Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: regal dvb 400

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    3562

New Icon4 regal dvb 400-arkadaşlar yardım lütfen

:help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: arkadaşlar merhaba
    ben bolu dan ahmet,sosyal bilgiler öğretmeniyim
    forumu 3-4 aydan beri ilgiyle takip ediyorum...
    ben uydu dünyasıyla amatörce ilgilenen ve bu konuylada fazla bilgisi olmayan bir arkadaşınızım.bu nedenle sizlerin yardımına ihtiyacım var.benim sizlere sorum.:
    bende regal dvb 400 marka (sanırım vestel üretiyormuş) kartsız bir uydu alıcım var.(2 adet 110 cm lik çanak+vestel lnb) ve öğrendiğime göre bu receiverlerin yazılımı güncellenebiliyormuş?benim makinede yazılım sürümü v.1.0.1 yazıyor.(işlemci sti5518)ben bu yazılımı güncelleyebilirmiyim arkadaşlar?yazımı yenilersem benim cihazda ne gibi değişiklikler olur?sizce yazılımı güncellemeye gerek var mı?ve bu yazılımı nereden bulabilirim?nasıl yükleyebilirim?biraz uzun oldu ama arkadaşlar dedim ya merak ediyorum.acemiyim.birde şimdi kartsız makinalarda şifreli kanalları çözebiliyormuş?bu benim receiver içinde geçerlimi?bu konularda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar.bu arada forumu hazırlayan arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum gerçekten çok faydali bilgiler dolu.şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.selamlar saygılar.
    Düzenleyen akavuk : 12-03-2004 at 12:19 Sebep: lütfen yardım

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    3562

.arkadaşlar hadi yardım edin lütfen .sizlerin o engin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum lütfen...foruma inancım kalmamaya başlayacak şimdi...

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    145

sayın hocam malesef senın için su an emu yazılımı olayı yok.. vestel boyle bır yazılımı nete veremez vermezde ellerınde yok cünkü ...hocam sen en ıyısı yenı bır cıhaz al cunku canak antenlerın cıhazdan daha degerlı bana gore saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2665

Arkadaşlar;
    ortada satın alınan ve yardım talebinde bulunan bir cihaz var. bizler bunu kötüler, başkasına satmasını söylersek bu seferde satın alan arkadaş yardım isteyecektir.
    Bence cihazı kötüleyerek dostlarımızın içini karartmamalı, aksine onlara ışık tutmalı aydınlıga kavuşturmalıyız.
    Elimizden gelen en iyi yardımı yapmalıyız.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    3562

tesekkürler arkadaşlar....tavsiyelerinizi dikkate alacağım..ama benim asıl merak ettiğim olay bu bendeki cihazın illaki emu yazılımını aramıyorum.şimdiki üzerinde olan v.1.0.1 yazılım sürümünü güncelleyebilirmiyim?güncellersem ne gibi avantajlarım olur?bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    992

şimdilik beklemede kalın hocam şuan versiyonu değiştirseniz bile cihazda fazla fark olmayacak....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    3562

çok teşekkür ederim 03aykut kardeş...ilgine teşekkürler...saygılar...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    72 Batman
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3621

ustalara teşekkürler ederim verdikleri programlar için

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2004
    Mekan
    05 Amasya
    Üye No
    28139

yazılımı güncelleyebilirsin.bazı şifreli kanallarıda kartsız izleyebilirsin.50_ 60 arası şifreli kanal.bu yazılım vestelde mevcuttur. 1.65.2 intercafe yazılımın adı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Üye No
    47517

hocam bendede dvb-400 var, 2 ay önce bir arkadaşım aldı bi şeyler yükledi ve şifreli kanalları izledim. ama kanallar birer birer kayboldu, oluyor bunu biliyorum ama nasıl olduğunu bnde bilmiyorum. o yüzden buradayım. sen alaycı cevaplara aldırma muhakkak bir gün olayı yakalıyacağım. 30 milyon vermeyeceğim. dvb-400 alıcıya uygun emu yükleyip 2. adımda neler yapacağın yine bu sitede anlatılıyor. biraz sitede dolaş... kolay gelsin bir ilerleme olursa banada yazarsan sevinirim.
    [email protected]

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-03-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    8778

New Icon4

Arkadaşlar
    Hocamın sorunu 7 ay önce çözüldü.
    Tarihlere bakarsanız anlaşılacak.
    (13-03-2004 16:17
    akavuk çok teşekkür ederim 03aykut kardeş...ilgine teşekkürler...saygılar... )
    Nereden biliyorum yazılım göndermiştim kendisine.
    Kolay gelsin.
    :pepper:

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2004
    Üye No
    49078

iyi çalışmalar arkadaşlar,
    aşağıda yazılı cihazlar için fun kart yazmaya çalışıyorum.
    bu markalara atılan şifreler hakkında ve nereden bulabileceğimi söylermisiniz.
    teşekkürler

vestel "dvb5000 xcı" ve "dvb 840 fta" markalar için

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık