Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: Kyto nun kalitesi

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    306

New Icon5 Kyto nun kalitesi

:confused: :help1: :bravo: Saygılar ben bi receiver alıcam kyoto düşünüyorum sizce kyoto nasıl bi cihaz? alırsam hangi modelini alayım? kyoto dan daha iyi ve hesaplı başka makina varmı? sağolun Saygılar

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

Hem iyi hemde hesaplı ikisi birarada olmuyor her cihazın kendine göre + ve - leri var ona göre inceleyip birini tercih edeceksin bilgine selamlar........

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

İlk çıkardığı ürünler alanın elinde kaldı uzun süre yazılım çıkmadı teknik servis verilemedifirma kapandı vs.Şimdi tekrar piyasaya giriyorlar.İnşallah önceki sorunlar olmaz

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    306

sağol ama siz ne tavsiye edersin bi de fiyatını yazarsanız sevinirim

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

arkadaşlar kyotonun ilk cıkardıgı cihazlarla şimdiki cihazları aynı degil donanım ve yazılım farkı var alibeyamca cok güzel demiş fiyatı hesaplı olan cihazdan fazla özellikler beklemek hayal fiyatına göre iyi cihaz
    türkiyede handan yazılım derdi olan bir firmada mors dur 8550 dapcı lar cok iyi cihazlardı ama yazılım olmayınca oda işe yaramaz sınıfına girdi.
    digital cihazlarda en mühim olanı uzun süreli yazılım destegidir kim bu destegi verir derseniz o markayı alın yoksa 10 dolar ucuz diye gidip 1 yıl sonra yazılımı olmayacak cihazlara para vermeyin derim ben isteyen dinler istemeyen kendi bilir

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    78

nerde o eskı kyotolar ama sımdı yok artık
    analog cıhazları halan calısıyor 1000s den 5160 modelıne kadar sorun olmadı hıc...

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

evet digitaldede eski versiyonlarda sorun yok 8550 dap+cı lar yeni yazılım olmamasına rağmen sorunsuz çalışıyor her türlü şifreleme sisteminde........

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Üye No
    78

bızde 1 tane 8350 dap var..o bile sorunsuzca kendı yazılımı ıle calısıyor ..fakat işte demode oldu bu modeller kanalları arka arka sıralama yapamıyor uydular arası
    sımdıkı makınalar harıka
    ama kyoto eskisi gibi kalite yok artık

Starting Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    689

MERHAABA KYOTO 9900 İHAZ ALDIM BUNA UYDUN ŞİFRE ÇÖZÜCÜ KART VE MODÜL HANGİSİ daha uygun olur bilgi verirseniz sevinirim saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Üye No
    78

bu cıhaza uygun olarak en ucuz euro ı****o sorunsuz calısır..fakat kalıtelı olsun dersen yenı modullerde calısır..mr-sky-magic

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

nerede eski kyotolar şimdikileri makina değil sanki dert yükü adamlar doğru dürüst
    yazılım yapmıyorlarki boş

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

Mühim olan donanım oda eski cihazlarda iyi yenilerini yazılımla idare etmeye çalışıyolar onlarıda fazla suçlamamak lazım ticari düşünmek zorunda herkes çünki o kadar çok firma varki digital piyasasında kendi cihazlarını satmak için yenilik peşindeler bu işin sonu nereye gider bilmem..........

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    36

Kyoto nun fiyat performans oranının iyi olduğunu düşünüyorum. TR de aynı fiyata Kyoto dan daha kaliteli bir cihaz alınırmı bilmiyorum. Yerli üretim olduğu için problem olsada her yerde servis garantisi var. Tabiki daha çok para verip daha kaliteli bir alet alınabilir. Ama bu birazda cihazdan ne beklediğinize bağlı. Ben Kyoto 9900DCI modelini 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntım olmadı. Nadiren kanallarda 3 - 5 saniye kadar donma oluyor, kendiliğinden düzeliyor. (ses var) Bu da yanlış bilmiyorsam euro i****o kartın marifeti?

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

ben son yazan arkadaşa ve kyotoya iyi cihaz diyenlere katılmıyorum..bence fiyatına göre kötü cihaz..isteyene birçok eksiğini söyleyebilirim.20-30 dolar için kalkıpta kyoto alanlar için yorumum yok..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1262

dostum kyoto okadarda kötü deyil hakkını yemiyelim ilk tanıştığımız digital hangisi biri tempo biri kyoto hiç şikayet almadığım iki cihaz yeni modelleride iyi kullanımı rahat ama tabi daha profosyenel cihaz alınabilir ama bide bu işi bilmeyen köylü dayımı düşünün köylü derklen aşağılamak için demedim yani yazılımla ilgilenmeyen bas tuşlara kanal değişsin kyoto tabiki onlara mercedes hızlı sorunsuz

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

eski kyotonun cihazlarına yani anologlarına bir lafım yok zaten..açıkçası bunun iyiliğini ve kötülüğünüde tartışmam..ben fikrimi söyledim..ben sonuçta bir satıcıyım..kyoto isteyene veriyorum..ama kalite olarak değerlendirirsek fiyatına göre bence kötü bir cihaz..eğer köydeki dayım bugün 140 dolar verip kyoto alabiliyosa 160-170 dolarda verip next alabilir bence..hem aradaki fark tartışılmaz bile..neyse bu benim fikrim tabiki..saygılar

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

AYBERK reklammı yapıyorsun yani nextin lütfen fiyat verme
    seçimi herkes kendi yapar isteyen istedini alır ok

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

ben reklam yapmıyorum arkadaşım..nexti ben üretmiyorum..bana diğer cihazlardanda fazla karı yok...şu anlatımımdan bu anlamı çıkarmanıza üzüldüm..ben fikrimi söyledim sadece..kyotodan çok ii..isteyen istediği gibi algılar.ama reklam değil..

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

neyse kyotunun kalitesini herkes biliyor iyi veye kütü anlamda
    başka sonuçlara yol açmasın
    Düzenleyen alibeyamca : 31-01-2004 at 22:44

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız