Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Next 8000 de editörle pc ye data aktarma

Junior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5601

Next 8000 de editörle pc ye data aktarma

Arkadaşlar 8000 imin datalarını bilgisayarıma atmak için denemediğim şey kalmadı.İşletim sistemim xp pro ,kablom sağlam ve çalışır durumda, çünki rahatlıkla problemsiz bütün test yazılımlarını yükledim. Mach1 hocamın verdiği setingi yükleyebiliyorum fakat Data editörle receiverden -->> pc ye aktarım yaptığımda % 97 veya % 98 de kalıyor ve devam etmiyor. Nedir bu işin sırrı yok mu yardım edecek, yol gösterecek bir arkadaşım.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Bazen yapar öyle bendede oluyor 2-3 defa dene düzelir genelde bilgisayar yavaşladığı çok çalıştığı zamanlarda veya arka planda başka programlar çalıştığı zaman oluyor bende ama 2. 3. denemede düzeliyor alınıyor..

Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    30

ataman32, dün ve ondan önceki gün 2 adet 8000' e aynı mach 1 üstadın settingini attım..problem yok bende...tıkır tıkır çalışıyo...

1-Next teknik sitesinde "STBDataEditor.zip (352 KB)" olan editörle yükledim...
    2-Makina'na reset atmayı unutma....
    3-Yazılımı yüklerken sorun çıkmıyorsa..settingi de yüklersin telaşlanma...

(mesela bende de şöyle bi durum olmuştu, bütün yazılımı settingi attıktan sonta liste düzeninden bütün kanalları isme göre sırala dedim..ekranda NG die yazı çıktı receiver sapıttı...ama tekrar reset attım düzeldi...windows 98 de bir zamanlar kitleme oldumu en iyisi kapatıp açmaktı biliyosun (bu sözü Bill Gates'in de dediğinden bahsedilir)

Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    30

hızınıza yetişemiyoz bea ustam...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız