Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 67 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Hangi markayı almalı?

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    3700

Hangi markayı almalı?

ne marka receiver almalı?

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bence forumdaki marka alanlarını dolaşın en azından biraz fikriniz olur.Yok olmazsa gene olmadı gerseniz yazanlar olur.

Sevgiler

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3079

selamlar

sayın bekii ben bugün yumatu 8500 fta cihazını aldım çok iyi özellikleri var giriş seviyeli kullanıcı iseniz tavsiye ederim.ayrıca yumatu nun ci modelleride ilgi çekici.ama sana tavsiyem kulaktan duyma bilgilere asla inanma yoksa işin içinden çıkamazsın en iyisi sen kendin araştırma yap.kafana hangi marka ve model yatmışsa onu araştırıp al.

saygılar
    Düzenleyen erdalbaser : 08-03-2004 at 16:35

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    3402

Merhaba benim elimde sunny-AT 7010 DCI receiver var.Yaklaşık 4 ay önce aldım.Şu an üzerine emuda yükledim.Ve seyredilebilecek şifrelileride seyrediyorum.Yani herhangi bir sorunum yok.Next YE 200 CI plus'la üzerine de biraz ekleyerek değiştirip değiştirmeme konusunda kararsızım.Sunny'ler bildiğim kadarıyla 2 Mb. flash rom'a sahip Next'in bu modeli ise 8 Mb.imiş.Sizce ilerisini de düşünürsek next'le değişirmelimiyim?Moderatorlar'dan ricam bu konuda bana bir fikir vermeniz.
    Teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3985

Unhappy Receiver??

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bekii
    ne marka receiver almalı?
    Bu bir receiverdan ne bekledigine ve ne kadar para harcamak istedigine bagli olarak degisir. Ben mesela GoldMaster almayi dusunuyordum biraz arastirdiktan sonra, uzerine biraz daha ekleyip Next almanin daha uygun oldugunu gordum. Ama her yigidin yogurt yiyisi baskadir.

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    3700

arkadaşlar görüntü kaliteside çok önemli.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Sevgili bekii forumu dolaştıysan az çok kafanda bazı markalar oluşmuştur. Benim sana önerebileceğim marka topfield. Fiyat ve kalite açısından bence çok iyi. Bir de sorunsuz bir makine. Seni hiç üzmeyecektir. Umarım kafanı karıştırmamışımdır. :)
    Düzenleyen Troia : 09-03-2004 at 13:57

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1504

bence en iyisi next 8000 yazılım,flash bellek ve ram olarak çok iyi.

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    145

arkadaşım sevgili bülent tekcanın dedigi gibi formu cok iyi dolaş. kı turkiyedeki uydu alıcılar çoplügünde en ıyısını bulacagını tahmın edıyorum.. sahsı görüsüm nasılısa türk vatandaşı yer misali onune gelen bir uydu alıcı sürüyo piyasaya saygılarrrr

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2860

Troia arkadasımın dedigi gibi Tobfield 3000 cı iyi bir makina ama butcen kısıtlı ıse Next 2000 CI Plus pıyasanın ıyılerındendır.ama yınede karar verecek olan sensın.bız sadece fıkır verebılırız.

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    5875

Arkadaşlar ben sitede yeni yeni katılmaya başaladım. Bir Digitürk kurbanı olarak en kısa zamanda kendime ait bir digital recervier almayı düşünüyorum. Next kullananların herhnagi bir problem yaşamadığını anacak versiyonları arasındaki farklar konusunda kesin bir bilgiye sahip değilim. Ama genelde duyduğum Next 2000 CI Plus öneri konusu oluyor. Büyük bir ihtimalle benim seçimim bu yönde olacak.

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    145

arkadaş ne seyretmek istiyosan cihaza ne yüklemek istiyosan motorlumu sabıtmi kullanmak istiyosan solede yardımıcı olayım

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3943

sana next 8000 i tavsiye ederim arkadasım...
    saygılarımla...

Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    6327

merhaba reciever pazarları nerede en uygun fiyatları nerden temın edebilirim bi tavsiyeniz varmı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2036

bugüne kadar bir çok cihazı test ettim kullandım. hiç birinde next plus serisindeki memnuniyeti bulamadım.

boşverin yumatu mumatuyu en kral cihaz next plus serisi.

Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    4448

iyi güzelde arkadaşlar next için yazılım yok diğer taraftan bakıyorsunuz sunny de bir dünya yazılım var.bende next 2000 var çanağı hispasata çevirsem oradaki şifreleri çözecek yazılım next için yok ama sunny için var hemde hotbird ile beraber yüklenebiliyor.onuda geçelim bundan sonra next için yazılım çıkmayacağı söylentiside var.bunun için görüşlerinizi bekliyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    4448

Yardim

:help1:
    LÜTFEN YUKARIDAKİ KONUDA YARDIM EDİN
    :wc:

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Eğer şirket kendini lağvetmek istemiyorsa HER marka için yazılım çıkar. Kaldıki Next bu konuda piyasanın öncüsüdür. Next emu yazılımı vermeden önce diğer markalar nerdeydiler? Eğer yazılımları hazır idi ise neden vermediler? Evet şu anda 8000 dışındaki serilere Hispasat yok. Ama anlık olaylarla bütünü değerlendirirseniz yanılgıya düşersiniz. Ben 10 aydır Next8000 kullanıyorum ve hiç problem yaşamadım. Cihazımın içide dışıda Next. Diğer markalardaki yazılarının çoğu "elimdeki cihazı nasıl başka bir cihaza çeviririm" topikleriyle dolu. Biraz sabırla herşeyin daha iyi olacağına inanıyorum. Kolay gelsin......

Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1942

Arkadaşlar Ben 12 markada recevier denedim en iyisini ve kusuru en az Neta markada gördüm. Türkçe destekli teletext, hantal olmayan bir kasası , çok hızlı kanal bulma (Ondan hızlısı olamaz) yazılım ve teknik destek, müşteriye ilgi ve geniş servis ağı ile harika bir cihaz Neta 1040 +CI lı olanı tavsiye ederim.Next 2000 cı da aldım ama memnun kalmadım. Çünkü:İredeto1.06 uyumu yok, Matrix modülde sürekli resetleme yapıyor, Cihazda Türkçe karakterleri desteklemeyen Teletext dekoderi kullanılmış, Görüntüde mavi renk daha hakim, cihazın teknik özellikleri Web sitelerindekine uymuyor, kasaı büyüğk ama kasanın içi boş yani kasa hantal, bende Neta da var netza ondan daha iyi. Hertürlü modüle uygun.tavsiye ederim.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sevgili cekmez

buraya bir göz at...Merak ettim sadece ancak çoğu yazın hep benzer ve aynı,bu kadar sık yazınca bakma ihtiyacı hissettim.Sadece meraktan soruyorum neden sürekli bu kadar aynı şeyler ? Yanlış anlama bu linke bak,bunları bir firma veya satıcı yazsaydı 1'i hariç diğerlerini silerdim.Ancak dikkat çekiyor.İlk başta yazdığın bir yazının ardından böyle bir dönüş ve sürekli aynı.

Sevgiler

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık