleyen adam bu kez
    "Karım görmeyeli çirkinleşmiş. 4 yılda çok kilo almış. Artık barışmak istemiyorum."
    diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

İLGİNÇ DİMİ?

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

okuyunca ağzım bir karış açık kaldı....olamaz böyle bir şey yaw....görürsünüz , bu hadiseyi şimdi diğer kanallar bir güzel alır -Televole üslubuyla yeniden derlerler ve bıktırıncaya kadar yayınlarlar....

ben eşi ile barışmayı kabul edip Stüdyoya gelen ve sonra beğenilmeyen kadının haline üzüldüm doğrusu....Kanal 7 bu program ile insanlara yardım etmeye çalışıyor anlaşılan, ama yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar....

ağlayan prof - terk edilen adam - şişko kadın.....oofffki ne offf....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Geçen haftada medyumlar falcılar vardı. Hele bir tanesi Hindistandaki Raca'sından getirtiği özel yumurtalardan (yumurtlayan tavuklar çok özelmiş) fal bakıyordu. Yumurtaları bir tasa kırıp sarısından beyazından insanın hayatını okuyordu! Diğeri ise yanılmıyorsam fasulye falı bakıyordu. Bir avuç fasulyeyi yere atıp dağılışlarına göre yorumlar yapıyordu. Birbirlerine sataşmalar, birşeyler fırlatmalar. Hatta bir ara racaya bile bağlandılar. Programın sonunda İbrahim Sadri numara yaparak yere düşüyordu. Kamerayı kendisine yaklaştırarak Ayy bayılıyorum götürün beni burdan diyordu. Rezalet bir programdı. Hatta rezalet ötesiydi. Kendisine hiç yakıştıramadım.
    Düzenleyen Troia : 15-03-2004 at 13:38

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    8

yaw arkadaslar ben ilkini izledim. (daha dogrusu uyuyakalana kadar. en son hatirladigim doktorun karisinin aramasindan sonra esini isteyen adamin doktoru teselli etmesi idi) ancak adamin hareketleri cok abartili ve yapmacik gelmisti. programin sonunda saka yaptik diyeceklerini saniyordum ama cekyatta tv izlemenin sonu uykudur.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı