Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: donmalar

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

donmalar

arkadaslar selam
    son iki üc gündür astra ve hotbird de kesik kesik donmalar gerceklesiyor ilk önce mr den kaynaklaniyor sanmistim sonra cikardim ve donmalar devam ediyor hem sifreli hem sifresiz kanallarda donma yapiyor belki benim donanim da vardir dedim sonra bana yakin bir arkadasa sordum aynisi ondada olmus herhalde yayindan kayanklaniyor
    sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    721

Selam lee.. Donma dediğin sinyali yeterli alamamakmı acaba? Bendede astrada 2-3 günden beri saat 19:00-22:00 arası hiç kesilmeyen bazı frekans sinyalleri iyice zayıflayıp hiç seyredilemeyecek hale geliyor. Antenin alımından mı diye baktım fakat çevrede etkileyecek her hangi bir şey yoktu gördüğüm kadarıyla . Sinyal seviyeleri zaten o frekanslarda bahsettiğim saatlerde eskidende düşüyordu fakat yinede kesilmeden seyredebiliyordum, nedense 2-3 gündür iyice bu frekanslar zayıflayıp hiç alınamıyor bile. Bu konuyla ilgili başka arkadaşların şikayetleri varmı acaba? ZDF paketinin olduğu frekans,hollanda paketleri(özellikle RTL4-5),RTL_super RTL,in olduğu frekans, TV5 Europe özellikle bu kanalların olduğu frekanslar..
    Bulunduğum yer İzmir...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Bazen böyle şikayetler gelmeye başladı. Sanırım uydudan kaynaklanan bir problem. Şu anda bende böyle bir durum yok. Fakat gidip gelmeler bazı yerlerden şikayet alıyorum.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    370

1.50 ofset çanak ile yalnız ORF 12692 H 22000 paketi gidip geliyor diğer kanallarda herhengi bir sorun yok..
    Düzenleyen ozgurece : 23-03-2004 at 16:21

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı