Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Yazılımlar hakkında

Member
    Giriş Tarihi
    29-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4984

New Icon5 Yazılımlar hakkında

Yazılımlar hakkında merak ettiğim birkaç şey var umarım yardımcı olursunuz. Şimdi
    1. Örneğin master3 yazılımının 2 versiyonu var birisi master3 diğeri masterzap3 ikisi arasındaki fark nedir? hangisini yüklemek gerekir ikiside yüklenirmi birini yükledikten sonra diğerinide yüklediğim zaman ikiside cihazda mevcut oluyormu yoksa birini yükledikten sonra diğerini yükleyince üzerine mi yazıyor yani cihazda en son yüklenen yazılım mı oluyor veya diğer yazılımların hepsi duruyormu?
    2. doktorun yaptığı master yazılımı ile mach1 in yaptığı yazılım arasındaki fark nedir? cihaza ikiside yüklenirmi yada master3 yükleyince mach1 in programınıda yüklicezmi nasıl olacak mach1 in yazılımında next8000 setting yazıyor neyin settingini yapıyor bu program neye yarar kanal listesimi, transporter ayarımı uydu ayarımı veya başka bişeymi fark ne?
    Şimdiden ilginize teşekkür ediyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    1828

arakadaşım master1-2-3 ve zap farklı tarihlerde çıkan next8000'e özel farklı yazılımlar.
    ben dün master 3 test programını yükledim. zap orjinal kart dahil sorunsuz çalışıyor.
    sana tavsiyem mach 1 hocamın dediği gibi hafta sonunu bekle ve master 3'ü yükle
    ayrıca tam emin olmamakla beraber mach1ve doktorw hocalarımızın dosyaları aynı sanırım

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Hangi benim dosyam ben yazılım filan vermedim farklı nextteknikte çökmeden önce siteye konan en son 3 tarihli 2 dosya var crypto au geçirgen ve geçirmeyen diye master3 test diye bunlar en son verilenler başka yazılım filan yokki...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Yazılımlar Doktor'un koordinatörlüğünde Next yazılım ekibi tarafından hazırlanıyor. Mach1 test aşamasında katkıda bulunuyor. Mach1 yazılımı diye bir yazılım yok. Yeni yazılım verildiğinde eğer zap abonesiysen master3zap'ı yükle. Abonelere yönelik AU yazılım, keyleri otomatik yazar. Diğiturk veya zap kullanıcısı değilsen Master3'ü yükle. Şu anda her ikisininde test versiyonları var. Settings yazan dosya kanal listesi dosyasıdır. Bilgisayarda hazırlanmış bir kanal listesidir. Editör programıyla edit edip cihaza yüklüyebilirsin. Yazılım dosyalarıyla kanal listesi farklı şeylerdir. Forumda bu konudaki mesajları okursan daha geniş bilgi elde edebilirsin. Kolay gelsin......

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı