Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: *** girmede provayder problemi neden

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    987

*** girmede provayder problemi neden

arkadaşlar emu yazılımlarında *** gireceğim ama provayder ve ondan sonra gelen xx kısmına geçiş yapamıyorum. dolayısı ile keyleri girsemde ön prıvayder ve xx leri nasıl gireceğim bilmiyorum.yardımcı olurmusunuz?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

Arkadaşım sen herhalde son emu au denen emuyu kurmuş ve ondada nagravision kısmına giriş yapmak istiyor olmalısın tahmin ediyorum tabi çünkü yazmamışsın. Ama şunu söyleyebilirim orada ıdent yerinde kanalların adları yazıyor onların yanlarında da indexler var 00/01/0A .... gibi bunların yanındaki kısımda bulunan keylerde bir değişiklik varsa onları bir tek düzelteceksin sen hangi kanalın ***'ini girmek istiyorsan o kanalın ismi zaten orada mevcut onun yanına girişini yapa bilirsin.

Eğer anlatamadım veya anlayamadınsa sen biraz daha detay verirsen daha iyi yardımcı olunmaya çalışılır.

Sevgilerimle,
    İyi Seyirler.

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

Eğer yeni ekleme yapacaksan alttaki FFFFFF şeklinda yazanların üzerine gelip ok tuşuna bas ve yenilerini ekle. Olanı değiştireceksen XX kısımlarını değiştirmene gerek yok. Hangi tarihli yazılımı kullandığını ve hangi şifre sistemi için olduğunu yazarsan daha ayrıntılı yazabilirim.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı