Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Bazı Viacess ve i****o/beta'lar neden çözülmüyor?

Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Mekan
    51 Niğde
    Üye No
    6101

Bazı Viacess ve i****o/beta'lar neden çözülmüyor?

Arkadaşlar SS2 kartını henüz yeni aldım ve bu konuda gerçekten çok acemiyim.Başıma gelen ilk talihsiz olay çanak antenimin Hot Bird uydusunu görmemesiyle başladı.Bunun üzerine mecburen 90 Cmlik anteni Astra uydusuna ayarlattım.Bu uyduda seca şifrelerini zaten çözemiyorum fakat bazı Viacess'leri ve i****o/Betaları da çözemiyorum(Jimmy,Cinema Emotion,C+Blouw,C+Rood,sport +,XXL v.b....)Bunun sebebi nedir.Bunlarda YAnkse'nin monitöründe İnvalid *** veya nokey felan yazıyor.Acaba nerede hata yapıyor olabilirim.Birde Hispasat diye bir uydu ismi geçiyor.Acaba astra!yı gören çanak antenim bu uyduyu görme ihtimali var mı ki?Ve bu uyduya geçmem bana avantaj sağlar mı?(Kanal sayısı felan.Zaten Astradaki çoğu kanal da çıkmıyor,sinyal alamıyorum)Bir de bu meşhur Soft.Cam'den başka diğer herhangi keylere felan ihtiyacımız var mı?Son sorumda şu olacak bu yüklediğimiz Pluginlerin hangileri aynı anda çalışmamalı?Eğer bu sorulara cevap verirseniz gerçekten çok memnun olacağım.Şimdiden teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    345

hata sizde değil.. o yayınlar artık ya 2'li sistemlere geçtiler ya da yalnızca kendi yayınlarına özgü şifreleme sistemi kullanmaya başladılar.. yankse'nin çuvallaması da bundan tabi.

hispasat 30 derece batı'da.. 90'lık anten yayınları almaya yetse de bildiğim kadarıyla anten ayarını yapmak oldukça problemli.. ufuk çizgisi hizasında kalıyor hispasat.. ama güzel sinema kanalları olan bir uydu imiş, xxx kanallar da var imiş.. ben de batı uydularını binanın konumu nedeniyle alamıyorum, ama son zamanların en popüler uydusudur diyebilirim hispesat için..

nagra için, faust, fenrir veya snitch kullanılıyor.. yalnızca birini kullanın. yankse hepsiyle beraber çalışabilir.. yankse için softcam.*** gerekli.. fenrir ise nagra'yı çözebilmesi için özel bir dosyaya gereksinim duyuyor. felan filan. forumu biraz kurcalayın.. aradığınız yanıtları çok rahat bulursunuz..
    Düzenleyen yer6 : 09-03-2004 at 19:24

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Hotbird Astara Hispasat topiğinde benim listelerimde Şifreli ve şifresiz kanal listesi var bu üç uydunun. Nasıl modülle kartlarla çözülebileceği yazıyor.
    Astra 19 biraz zor çeken çanak, hispasatı rahat çeker.

New Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5876

arkadaşlar haklı,biraz kurcalayın herşeyi buluyorsunuz,bende yeni aldım ss2 yi ama bayağı öğrendim,sana yardımcı olabilirim,yalnız benim 90 lık çanak hotbird e ayarlı,istersen sana hotbird deki kanalları izlemen için neler yapacağını ayrıntısı ile anlatabilirim..insan bu işe ilk girdiğinde terimler ve anlatılanları okuyunca sudan çıkmış balık gibi hissediyor kendini,bana sağolsunlar yardım ettiler...sıra bizde...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı