Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: mpx 200

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

New Icon6 mpx 200

Motorola 'nın çıkarttığı bu yeni telefon hakkında yorum yapan olursa sevinirim....mpx 200...symbian teknolojisi var sanırım...ben cep telefonundan e-mail almak ve normal bilgisayardaki gibi internet'e bağlanmak istiyorum. ( WAP değil ....) Gördüğüm kadar bu telefonda internet explorer var...ayrıca MSN messenger da kullanılabiliyor....oldukça pahalı ( 1 milyar) o yüzden almadan iyice emin olmam lazım....yoksa Nokia 6600 ile de aynı şeyi yapabilirim sanırım...üstelik Nokia'da kamera da var....Motorola 'da kamera yok....tam iş telefonu gibi geldi bana...ne dersiniz....???

Junior Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    24126

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    25188

O symbian değil Windows mobile işletim sistemi kullanıyor. 1 milyarda değil 340ytl senin dediğin heral yeni çıkan mpx220 mpx200 1 seneden fazla piyasada oldukça güzel 1 gb hafızası var divx filmi boyutlarına dönüştürüp izliyorm süper 197mhz işlemcisi var yerince iyi mpx200 de kamera yok ama mpx220 1.3mp kameraya sahip oldukça güncel internet sayfalarını normal açıyor bazen foruma onunla giriyorum. msn chat hepsi var media player ses dosyareında iyi. ben pahalıya almıştım ama şu an sudan ucuz diyebilirim 6600 onun yanında hiç zaten cep telefonun olarak piyasada bulamadım cep bilgisayrı olarak. windowsu aratmıyor sistem klasörleri bile var. benim şu an hafızada 6divx klip 1divx film (spiderman 2) 100 mp3 var ve 400mb boş süper görüntüsü var en ufak yazılar bile okunuyor. ekranı tamammen aktif matris.

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    90

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hedo
    Motorola 'nın çıkarttığı bu yeni telefon hakkında yorum yapan olursa sevinirim....mpx 200...symbian teknolojisi var sanırım...ben cep telefonundan e-mail almak ve normal bilgisayardaki gibi internet'e bağlanmak istiyorum. ( WAP değil ....) Gördüğüm kadar bu telefonda internet explorer var...ayrıca MSN messenger da kullanılabiliyor....oldukça pahalı ( 1 milyar) o yüzden almadan iyice emin olmam lazım....yoksa Nokia 6600 ile de aynı şeyi yapabilirim sanırım...üstelik Nokia'da kamera da var....Motorola 'da kamera yok....tam iş telefonu gibi geldi bana...ne dersiniz....???
    @Hedo üstat merhaba....

ben 2 aydır kullanıyorum çok güzel estore,hepsiburada,baskuda gibi yerlerde 300 ile 350 milyon arasında ben estoreden aldım bu telefonda windows smartphone 2002 işletim sistemi var sybian değil aslında daha iyi e-mail alınıyor internete bağlanmak için explorer kullanıyor ve normal gprs değil isp üzerinden bağlanıyor ve 6/1 oranında daha ucuz ve msn kullanılıyor direk bağlanıyorsun kamerası yok dediğin gibi ama kart yuvasına takılan aparatı ile 1.3 megapixel kamera takılıyor yok bluetooth da yok ama usb üzerinden bilgisayarla bağlntı kurup senkron oluyor bununda dez avantajı usb'den bağlayıp veri aktarırken aynı zamanda pili şarj ediyor ucuzlamasının nedeni yeni çıkan mpx220 900 milyon civarında farklarıda 1.3 megapixel kamera var,bluetooth var,windows smartphone 2003 kullanıyor pil ömrü daha uzun birde telefonun ram gibi kullandığı bir bölümü var programları yüklediğinde hafızada burayı kullanıyopr bu mpx200'de 10mb ve sistem bir kısmını kullandığı için geriye 3 mb gibi bir hafıza kalıyor ve yeni program yüklerken hafızada yer yok diyor ve program yükledikçe standart windows yapısı cihaz yavaşlıyor mpx220 de bu hafıza 64mb çıkarılmış buda cihazı rahatlatıyor ayrıca sd ve mmc kartları ( piyasadaki 1gb dahil ) tanıyor ve çalışıyor nokia 6600 gibi pili söküp çıkarılmıyor direk cihaz çalışırken takıp çıkartıyorsun bu konudada mpx200 hafıza kartını sürekli kontrol edip pil yiyor mpx220 ise kullanılınca kontrol ettiği için pil daha fazla dayanıyor başka sormak istediğin ve programlar için yardımcı olurum programlar ne dersen oyuın,tema,ve basit uygulamalar ama güzel bir uygulama ofis yükledim world,exel,power pointipdf dosyalarını açıyor nede olsa windows sevgiler....
    Düzenleyen gredi : 08-02-2005 at 09:49

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı