Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: yardım lütfen

Starting Member
    Giriş Tarihi
    11-03-2004
    Üye No
    6591

New Icon5 yardım lütfen

merhaba arkadaşlar yeni uye oldum foruma, dijiturk kullanıyorum, (izlemediğim) yeni bir kanal ekleniyor ardından yeni bir zam sıkıldım artık iptal ettireceğim üyeliği!2 adet ora marka çanak antenim var dijital receiver almak istiyorum ne marka almam gerekiyor? ora ile birlikte satılan falcon marka receiver ların fiyatı 350 milyon kartlısı ise 490 milyon! bilgisayarımda da visionplus adında bir dijitaltv kartı var alacağım receiverdan tv kartına da aynı çanak anten üzerinden yanını almak istiyorum belki bir tvye daha dijital receiver alabilirim toplam 3 tane olacak yanı 3 receivera da çıkış lnb üzerinden bir çoklayıcı ile mi yapılıyor?kartlı olması bana ne gibi bir fayda sağlar ilerde keşke kartlı alsaydım demek istemiyorum?bir de sitenizde gorduğum kadarıyla bu işin modul yazılım vs. gibi birçok atraksiyonu var ne iş yapar bunlar arkadaşlar? bu gune kadar moron gibi digiturk un karşısında oturmuşum ne olaylar donuyor ortalarda dumur oldum tabiri caizse!

şimdiden teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    32

Ne marka receiver alacağın konusunda herkesten farklı marka tavsiyesi alırsın.zira bu konu daha önce de çok soruldu kimse ayranım ekşi demiyor kendi receiver ını tavsiye ediyor.
    bu sebeple forum içinde dolaş ve rağbet gören marka ve modelleri zaten gözüne çarpacaktır...
    aynı çanaktan bir kaç receiver ı besleme işinde ise çoklu çıkışı olan lnb kullanabilirsin.ancak çok da fazla ekonomik değil açıkçası...
    hatta çoklu lnb yerine ayrı bir çanak ve lnb daha ekonomik oluyor.ama seni 3-4 receiver kullanacağını söylüyorsun.bu durumda çatın çanak çöplüğüne döner.
    aynı ev içinde farklı noktalardan receiver ını değişik tv lerde kumanda edebilirsin.bu iş için üretişmiş cihazlarda var.
    receiver ise kesinlikle kart girişli alman doğru olacaktır.
    bilgilerine

versatile

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık