Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Hispasatta TV Cabo ve Digital +

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Üye No
    3532

Hispasatta TV Cabo ve Digital +

Arkadaşlar. next 8000 x cam var. yeni test 3 yazılımını daha yüklemedim. buna tv cabo ve digital + paketinin güncel keylerini yükledeim fakat emu ile açmadı. neden acaba. bu kanalardan hiçbirini izleyemeyecekmiyim. yardım lütfen. ne yapmalıyım. yeni yazılımı bu aralar yükleyemiyorum. şimdiden teşekkürler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

master3 test yazılımları hispasat ı acıyor emuyla master2 ye dogru hispasat keylerini girsen de acmıyor senin receiver da herhalde master2 var ilk once test3 yazılımını nextteknik den indir receiver ına yukle reset yap settingleri cek son keyleri emuya yukle acılır.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1132

keylerin güncel olmayabiliri sık sık şifre değiştirmeye başladılar. şifrelerin en yenilerini siteden bulabilirsin ve de ayrıca keyleri emuda doğru yere girmen lazım d+ için via digital kısmına tv cabo için ise aynen tv cabo yazıyor

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Üye No
    3532

settingleri çek demekne demek kusura bakma yeni bir kullanıcıyım. ve nasıl yapacağım bu işi anlatırsan sevinirim. Mithat kardeşim

Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    27

tostt , arkadaşım pek çok kişi cevap yazmış ama sen sormaya devam ediyorsun değişik topiclerde. Yazlılımını master3 test3 yapmadan hispadaki kanalları çözemezsin. Önce bilgisayara bağlayıp yeni yazılımı cihaza yükle. Sonrada yukarıdaki menüden "Fun-Goldcard Files" bölümünden en altta emü den oku yeni keyleri gir cihazına açılacaktır. Saygılar. bu adreste son yazılım var. master 2 test 3 yazıyor.
    Düzenleyen ozvatan : 11-03-2004 at 12:18

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Üye No
    3532

cevap alamyınca diğer yerlere yazdım. Ozvatan arkadaşım sağol. Agony arkadaşım yüklemeyi yaptıktan sonra settingleri çek derken neyi kastetti onu anlamamıştım. söylersen sevinirim yükledikten sonra master2 test 3 yazılımını başka birşey yapmama gerek varmı.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1132

yüklemeyle iş bitmiyor güncel keyleri elle girmen gerekecek mesala hispasatı istiyorsan o yazılımdaki şifreler çözmez yenilerini yazılımı yükledikten sonra senin girmen gerekir

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1132

birde şifreleri nereden bulacağım diyorsan sitenin şifreler kısmında en güncelleri var zaten hispa için nagravision kısmına bak

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

setting cek demek setting:kanallar hazır yuklenmis uydular taratılmıs sekilde receiver ına senin aratmana kanalları aratmana gerek kalmadan) internetten setting i indir onu da next receiver a yazılım yukleme programıyla yukle ben yakında daha iyi bir setting hazırlayacagım zamanım olursa mach1 in settingleri var kanallar taratılmıs ama keyfinize gore sıralayacaksınız--konuyla alakasızdı setting cek demem ama fazla ugrasmayın belki bilmezsiniz hazırı var anlamında yazdım bu aralar ozellikle d+ surekli sifre degistiriyor rdi den veya bu boarddan yeni sifreleri emuya girebilirsiniz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

setting:kanal listesi---uzman elektronikte Agong setting var dt kanalları sıralı hispasat sinema kanalları sıralı yakında tam sıralama yapıp nete koyacagım pazar aksamı herhalde uploada yuklerim master test3 kullanıyorum tavsiye ederim kesinlikle yeni yazılımı atınca receiver ı reset le

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı