Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: nexy ye-8000'in içine sky yüklenir mi ?

New Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    5391

nexy ye-8000'in içine sky yüklenir mi ?

arkadaşlar next ye 8000'in içinde yüklü olan dosyaları sky modülünki ile değiştirsek çalışırmı?. yani içindeki gömülü (emulu sanırım) olan modül'ü sky a çevirebilirmiyiz.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Hayır çeviremezsin. Kolay gelsin........

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rortatas
    arkadaşlar next ye 8000'in içinde yüklü olan dosyaları sky modülünki ile değiştirsek çalışırmı?. yani içindeki gömülü (emulu sanırım) olan modül'ü sky a çevirebilirmiyiz.
    arkadaşım bahsettigin şekilde yani sky nin yazılımını xcam'ın yazılımı ile degiştiremezsin ozaman cihazın bozulur.ama dedigin olay yani sky modülün özelligi eklene bilir.şu an sky modülün xcamdan farklı yapa bildigi freex tv onunda yazılımı yapıla bilir.
    doktor belki ilerde bunuda yapar.bildigin gibi next8000 xcam'da modül genişlemesinde hiçbir kısıtlama yok yani software ile yapıla bilecek herşeyi yapa bilir.
    saygılarımla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

yaww arkadaşlar tüm kanalları izledinizde o basit kanalamı sıra geldi anlamadım gitti ne yapmak istiyorsunuzki daha....adamlar conaxı verdi hispayı halletti yaww o kanalı izlemek istiyorsanızda modul alın seyredin..onuda onlardan istemeyin..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi misfortune
    yaww arkadaşlar tüm kanalları izledinizde o basit kanalamı sıra geldi anlamadım gitti ne yapmak istiyorsunuzki daha....adamlar conaxı verdi hispayı halletti yaww o kanalı izlemek istiyorsanızda modul alın seyredin..onuda onlardan istemeyin..

bu kanal olmuş olmamış pek umrumda degil izlemek istersem zaten modülüm var.onunla izlerim.ama burada belirtmek istedigim sadece next8000'e sky modülün yazılımının yüklenemeyecegi.ve sky modül ile xcam arasındaki tek farkın freex oldugunu bununda software'le yapıla bilecegini ve ileride belki doktorun yapa bilecegini söyledim.kesinlikle doktordan emu'da freex'de olsun diye bir istekte bulunmadım.bulunmamda çünkü doktorun daha iyi projelerinin oldugundan eminim
    saygılarımla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

yaww zaten ben sana yazmadımki niye üstüne alınıyorsun..hem zaten sen next konusunda bayağı bilgin var ve zaten doktorun freextv yide eklemiyeceğini bilmen gerekir..gelelim konuya freextv sadece ve sadece sky modullerde ve dragonda olur şu an..başka modullerde olduğu an geçen seneki gibi pat değiştiriyorlar..ona fazla ümitlenmeye gerek yok...olsa bile bir kanal içinde yazılım sistemini değiştirmezler...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

bugün alınganlıgım üstümde herhalde birde genel olarak yazınca neyse pardon.
    açıklaman için teşekkürler
    saygılarımla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

neyse konu anlaşıldı galiba burayı kapatıyorum...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı