Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: PEYSS 13000 DCI+S cihazı

New Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    2865

PEYSS 13000 DCI+S cihazı

bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı hispayı modulsuz actıgı soylenıyor fakat ben actıramadım yardımlarınız icin şimdiden tesekkurler :help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1372

ben cihazı yeni aldım. fakat fazla inceleyemedim. anımal planet. playboy. fox kıds. dıscovery. fazladan açıyor. kartsız. ayrıca keyleri otomotik güncelliyor.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    974

13000 s yaılım ile d+ ,cabo ve *olsat okey

ben kullanıyorum tüm matrıx modülle seyredilenler okey

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    779

slm
    @all arkadaşlar bu cıhazın conax ları auto yaptıgı söyleniyor doğrumu kullanan arkadaşlardan bir açıklama yaparlarsa çok memnun olurum selamlar.

Adviser
    Giriş Tarihi
    21-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    17585

arkadaşlar cihaz conax dahil olmak üzere bir cok şifreleme sistemi üzerinde çok iyi bir performans ile calışıyor hisbasatta ise acılması gereken bütün kanalları au olarak acıyor yannız dikkat edilmesi gereken konu bu cihaz tamamen hotbırt uydusundan destekli yazılım ile calışdıgı icin kesinlikle bu uydu üzerine kurulu bir canak olması gerekmekte
    kalite ve performans olarak mükemmel bir cihaz diye bilirim..

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

yaaa peyss

Arkadaslar merhaba.....

Cıhazın ilk olarak ben size suan'a kadar,olan özellıklerını anlatayım,

Cıhaz uzerınde _H_A_C_K_software dedıgımız bır ıslemcı kullanıldı ve bu software sayesınde cıhaz'da 6+1 ıcınde kalan butun yayınlar'da AU olarak calısmıstır'kı bu olay yaklasık 9.aydır hıc bır sekıl'de problem yaratmadan yayın ızlete bılmektedır...

Suan daha acık olarak'da OTA'ısmınde yıne _H_A_C_K_ desteklı bır sıstem olan OTA kullanılıyor bunu anlatayım suan bır cok cıhaz'da olmayan conaX larda AU calısımını saglıyor,bu demek oluyor'kı bu cıhazda **** degısımını kullanıcı fark etmıyor,
    kullanılan sıstem'lerde suan'a kadar problem olmadı eger bugun bır kanal ızlenıle bılecek ımkanı var ıse _H_A_C_K_ software ve OTA sız ıstemeden'de hotbırd uydusunda bulunan lınk sayesın'de kesınlıkle sızın ızleye bılecegınız duruma kendısı gecıyor...

Bugun sadece conaX'lar hakkında bır arastırma yapıldıgın'da bıle cıhazın farkını hıssedersınız...
    Arastırma acısın'dan da eskı sayfalar'da yazılar vardı okursanız yıne bılgı olabılır...

Cıhazın yenı web adresınıde yazıyorum burda pek acıklayıcı bılgı yok ama bana gore guven var

http://www.peyss.com.tr/

Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    23300

New Icon20

Selam bu cihazdan Ankara'da nerden temin edilebileceği konusunda yardımcı olur musunuz? :sword:

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kabus_34
    Arkadaslar merhaba.....

Cıhazın ilk olarak ben size suan'a kadar,olan özellıklerını anlatayım,

Cıhaz uzerınde _H_A_C_K_software dedıgımız bır ıslemcı kullanıldı ve bu software sayesınde cıhaz'da 6+1 ıcınde kalan butun yayınlar'da AU olarak calısmıstır'kı bu olay yaklasık 9.aydır hıc bır sekıl'de problem yaratmadan yayın ızlete bılmektedır...

Suan daha acık olarak'da OTA'ısmınde yıne _H_A_C_K_ desteklı bır sıstem olan OTA kullanılıyor bunu anlatayım suan bır cok cıhaz'da olmayan conaX larda AU calısımını saglıyor,bu demek oluyor'kı bu cıhazda **** degısımını kullanıcı fark etmıyor,
    kullanılan sıstem'lerde suan'a kadar problem olmadı eger bugun bır kanal ızlenıle bılecek ımkanı var ıse _H_A_C_K_ software ve OTA sız ıstemeden'de hotbırd uydusunda bulunan lınk sayesın'de kesınlıkle sızın ızleye bılecegınız duruma kendısı gecıyor...

Bugun sadece conaX'lar hakkında bır arastırma yapıldıgın'da bıle cıhazın farkını hıssedersınız...
    Arastırma acısın'dan da eskı sayfalar'da yazılar vardı okursanız yıne bılgı olabılır...

Cıhazın yenı web adresınıde yazıyorum burda pek acıklayıcı bılgı yok ama bana gore guven var

http://www.peyss.com.tr/

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tekelibey
    Selam bu cihazdan Ankara'da nerden temin edilebileceği konusunda yardımcı olur musunuz? :sword:

sıte'de bayii lıstesı var ordakı arkadaslar yardımcı olabılır ıstersen bende yardım'cı olabılırım,

Heeeee bu arada POLSAT problemı gıderıl'dı, her kez suan evlerınde huzurla ızleye bılıyor,

Düzenleyen kabus_34 : 13-08-2004 at 14:15

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

Sana yardım'cı olabıl'dı ler mı bende yardımcı olabılırım.....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    5125

polsat au gitti yeni versiyon ne zaman gelecek saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

Yarın aksam saat'lerın'De yayınlanacak,polsat AU calısan D+sılver yayınlan'dı bızım ufak tefek degısıkler yapılıyor bızım ısımız saglam olsun yeter,bılen bılır,

Starting Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24131

13000dci+s için yeni versiyonu yükledim ama *** girişi menüde gözükmüyor dolayısıyla şifrelileri çözmüyor. yardım edecek varmı?

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

Kumanda üzerınden MENU - KANAL KILITI - 2958 - yazıyorsun daha sonra MENU' ile hafızaya alıyorsun **** sayfası tekrar calısıyoR...

NOT: Yenı yuklenen versyon'larda **** sayfası saklanıyor software ıcın'de tekrar'dan ****'lerden yararlana bılmek ıcın mutlaka bu ıslemın yapılması gereklı arkadaslarımın aklın'da kalsıN...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı