Uydumarket Banner  

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 106 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Medal of Honor Allied Assault

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

New Icon15 Medal of Honor Allied Assault

Selam millet bu Medal of Honor Allied Assault oyununu oynayınınız varmı bir bölümde takıldım yardım istiyorum.:help1: :clownprv:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Evet ben bitirmiştim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Bende sonlara doğru bir yerde takıldım kaldım.Sanırım Fransa'da bir yerde tank köprüyü geçeçek ve bölüm bitecek fakat ben burada tankı köprüden geçirtemiyorum.Köprünün yanlarındaki binalardan gözlükle bakıp uçakların nazi tanklarını bombalaması gerekiyormuş.Tankın canı bitiveriyor işin içinden çıkamadım.YARDIMMMMM.....Lütfen.

Sevgiler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Sanırsam aynı yerdeyiz 80 sn gibi bir süre veriyor sniper ile karşıda köprüyü havaya uçurmalarını önlüyorsun tank köprüye geliyor ve saniyeler başlıyor tabi ben olayı anlayamadan tank havaya uçuyor mission failed yazıyor orda kaldım.

Bu boşlukda call of duty e başladım tavsiye ederim güzel bir oyun başka tavsiyeleriniz olursa yazın 2. dünya savaşı olsun almanları alamamak kötü burda kıyafetleri ve silahları güzel bana göre saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Hehehehe bende burda çok takılmıştım. Ekranda dürbün olması lazım. Dürbünü kullanarak karşı taraftan gelen düşman tanklarını sağ tıklayarak kendi uçaklarınıza düşman tanklarının koordinatlarını veriyorsunuz. Onlar da gelip bombalıyor. Köprünün solundaki binanın üst katına çıkmanız gerekiyor. Ara sıra da arkanızı kollamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

sağdaki binanın üst katına çık dürbünlü tüfek ile gelen askerleri vur yoksa köprü havaya uçuruluyor görev başarısız oluyor tanklar gelmeye başlayınca dürbünü al sağ köşede telsiz resmi çıkıcak tanklara sıra ile bak ve telsiz ile uçaklara haber ver tanklar vuruluncu bölüm bitiyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Vay bu forumda baya Medalcı varmış. Buna çok sevindim. Çünkü hayatımda oynadığım ve bitidiğim ilk oyun ve en süper oyun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Valla ben 30 yaşıma geldim daha yeni oyun yükledim 2 aydırda oynuyorum birincisi call of duty buda başarılı bir oyun bir oynayın derim ikinsi Medal of Honor ama yamaları sorunlu kan filan çıkabiliyor dikkat ettiyseniz Medal of Honor kansız bir savaş :)

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

valla moha (kısa adı budur pc aleminde :) ) bitireli bir kaç ay oldu sonra call of duty de öyle ancak bu ara iyi oyunlar olmadığı için tekrar tekrar oynuyorum her seferinde heyecanından pek bir şey kaybetmiyor :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Picklock ustam düzeltiyorum. Çok mohacı varmış bu forumda :love:
    Düzenleyen Troia : 27-01-2004 at 12:09

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

yok yaw bizimki vakit geçirmek için bizim velet rahat vermezki makine karşısında :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

uyyyyyy be neler varmış bu alemde,yaşım 42 ve öğretmenim oyun oynamayı ilk ''RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN ile başladım bundan başka oyun tanımam valla herneyse zamanım olunca oynuyorum tabiki öğrencilerimden yararlanarak onlar bu alemi daha iyi biliyorlar.
    PİCKLOCK'un dediği gibi aynı velet bendede var her şeyi karışır oyunu bakarken silahlardan yere çöker görseniz gülmekten kırılırsınız durumuna ,ben pek izin vermiyorum .
    CALL OF DUTY'i bitirdim gerçekten güzel oyun.Ama honor'u bitiremedim kafayı yiyicem valla öğrencilerimyardım edelim diyorlar ama ben istemedim.Sonuçta bitirecegim, ne zaman olur bilinmez..
    SEGİLER...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Call of Duty güzel ama çok kısa.MOHAA her zaman bir numaradır.RTCW'de baya iyiydi.
    Strateji severmisiniz ? O zaman Rise of Nations ile Cossack : European War'u tavsiye edebilirim.
    FPS tarzında HALO'da iyi.Araba yarışından hoşlanıyorsanız ( ki hoşlanmasanızda bir bakın,grafikleri devrim yarattı ) Need For Speed:UnderGround'ı şiddetle tavsiye ederim.İkinci sırada Midnight Club:2 gelir.
    Action seviyorsanız Max Payne-2 ( Matrix'deki kurşun efektlerinin yaratıcısı olan oyun,BulletTime diye adlandırılan bir teknik,ateş ederken ağır çekimde yaşıyorsunuz sahneyi ve inanın muhteşem oluyor ) ve GTAIII-Vice City hoş olur.XIII'ünde değişik bir tarzı var.

Ben ise şimdilerde sekiz gözle DOOM III'ü bekliyorum. :)

Saygılarımla...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Vay be biz otuzumuzda oyun oynamaya başladık derken bakıyorum benden ileri abilerim varmış 2. dünya savaşı oyunlar herzaman çekici olmuştur benim için şunuda söyliyim Battlefield 1942 bu oyunda fena değil hep yazdıklarım 2. dünya savaşı oldu ama olsun bu tarz güzel oyun varsa bildirin bilgimiz olsun commandos3 ile başladık ama sırayla öğreniyoruz bu işide.Saygılar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Bu arada usta sağol oyunu geçtim çok mutluyum bu akşam. Arkadan kalleşler çok hızlı geliyor valla.Saygılar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Valla bu adamlara güven olmaz delikli tüfek icat oldu adamı arkadan vururlar, elim çabuk olsa ben onlara gösterecem ama....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Ne demek hocam estağfurullah. Benim de bir yardımım olduysa bu forumda ne mutlu bana. Hehehe sevgiler, saygılar :love:
    Düzenleyen Troia : 29-01-2004 at 10:46

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

ah ah ulen zx spectrumum geldi aklıma kasetli cinsten sonra commodore64 almıştım sonra amiga sonra film koptu onların yaptığı işi simdi en basit hesap makinası yapıyor yahu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Bende de bi zamanlar commodore plus mı ne vardı. Kasetli falan. Çok mu yaşlandık ne

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    187

selamlar;
    Moha yı hiç oynamadıysam en az 5 kere bitirmişimdir.Hakkaten oyun ,yanlız ben hala DUKE NUKEM'in hayaliyle yaşıyorum yenisi çıkacak dediler DUKE NUKEM Forever mı neydi hala çıkmadı bir ara uyduda oyunun bir videosunu gösterdiler motor olarak quake in motorunu kulanacaklardı sanırım çıkarsa duyan haber haberversin arkadaşlar herkese tavsiye ederim DUKE NUKEM 'i eskiler bilir resmen bir devrim oldu oyun dünyasında.
    Saygılar iyi çalışmalar..

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık