Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: Neden login olmuyor?

Unregistered
    Guest

New Icon16 Neden login olmuyor?

Kullanıcı adı ve şifremi doğru yazıyorum fakat bir türlü login olamıyorum.Bildiğim kadarıyla bu yazı;

"vBulletin Message
    Wrong username or password. You have used up your failed login quota! Please wait 15 minutes before trying again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!"

birkaç kez hatalı giriş yapınca çıkıyor ama ben tek seferde hem de doğru girmeme rağmen hep bu mesajı görüyorum.Neden acaba?

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bilemiyorum ??? Ben sizin hangi kullanıcı olduğunuzu nereden bileceğim bir fikriniz varmı ? Yazıyorsunuz ama kullanıcı adınızı siz biliyorsunuz ben değil ! 6000 kişi kayıtlı burada tahmin nasıl edebilirim.

Lütfen bu tip bilgileri yazarken kullanıcı adınızıda yazın.Ayrıca en doğrusu sayfanın en altında mail göderebileceğiniz bir yer var onu kullanmalısınız.

Saygılar

Unregistered
    Guest

çok özür dilerim nickim 133t yanLızca 2 kez login olabildim bir daha da login olamadım.

Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Üye No
    4878

dostum sorun çözüldü ve neden giremediğimi anladım.remember me'yi işaretli bırakıp login olursam hata veriyor, remember me'yi kapatırsam sorun çıkmıyor.ama yine de neden böle olduğunu anlamadım.

Unregistered
    Guest

foruma firemiyorum

Merhabalar;
    Üye oldum, mailden aktivasyonu da yaptım ama log in olmak için user ve pass ı yazdığımda kabul etmiyor.. ADSL ile bağlı olmamın bir nedeni olabilir mi?
    Bu arada nickim "xorion"
    İyi Çalışmalar

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sn.xorion üye olmuşsunuz.....Forumu kullanabilirsiniz.

Unregistered
    Guest

Sayın Bülent Tekcan;
    User kısmına nickimi yazıyorum pass kısmına da pass ı ama log in butonuna bastığım an passa yazdığım yazı kayboluyor ve invalid oluyor doğal olarak. Bunun Internet explorer hatası olduğu sanmıyorum Netscape ile de denedim yine aynı şey oluyor.. " xorion "

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

[email protected] ' a kullandığınız mail adresinizden kullanınıcı adı ve şifrenizi yollarmısınız....

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

hiçbir hata mesajı gelmiyormu? birde internet seçeneklerinden geçmişi ve tanımlama bilgilerini silip deneyin explorerda

Unregistered
    Guest

Hayır hiçbir hata mesajı gelmiyor sadece invalid olduğu ve kalan giriş sayısı yazıyor. Üstelik Netscape ile de denedim yine olmadı.. Belki ADSL ile bağlı olduğum içindir bu ilginç durum??
    Bu arada maili gönderdim.. "xorion"

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Tekrar denermisiniz ? Ayrıca makinanızda cookie leri blok edecek yazılım kullanmayın,yada varsa forum adresine trust verin.Yoksa almaz sizi.

Sevgiler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    7305

Çok teşekkürler, cookilerle ilgili bir olaya girmedim, sanırım siz manuel olarak duzelttiniz sorunu..
    İyi Çalışmalar...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Evet şifrenizi yanlış yazıyordunuz.Sanırım klavyede numlock basılıydı,harflerin olduğu bazı yerlere sayılar denk geliyor çünki..

Neyse sorun düzeldi hoş geldiniz..

Sevgiler

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık