Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: goldmaster7400cim

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    558

goldmaster7400cim

merhaba
    selamlar.
    Bölük pörçük de olsa yazılımlar hakkında bilgi sahibiyim.Ama köyde görev yaptığımız için iki günde bir yani şeyler çıkıyor ve biz daha birinciyi anlamadan yeni çıkanı öğrenmek zorunda kalıyoruz.Keşke öğrenebilsek ama yok.Ben 7400 cim (2 mb) cihazıma yeni aotu emüyü yüklemek istiyorum ama nerden başlayacağım konusunda tereddütlerim var.HERŞEY FORUMDA MEVCUT demeyin çünkü kafamı karıştıran da bu mevcut olanlar.dedim ya yeniliklere yetişmek mümkündeğil.ben daha normal emüyü anlamamışken şimdi de aotu çıktı.yükleme talimatları da bana yetersiz geliyor.problem bende olabilir.sorularım:
    1)önce hangi yazılımı atacağım(12.03,a5 cihazım).yani mevcut yazılımın üstünemi kuracam aotu emüyü yoksa.önce cihaza normal sunny yazılım sonra emü yazılım en sonda aotu emü mü yükleyeceğim?
    2)fullx için nasıl bir yol ve yöntem var.emülerden sonra mı atılacak bu fullx.
    3)bir de modul için yazılımlar var hangisini atacağım.yani şu loader212 veya 618 meselesini anlayamadım da.
    4)bilgisayar evde yok ama tv kartı bilgisayarda mevcut TV vazifesi görürü mü.yani ekranda işlemleri görmek için.
    NOT.(BÜYÜK HARF İÇİN ÖZÜR DİLERİM.)TEŞEKKÜRLERİMİ ŞİMDİDEN BELİRTMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ DAHA SONRA İNTERNET İMKANINI BULAMAYABİLİRİM.MAHRUMİYET BÖLGESİNDE OLMAK KÖTÜ.
    :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

sorunlarınla ilgili cevabı verdiğim linkte bulabilirsin dikkatlice okursan sorularının cevabını alırsın

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı