Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: 1030 sky usb ile pc baglantısı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4475

1030 sky usb ile pc baglantısı

Arkadaşlar bende sunny at-1030 dci sky var.Hiç bir şekilde pc ile recever arasında bir bağlantı kuramadım.Sky link proğramını yüklemeye çalışırken mause felan hareket etmez hale geliyor.7 gündür sürekli uğraşıyorum.Hiçbir şekilde bilgisayarla cihaz arasında bağlantı kuramıyorum.Yapanlar yardım ederse sevinirim...

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

uydu alıcı kapalı iken sky link programını kurmaya başla.Program kurulumunun sonunda senden alıcıyı açmanı isteyecek ozaman aç. Sky chip bulundu diyecek ve yazılımın yüklenmesi sona erecek. Bu şekilde yapınca hala sorun varsa Usb kablonu kontrol et. Kolay gelsin

Starting Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    4816

ben yaptim europe Tvn yada TV5 fransiz kanalı onu acman lazım tv uzerindeyken sonrada menuden calistir o pgrami kumandan ile.. acilmasi lazim ben servise tel actim o sekilde yardimci oldular fakat adamin beni dovmedigi kalmisti bilgilerinize...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4475

söylediklerinizi yapdım fakat tam yükleme biterken receveri aç felan dediği zaman sky chip bulundu felan demiyo.Windows media player felan bişey yazıyo.oysa onuda en versiyonuyla güncelledim.Kablo felan da sağlam deiştirdim. bir çözüm bulun pls

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

Valla dostum işletim sisteminde problem olabilir. Ben hem Xp proda hemde 98 de denedim gayet güzel.

New Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    5983

Ustalar selam ben bağlantıyı felan kurdum ama 2 kanal harici hicbir kanalı acmıyor ..
    Ve uydularda Turksat yok. bunun icin yeni yazlılım var mı.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

New Icon3

BestCool arkadaşım formu bir parça gözden geçirmeden hemen bir yerlere soru yazmayın.

Lütfen formu iyice gezip iyice okuyun eğer aradığınız bilgi mevcut değilse soru yazın teşekkürler.

Bu linke bak aradığınla ilgili bilgiler bulabilirsin.

Sevgilerimle,
    İyi Seyirler.
    Düzenleyen soneralp : 08-03-2004 at 14:45

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4475

Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum.Bütün windowsları kurdum hiçbirinde çalışmıyo hatta arkadaşın pcsinde denedim aynı sorun bir türlü receverle pc arasında bir bağlantı kuramadım. Cihaz bozuk olabilir mi?Yada sky video kayıt proğramını kurmak bu kadar zormu?

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

valla bir problem olduğu kesin kaç defa kurdum birkaç dakikada halloldu

linkten yeni yazılımı indirip dene. Ben bir fark olacağını sanmıyorum. Çünkü ben ikisinide kullandım. Denemediysen denemende yarar var.

New Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    5983

simdi metro+ yok TURKSAT DA bunda da
    güzel klipler izlemek isteyenler

<CHANNEL TITLE="JOY TV" LOGO="joy_tv_tr.jpg" ABSTRACT="JOY TV" PROTECTED="NO" VIDEO_PID="1040" AUDIO_PID="1041" PCR_PID="1040" PMT_PID="48" PROGRAM_NUMBER="42" FREQUENCY="12652000" SYMBOL_RATE="22500" FECRATE="5/6" POLARIZATION="H" LNB="EURASIASAT 1"/>

JOY TV satırna bunu yapıstırılarsa JOY a tıkladığınızda Metro cıkacak..
    Kayıt cok güzel.. ;)

New Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    5983

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi soneralp
    BestCool arkadaşım formu bir parça gözden geçirmeden hemen bir yerlere soru yazmayın.

Lütfen formu iyice gezip iyice okuyun eğer aradığınız bilgi mevcut değilse soru yazın teşekkürler.

Bu linke bak aradığınla ilgili bilgiler bulabilirsin.

Sevgilerimle,
    İyi Seyirler.
    Eyvallah baba haklısın
    Sory :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    6096

Arkadaşlar bende sorun yaşıyorum bilgisayarda ama şöyle, ben programı kurdum çalıştı turksat dosyalarınıda attım süper ama; nev tv, dizi tv, sineklasik gibi iki üç kanal dışında başka kanal izleyemiyorum.

Birkaç kere programı ve bilgisayarı restart ettim fakat sadece bir kez star tv yi izledim daha sonra herşey yine eski haline döndü. VideoLink programını indirdim kurdum bir fark olmadı. Ayrıca turksat uydusu için gerekli olan dosyanın içindeki xml dosyasının kodlarınada baktım ama frekanslar doğru.

Bu konuyla alakalı bilgisi olan warmı?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Düzenleyen nikotin : 31-03-2004 at 03:08

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık