Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: motorlu 8000 bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    3396

motorlu 8000 bekliyorum.

arkadaslar gercekten bana motorlu 8000 nin ne zaman cikacagina dair bilgisi olan varsa yazsin cunku artik bekleyemeyecegim.Her an dreambox a gidebilirim :)

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Henüz çıkış tarihi yok.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    Üye No
    3396

herhangi bir duyum da mi yok?

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Çıkacak ama tarih ve zaman yok maalesef.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    Üye No
    3396

saol sn tekcan bir de sizin ve formdakilerin cok kizdigi bir soru: 8000 de hispalarin cozulebilmesi ozelligi plus serilerine de olabilme ihtimali var mi?Bu konuda calisma var mi?yeni bir yazilim??

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bunu en iyi doktor bilir,kızdığı için epeydir yazmıyor.Umarım yakında gelir ve bu bilgiyi verir.

Sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    Üye No
    3396

ne alakasi var sevgili pablo bu topicle senin yazdiklarinin ???

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Yukarıdaki edebiyatı bozuk mükerrer yazım için Özürdilerim. Sanırım biraz heyecanlandım.

Pardon

Pablo

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Sayın pablo kimsenin bir cihazı kıskanma durumu olamaz. Çünkü her cihaz iyi oldukça diğer cihazlar iyi olmak zorundadır. Keşke bahsettiğiniz dragon 8008 çok çok iyi olsada,
    diğer cihazlar onu yakalasa. Şu anda dragon 8008 cihazı pek kullanan yok. O yüzden topic açmak imkansız. Hem buna adminler karar verir. Yazarsanız ilgili istek bölümümüze size çok destek gelirse açılabilir. Siz işi biraz kavgaya dökmek istiyorsunuz gibime geldi.
    Burada bu tür bir cihazı kötülemek olmaz. Biraz dikkat edelim.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Ok sorun yok,heyecan olmuş.....yazılar kaldırıldı.

Sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

New Icon7

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Chute
    Sayın pablo kimsenin bir cihazı kıskanma durumu olamaz. Çünkü her cihaz iyi oldukça diğer cihazlar iyi olmak zorundadır. Keşke bahsettiğiniz dragon 8008 çok çok iyi olsada,
    diğer cihazlar onu yakalasa. Şu anda dragon 8008 cihazı pek kullanan yok. O yüzden topic açmak imkansız. Hem buna adminler karar verir. Yazarsanız ilgili istek bölümümüze size çok destek gelirse açılabilir. Siz işi biraz kavgaya dökmek istiyorsunuz gibime geldi.
    Burada bu tür bir cihazı kötülemek olmaz. Biraz dikkat edelim.
    Haşa kata!! böylebir niyetim yok Arkadaşım. Okadar para verip bukadar olamayanlara sadece!! Belkide kimsenin sorunu yokki yazmıyor topic açma gereksinimi duymuyor diyebilirmiyim bilemiyorum. :banana:

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Paşam..

Haşa kötülemiyorum, Markacı olmak biraz sanırım NEXT ci. Klasik..!Akdeniz de yüzenlerin takıntısı bu.( Akdenizli insan yani )

Doğru haklısın,. Sorun olsaydı Topic açılırdı Dragon 8008 için ama Next 8000 de gerçekten TV nin yanında yakışıklı duruyor. Hiiiiiii....

Pablo

Sessiz ve Derinden

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Pablo
    Paşam..

Haşa kötülemiyorum, Markacı olmak biraz sanırım NEXT ci. Klasik..!Akdeniz de yüzenlerin takıntısı bu.( Akdenizli insan yani )

Doğru haklısın,. Sorun olsaydı Topic açılırdı Dragon 8008 için ama Next 8000 de gerçekten TV nin yanında yakışıklı duruyor. Hiiiiiii....

Pablo

Sessiz ve Derinden
    alaycı,küçümseyici ve suçlayıcı yazılarınızın maksatının farklı oldugunu düşünüyorum.bu sayfada tartışma konusu yaratmaya çalışmayın.
    ayrıca bahsettiginiz dragon serisi ile ilgili bir topic açılmaması hatasının az oldugundan degil kullananın az oldugundan kaynaklanıyor bence siz tarafsız bakmasını ögrenmelisiniz.

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Sn. SeydiYücel..
    Moderator e sordum.; foruma bunları yazacağım diye!., pek tasvip etmesede siz bilirsiniz şeklinde oldu...

Alaycı ve küçümseyici değilim (Tekrar yazıyorum "HAŞA!." ) Next firması bunca yıldır iç içe olduğum elektronik sistem,cihaz sektöründe görmüş olduğum En Mükemmel Software/Teknik destek veren firma. Ne mutluki size,bizlere Dünya platformun da bu destek TR. de bire bir kullanıcıya yansıtılıyor, tabirse kıskanılacak bir güzellik.:)

Ve bu bir gerçektir!.......
    Dragon/Benjamin/Vs. kullanıcısı olsam da, benim bu hobim karşısın da çevremden bana sorulan "hangi sistem almalıyız? receiverler arasında sizin tavsiyeniz nedir?" sorularına yemin ederimki öncelik NEXT!!!!!!!!!! evet Next. O marka cihazın herhangi bir modeline sahip değilim fakat okuyor görüyorum, yazılım konusunda gerçekten mükemmel bir Argem sahibi Tebrikler!!!. Ama ben.., Baftec Dragon 8008 kullanıcısıyım ve şu an zaman 08/03/2004 21:38 sistemim nagra da auto yapıyor!?? Ve hatta çok özelleri de!!!!? "YASAK! YAZAMAM FORUM GEREĞİ"

Kullanmış olduğum Digital Receiver yetkililerinin, kullanıcılarına göstermiş olduğu kişiye özel mail ile ulaştırdıkları yazılımlar biz gariban!!!(ŞAKA) 8008 cileri fazlasıyla tatmin ediyor, 170$ lık cihaza sahip olmanın mutluluğuyla.

Gerçek : Bu teknoloji savaşı kandırmacasında bir çok lira'lar verip, bla,bla,bla dedikleri şeklinde yazışıp duruyoruz!?
    Sonuç : Birçok şeyden arttırıp (çocuğumun ve eşimin damak tadından asla eksiltmeden, giyim ve kuşamından kesmeden ) Macig almıştım ne olduğunu hepimiz yaşadık,duyduk,biliyoruz gün o gündür bitti!!!!!!!!

Kal sağlıcakla Arkadaşım.

Not : Fazla uzun oldu özürler olsun okuyanlardan! Ama bu bir hobi, Paylaşmak; güncelliği, duygusallığı, yenilikleri, elektroniği, Hobilerimizi ne mutluki bizlere bu çatı altında seviyeli olması gereken yazılarımızla tecrübelerimizi paylaşıyoruz .O 3 şey harici!. Amaç paylaşmak sadece. ' küçümsemek! ' Pablo'nun haddi olamadığı gibi yakışmazda. Saol

Pablo
    Sessiz ve Derinden.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

8008 cihaz fta altyapılı emulu bir cihaz 8000 ile yakından uzaktan kıyaslayamazsın 170 dolarda değil fiyatı ne kart girişi nede modul girişi var...
    @doush dreamboxa kayacağım demişsin dreamboxta pozisyoner varmı?tunerini menuleri gördünmü bir gör sonra karar ver 2.5 misli fiyat vermeden evvel almadan önce.....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Pablo
    Gerçek : Bu teknoloji savaşı kandırmacasında bir çok lira'lar verip, bla,bla,bla dedikleri şeklinde yazışıp duruyoruz!?
    Sonuç : Birçok şeyden arttırıp (çocuğumun ve eşimin damak tadından asla eksiltmeden, giyim ve kuşamından kesmeden ) Macig almıştım ne olduğunu hepimiz yaşadık,duyduk,biliyoruz gün o gündür bitti!!!!!!!!

Kal sağlıcakla Arkadaşım.
    @mach1 üstat sana kısa ve öz bir cevab vermiş bensadece yazında altını çizdigim yere cevab verecegim.

bu bir hobidir herkez maddi imkanlarının yettigi kadar lüx takıla bilir.ve hiç kimse elinde imkanı olmayıpta çolugunun çocugunun rıskını kesip'te bunlara para yatırmamalı.sen yatırmadıysan ne mutlu o hataya düşmemişin.şuda kesindirki teknolojinin gelişiminin hızlı oldugu bir çağda aldıgınız cihazın size aynı kanalları yıllarca çözecegine dair bir garanti verilmiyor.bunu alırken sizde biliyordunuz!.bu nedenle üreticiyi ve pazarlamacıyı suçlamayalım tüketici olarak bilinçlensek bize bilgi saglayan bu tür forumlarda biraz bilgi alışverişi yapsak kimse bizlere fta bir cihazı enson teklolojiiii ...$$$ diyerek satamaz.
    inşallah 8008 cihazınızı ömür boyu kullanırsınız.1-2 ay sonra macig modül olayını yaşamazsınız......
    saygılarımla

Adviser
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1618

arkadaşlar başlığa bakın sonra da gelinen konuya. Yapmayın arkadaşlar. Konu dışına çıkıldığı zaman cevap vermeyelim.Yoksa konu başlık altında sürekli türemeye başlıyor...Sonuç mesaj kirliliği....

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Arkadaşlar.,
    Kimsenin orijinal kart,modül,receiverle ilgilendiği yok. Yalanmı?

Evet Next yazılım konusun da mükemmel TR. şartlarında sonuç? Günümüz sizlere verdikleri? Seyredilenler vs.vs.vs.
    Kendi kendimizi kandırmayalım lütfen. İkide bir yazarsınız, yazarız., "Macig'e ne olmuştu? nasıl modüller yandı ama diye." Gerçekler kaçınılmaz er veya geç bir gün bu beleşler patlar biryerlerde. Bırakalım kişiler hür ,özgür iradeleri ile bu rüyayı yaşasınlar,yaşayalım. Süriprizler yine forum konumuz olsun.

Not: Bu akşam outouptade yaptı yine (3 Dk. yı geçti) eee..! ne yapalım ucuz etin yahnisi varsın 3-5 yapıyor yapayacağı yere kadar devam beleşe. Ve hatta neden yazılmaz o çok özelide seyrediyorum kimse bu konu da yazmıyor ona şaşıyorum esas ben.

Seydiyucel ve chute bu yazı süreci burada biter arkadaşlar. Kalın sağlıcakla.

Pablo

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sevgili Pablo

Magic Modüllerin uçması kullanıcıların sahte modüllere doğru yazılım yüklenmesi sonucunda olmuştu,ve bu yazılım TonyDoe forumdan verildi.Uyardık ama yüklendi,elden birşey gelmez.Ancak bu 2 konu farklı şeyler.

Ayrıca konu artık başlığa uygun gitsin.

Sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2956

Ok. Bitmiştir Üstad.

İnfo için teşekkür ederim.

Kırıcı ve yanıltıcı olduysam Forumdan özürdilerim.

Pablo

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık