Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Planar anten (flat)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2079

Planar anten (flat)

Merhaba arkadaşlar, forum üyelerinden planar anten kullanan varmı?
    attisat fl 500 53x53 ebatlarında bir model var bir adet getirtmek istiyorum denemek için, altta teknik açıklama var ama ingilzcem yok

The width of the main lobe of flat antennas is 25% smaller with respect to parabolic antennas of similar size, while the level of their side lobes is about 10 dB lower. Due to this, ATTISAT flat antennas present better interference rejection from neighboring satellites.
    ATTISAT flat antennas have a radiation efficiency of 85%, while parabolic antennas only reach typically 60%.
    ATTISAT flat antennas are specially designed to present an exceptional cross polarization discrimination (less than -30 dB).
    The bandwidth of ATTISAT Flat antennas covers the whole available spectrum allocated for direct reception of satellite TV signals (10.7 to 12.75 GHz), ensuring the reception of both analogue and digital satellite channels transmitted from ASTRA, EUTELSAT, NILESAT, ARABSAT, SIRIUS, TURKSAT, etc.
    Düzenleyen trim : 11-03-2004 at 15:47

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

New Icon16

ben ingilizce biliyorum , ama bunu anlayamadım....eski ingilizce galiba..... :)

neyse şaka bir yana umarım Forum'da İtalyan'ca bilen bir arkadaşımız sana yardımcı olur.... :help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2079

:) hedo çok güldüm... hala gülüyorum:) senin anlayacağın ingilizceyi buldum sanırım:)
    kelimelere dikkat etmemişim uyarın için teşekkürler...
    neden güldğümüzü merak edenlere, ilk önce kopyladağım teknik açıklama italyanca idi
    Düzenleyen trim : 11-03-2004 at 15:58

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı