Uydumarket Banner  

5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 85 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Yurt dışında Nereye tatile gidilir ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

Wink Yurt dışında Nereye tatile gidilir ?

Selam arkadaşlar ..
    Yurt dışına tatile gitmeyi düşünüyorum. Nereye ve nasıl gitmemi (Turla veya bireysel) önerirsiniz. Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yazarmısınız ? Daha önce giden arkadaşların düşüncelerini öğrenmek istiyorum. :headphone

Saygılarımla ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    824

sen yurt dışına mı gitmek istiyorsun sana hemen söyleyeyim ceyhan :):)pardon şakaydı

bence sen sydney'e git harika bir yer ;);)

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

Crayzboy , hemşerim zaten ben adanalıyım .. , ceyhanı çok gördüm .. İskenderunn daha güzel !!! ..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    116

matla türkiye ye vize uygulamayan iki avrupa ülkesinden biri ve tarih + deniz diye düşünüyorsan al pasaportunu gidiş dönüş 500$ uçak parası ver git derim. yakın zamanda avrupa birliğine gireceği için vize sorunu çıkar ve görmen zorlaşır. ayrıca mısır da vize uygulamıyor 700 dolara gidiş dönüş uçak bileti bulabilirsin ama 5 yıldızlı oteeler hariç nerde kalırsan kal rezil olursun.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Ben Mısırı tavsiye ederim.Mısır'ı görmeden bence çok şey kaybedersin.Mutlaka tur'la ve iyi bir tur'la git.Plan içinde Kahire-Giza ve Luxor olanı seç.Gidip geldikten sonra tekrar yazarsın düşünceni......Tabi eğer tarih görmek istiyorsan ve Nil'de gemide seyahat edeceksen.

Sevgiler

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

ben sana bu mevsimde yurtdışında prag, viyana yada parisi öneririm baharda güzel olur gezmek bir yerler görmek açısından yok ben deniz muhabeti isterim dersen güney yarım kürede şu an yaz mevsimi tropik adalar, yada kızıldeniz vs yerler gezmek için uygun olabilir bütçen kapsamında tabi :)

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

kişisel görüşüm mısır tarih ama onun dışında sıfır yaw

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Aslında biz yanlış yazdık hehehehehe.

Sevgili tutuncu sen nasıl bir tatil planlıyorsun ? Onu yaz aslında.Mesela ben Bali'yede git diyebilirim.Hatta tavsiye kalacak yer bile söylerim hehe.Ama sen ne tatili onu yaz.Dinlenmemi,yoksa tarihimi,yoksa ne ?

Sevgiler

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

tütüncü....yurt dışına tatil derken yanında mutlaka ne beklediğnide yazman gerekir diye düşünüyorum....yani kültür turizm mi ? ( bol bol Müze gezip , güzel kafelerde yemek yemek ) yoksa Dubai'ye gidip denize girmek mi ? , İskoçya'ya gidip manzara seyretmek mi istiyorsun yoksa Uzak Doğu'ya gidip Singapur'da marka alış-verişi yapmak mı ?

Benim kanaatime göre mutlaka turla gitmek çok avantajlı....hem fiat olarak hemde havaalanı-şehir transferleri ile uğraşmadan , Otel rezervasyonuydu şuydu buydu bir sürü şey.....eğer daha önce gittiğin ve bildiğin bir ülke ise Acenta'ya gerek yok ama ilk defa gidiyorsan kolay bir şey değil.....İspanya'yı tavsiye ederim....Barcelona & Madrid rüya gibi..ben eşim ile 5 sene önce ...VIP Turizm ile gittim ... unutulmaz 4 gün geçirdim....en son nereye gittin dersen..... Viyana derim....şu anda belki kış olduğu için Viyana soğuk olabilir ama 3 günlük gezi için süper bir şehir...Gazetelerdeki ilanlardan istediğin turu , istediğin fiat ile seçebilirsin......bazen acaip düşeş durumlar oluyor.....tabii gideceğin ülkeyi seçtikten sonra , bir plan yapıp orada gitmeyi düşündüğün yerleri/adresleri mutlaka yanına al....

internet ne güne duruyor....
    Düzenleyen hedo : 08-03-2004 at 14:16

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

Arkadaşlar,
    işlerden sıkıldım.. Biraz kafa dinlemek istiyorum , ama Mayıs-Haziran aylarında , 1500 Euro 'u geçmeyecek bir tatil düşünüyorum .. Biraz ekonomik olmalı ...

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

çok güzel düşünmüşsün tutuncu....güzel bir tatil kadar insanı mutlu edecek bir şey düşünemiyorum....yıllarca unutamayacağın, herkese bahsedeceğin , güzel bir tatil dilerim sana....

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

Teşekkürler , hedo

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

arrggghh Sn.Tekcan....Bali dediniz de....şu anda oturduğum klavyenin başında yıkıldım kaldım walla....ne zaman gitceez şuraya yahu ??? Baliiiiii.....Baliiii....biraz sayıklayayım, belki kendime gelirim....

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Valla süper resimler çekmişim hehehehe.Ama giden valla dikkat etsin resmen adada kalırsınız sonra,heryere ulaşım deniz uçağıyla.Veeee pahalıııııı :(

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

ilk defa yurt dışı tatiline gideceğim , Prag veya Viyana dan başlamak eniyisi herhalde !! , bilgileriniz için teşekkürler ..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Ben de ilk ve son yurt dışı tatilimi ayıptır söylemesi doğduğumda yapmışım. :)

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Troia....olur mu hiç böyle şey...ne demek son tatil yaw....hergün önünden bir sürü gemi geçiyor...atla bir tanesine....hoop Ukrayna'dasın....muahahahahhaa.....şaka şaka....yaw gözüm sen daha çok gençsin....kimbilir hayat sana ne sürprizler getirecek....dur bakalım......bakarsın bu yaz bize Kanarya Adalarından mail atarsın....belli mi olur ???? ....( Şampiyon olunca kim tutar seni beahh !!! )

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Hehehhe yahu biz şampiyon olursak Kanarya adalarına gideriz, ya 6S ile jimnastikçiler hangi adaya gidecek. Bildiğim kadarıyla jimnastik adası falan yok. Hehehe

Sevgili hedo, doğru söylüyorsun, hayatın ne getireceği belli olmaz ama ben inanmıyorum böyle birşey olacağına. Devlet memuru insan nasıl yurtdışına gidebilir ki. Neyse buna da şükür diyoruz.

Saygılar...

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    171

Genç arkadaşlar karamsarlığa kapılmayın , ben 44 ümde fırsat yakalamaya çalışıyorum. Hiçbirşey için geç değildir.
    Hayat kırkından sonra başlar demeyin .. Kırkından sonra azanı da .. :badprv:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Teneşir paklar derler :)

5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon

Gönderme Kuralları