Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 51 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Besiktas Maci

Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    6916

Besiktas Maci

Dün desifre arkadasimiz besiktas macinin feedini bugün vereceğini yazmıştı.....Oysa su anda dünkü topic de kapanmıs...Anlayamadım neler oluyor...Bu macin feedini öğrenmemizin neden sakıncalı olduğunu öğrenmek istiyorum....Kendimi diktatörlükle yönetilen ülkelerde gibi hissediyorum....Eğer forumda özgürlük olmayacaksa forum adresi turkeyforum.com değil iranforum.com olarak değiştirilsin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2405

Selamlar haklısın arkadaş aslına bakarsan biz daha formun ne olduğunu bile bilmiyoruz şöyle bir örnek vereyim televizyondaki canlı bir tartışmadan tartışmacılardan birisinin söyledikleri o kanalı veya tartışmayı sunan spikeri bağlarmı veya birisi onu suçluyabilirmi tabiki hayır o yüzdende burda üyelerin yazdığı sadece üyelerin sorumluluğu altındadır formun adıda özgürce_bilgi_paylaşım_form olsun ve adına şanına yaraşan bir form olsun ben buraya bilgi almak varsa bildiğim bilgiyi aktarmak için geliyorum yoksa formda işim ne saygılarımla

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

aliaslan,

yazdıklarınıza dikkat ederseniz iyi olacak kim feedi öğrenmeyi sakıncalı buluyor anlamadım dün akşam benzer bir soru yüzünden sayfalar dolusu mesaj yazıldı bildiğiniz birşey varsa yazın kimse sizi engellemiyor özgür olmadığını falan söylüyorsunuz olmasanız yukarıdaki benzetmeyi yapamazdınız yazdıklarınızı biraz düşünerek yazarsanız daha iyi olur sanıyorum selamlar........

Daha mesaj sayınız 5 nasıl anladınız özgür olmadığınızı demekki foruma katkıda bulunmak değil bazı şeyleri almak için uğruyorsunuz emek vermeden yorum yapmak hiçde hoş değil.........
    Düzenleyen alibeyamca : 14-03-2004 at 17:35

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    75 Ardahan
    Üye No
    674

iki gundur uyelerde ve modlarda acaip bi gerginlik var....sakin olun arakadaşlar ya...nedir bu anlamadım...bir feed yuzunden 1o kusur sayfa yazı yasıldı dun...bazılarının kişilik haklarına saldırıldı...ne biçim iş anlamadım....

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

alibeyamcaya katılıyorum dun aksam burda gece yarılarına kadar bircok yazı yazıldı bu yuzden o anda formda bulunan uye arkadaslarla karar alarak bulent ustada forumdan o topici tamamen silmesini istedik ve oda sogolsun sildi daha fazla kırıcı sozler olmasındiye kimse deşifreye feed yazmasın demedi isterse bir yere yazar, ayrıca graccus20 sayın arkadasım kimsede bişr gerginlik mevcut degil bu şekilde yazarak tansiyon yukseltmeye gerek olmadıgını dusunuyorum saygılar bu yazıya garaccus arkadasım için edirliyorum sanırım yanlış anlasılma oldugunudusunuyor ondan sunları ekliyorum.

garaccus20 sayın arkadasım ben sana ortalıgı geriyorsun demiyorum sadece boyle yazılarla yazarak
    (iki gundur uyelerde ve modlarda acaip bi gerginlik var....) sanki ortada gerginlik varmış havası oluyor bence boyle bir gerginlik yok

du aksamki olan olay biraz karmasadan baslamıstı yani yanlış anlasılmalardan saygılar
    Düzenleyen epeios : 14-03-2004 at 18:42

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

aliaslan arkadasım kimsenin burda diktatörlük yapdıgını gormedim. bu gibi dusunceleri nerden buluyorsunuz anlamıyorum lutfen mod ve admin arkadaslar bizler için calısıyor isteseler hiç bir bilgi vermeye bilirler ama onlar her yenilikten haber veriyorlar ve her soruya yetişmeye calışıyorlar unutmayalımkı onların işi bu degil sadece hoby olarak yapıyorlar bunu bilelim ve biraz saygılı olalım. benim gorusume göre saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

karakartal6XX arkadasım sende iyi ozgurlukten bahsediyorsun ama unutmayalımki herkezin ozgurlugu baskasının burnunun ucunda bitere ayrıca kuralsız bir dunya tamamen karmasa ve kaos getirir. bunun için kurallar vardır ve uyulmalıdır .

New Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Üye No
    6913

sakin olalım arkadaşlar üzmeyelim birbirimizi.bekleyelim deşifreyi

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

epeios,

güzel yazın için tşk.ler herkeste keşke böyle anlayış olsa selamlar sevgiler.........

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    75 Ardahan
    Üye No
    674

bu yazılanlar bile benim haklı oldugumun gostergesi...ne diyim...kim gergin kim deil...herkes goruyor....gerci bu durumda kimin haklı oldugununda bir onemi yok ya...genede modlara tum bilgilerinden dolayı uyelerede foruma katılmalarından dolayı tesekkurlerimi sunuyorum....

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

sensitive arkadasım deşifre arkadasımızda sagolsun bizlere yardımı dokunan degerli arkadaslarımızdandır mutlaka onu kaybetmek istemeyiz

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

alibeyamca mutlaka butun arkadaslarımdada aynı dusunceler mevcut olduguna inanıyorum ve hepimiz burda sadece birbirimize yardımcı olmak için bulunuyoruz ve bu topluluguda daha ileri goturmek isteriz. ben basta sizler olmak uzere butun arkadaslara tesekkur ediyorum cunku burda cok seyler ogrendim. butun arkadaslarımda aynı duruda olduguna eminim ve bu form Bulent ustadında dedigi gibi cok kısa bir zamanda turkiyede bir marka olacagına inanıyorum ben bazı yabancı formlarada takılıyorum ama burası gercekten aralarında en iyisi artık yabancı insanlarda buradan feyz alır ınsallah

New Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Üye No
    6913

ya aslında hepimiz bi anda gerildik,şöyle bi düşünün bizim bu yayınları izlemeye zaten hakkımız yok sanki dt'ye üye olmuşuz deşifrede bizim dt kartları çalmış vermiyo diye kızıyoruz :)

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

he he !!! çok güzel selamlar........

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

hehe haklısın baba onun için fazla soze gerekyok saygılar sensitive

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

Olmayan şeyi varmış olarak göstermek isteyenler var.Bunlara dikkat !!!

Average Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3149

Arkadaşlar deşifre arkadaş beşiktaş maçının feed numaralarını mı verecek

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5830

oyle bişey soylenmedi stonesat arkadasım nerden cıkardın hehe :)

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

stonesat yok öyle bir şey

Average Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3149

ben şu anda elimdeki feedleri arıyorum ama birşey çıkmadı. Galiba bu işin kokusu dt ye gitti. Bulan olursa bekliyoruz...

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı